Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto strzelił dla AM?
0
Na początku sezonu może by im się udało tera grają gorzej.
0
Arsenal z poprzednich meczów wciągnął by Man United bez problemu a dzisuaj dają doopy...
0
Ale Arsenal też nic nie gram.
0
Strasznie nudny mecz.
Man United vs Arsenal
0
Jaka wymiana jak Valdes za darmo odejdzie...
0
Valdes szukaj kasy szukaj.
0
Tyle że Song często gra w tych mniej ważnych meczach a Barca w lidze mało kiedy przegrywa :)
0
Ja rozumiem że to legenda ale też nie można tego wykorzystywać bo Iniesta nie będzie już lepszy swoje lata ma.
Powinien zarabiać trochę więcej niż Ozil bo marketingowo to podobny przedział i poziomem gry też.
A więcej właśnie za to że jest legendą.
0
Ale jedną z roli piłkarza jest granie na najwyższym poziomie jak najwięcej meczów.
Ronaldo w tym sezonie żadnego nie opuścił , grał wszystkie mecze jakie Real grał co zasługuję na uwagę bo inni gracze po 3/4 już by zdychali albo by złapali jakąś kontuzję.
0
Co Ronaldo dzisiaj się nastrzelał.
Jak tak dalej będzie grać to wciągnie Riberyego w walce o złotą piłkę.
0
Co ty jarać?ty powiedzieć mi.
0
Nike się sprzedali!
Po co?Dlaczego?Po co?
0
Czemu Ibra a nie Lewy?
Jak porównasz osiągnięcia przez ten rok to Lewy jednak więcej zrobił z Borussia a indywidualnie nie odstawał od Ibry.
Może jest trochę mniej rozreklamowany niż Ibra.
0
Neymara za Santos nie powinno się dawać ale jednak odegrał kluczową rolę na Pucharze Konfederacji i odgrywa kluczową rolę w Barcelonie.
Bale jednak coś tam osiągnął w Angielskiej , z reprezentacją nawet nie ma co marzyć.
Zadecydują te ostatnie miesiące.
0
Iniesta nie ma zbytnio dobrego roku , więc dziwi mnie jego wybór.
Messi , CR , Ibra , Ribery + ktoś z Borussi albo Bayernu
0
Z Realem albo Ateltico dopiero w finale :)
0
Żeby dostać ocenę poniżej 3 u napastnika musiał by zepsuć 6 "setek" i strzelić samobója.
Alexis grał tragicznie , lepiej w tym meczu grało by nam się bez niego a i tak dostaje przeciętną ocenę za? no właśnie za?
0
Dziwi mnie frekwencja na meczach.
0
To musi być załamka być najlepszym bramkarzem na świecie , poświęcić swoje całe życie w jednemu klubowi i... siedzieć na ławce.
0
Jak mi przykro że nie zagra.
3zółte w 4 meczach u napastnika to ładny wyczyn.
0
Jestem ciekawy oceny Alexisa :D
0
Cesc i podanie = miodzio
0
O jezu 80mln. ściąga a nie drewniaka.
0
Piękna akcja ala Barcelona.
0
Cesc gra za 3 pomocników.
0
Zamieniasz Alexisa na Lewego i masz 5:1 zamiast 2:1
0
Cesc a gdzie Pedro/Tello?
0
Alexis i tak dostanie notę 4 za bieganie po boisku...
0
Dają mu takie akcje co mecz że już liderem bramek powinien być a on większość spier...