0

Kto strzelił dla AM?

0

Na początku sezonu może by im się udało tera grają gorzej.

0

Arsenal z poprzednich meczów wciągnął by Man United bez problemu a dzisuaj dają doopy...

0

Ale Arsenal też nic nie gram.

0

Strasznie nudny mecz.
Man United vs Arsenal

0

Jaka wymiana jak Valdes za darmo odejdzie...

0

Valdes szukaj kasy szukaj.

0

Tyle że Song często gra w tych mniej ważnych meczach a Barca w lidze mało kiedy przegrywa :)

0

Ja rozumiem że to legenda ale też nie można tego wykorzystywać bo Iniesta nie będzie już lepszy swoje lata ma.
Powinien zarabiać trochę więcej niż Ozil bo marketingowo to podobny przedział i poziomem gry też.
A więcej właśnie za to że jest legendą.

0

Ale jedną z roli piłkarza jest granie na najwyższym poziomie jak najwięcej meczów.
Ronaldo w tym sezonie żadnego nie opuścił , grał wszystkie mecze jakie Real grał co zasługuję na uwagę bo inni gracze po 3/4 już by zdychali albo by złapali jakąś kontuzję.

0

Co Ronaldo dzisiaj się nastrzelał.
Jak tak dalej będzie grać to wciągnie Riberyego w walce o złotą piłkę.

0

Co ty jarać?ty powiedzieć mi.

0

Nike się sprzedali!
Po co?Dlaczego?Po co?

0

Czemu Ibra a nie Lewy?
Jak porównasz osiągnięcia przez ten rok to Lewy jednak więcej zrobił z Borussia a indywidualnie nie odstawał od Ibry.
Może jest trochę mniej rozreklamowany niż Ibra.

0

Neymara za Santos nie powinno się dawać ale jednak odegrał kluczową rolę na Pucharze Konfederacji i odgrywa kluczową rolę w Barcelonie.
Bale jednak coś tam osiągnął w Angielskiej , z reprezentacją nawet nie ma co marzyć.
Zadecydują te ostatnie miesiące.

0

Iniesta nie ma zbytnio dobrego roku , więc dziwi mnie jego wybór.
Messi , CR , Ibra , Ribery + ktoś z Borussi albo Bayernu

0

Z Realem albo Ateltico dopiero w finale :)

0

Żeby dostać ocenę poniżej 3 u napastnika musiał by zepsuć 6 "setek" i strzelić samobója.

Alexis grał tragicznie , lepiej w tym meczu grało by nam się bez niego a i tak dostaje przeciętną ocenę za? no właśnie za?

0

Dziwi mnie frekwencja na meczach.

0

To musi być załamka być najlepszym bramkarzem na świecie , poświęcić swoje całe życie w jednemu klubowi i... siedzieć na ławce.

0

Jak mi przykro że nie zagra.
3zółte w 4 meczach u napastnika to ładny wyczyn.

0

Jestem ciekawy oceny Alexisa :D

0

Cesc i podanie = miodzio

0

O jezu 80mln. ściąga a nie drewniaka.

0

Piękna akcja ala Barcelona.

0

Cesc gra za 3 pomocników.

0

Zamieniasz Alexisa na Lewego i masz 5:1 zamiast 2:1

0

Cesc a gdzie Pedro/Tello?

0

Alexis i tak dostanie notę 4 za bieganie po boisku...

0

Dają mu takie akcje co mecz że już liderem bramek powinien być a on większość spier...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?