GuerillaAthletic
Dołączył/a: wrzesień 2020
HollyŁódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk reakcja samego goata :
https://www.instagram.com/reel/CmpksxFhPR4/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
@TheMazixX sa nowe, zobacz sobie artkom na olx
2
Aż sobie Rogala odpaliłem w związku z dzisiejszymi wydarzeniami, ten to ma zdrowie, szkoda, że nie nagrywa :
5
Jak to dobrze mieć żonę, która współpracuje z wydawnictwami pisząc recenzje książek. Przedpremierowo wpadł właśnie nowy Mróz, ponad 30 pozycji w kolekcji a miesjca na wszystkie książki nie ma jak nie było ...
1
@macio_944 jeden z najbardziej znanych :
0
@macio_944 klasyczki wrzuciłeś z jungli, znasz może najbardziej mroczną odmianę drumnbassu czyli techstep ? Mogę coś podlinkowac zawsze
0
Hmmm :
,, W połowie maja 2021 r. holenderski system wykrywania informacji o narkotykach wykrył alarmującą liczbę próbek skażonych konopi indyjskich, w których pojawił się syntetyczny kannabinoid MDMB-4en-PINACA.
Produkty z dodatkiem tej niebezpiecznej, sztucznej substancji psychoaktywnej można było nabyć w holenderskich coffe shopach oraz od sprzedawców ulicznych w wielu niderlandzkich miastach – co potwierdził Trimbos Institute, czyli Holenderski Instytut Zdrowia Psychicznego i Uzależnień.
Wcześniej ostrzegano natomiast, że nawet 80 proc. marihuany dostępnej w Niemczech zawiera syntetyczne dodatki. Problem ze sztucznymi zamiennikami o psychodelicznych właściwościach zmieniających działanie dotychczas znanych narkotyków mają też Amerykanie. Według Głównego Inspektoratu Sanitarnego przez ostatnie pół roku MDMB-4en-PINACA stał się popularny także na terenie naszego kraju. "
1
A co do dzieci to mam córkę i nie ma mowy żeby gra pozbawiła jej uwagi, da się to połączyć. U mnie to wygląda tak, że nie gram miesiącami w ogóle a przychodzi moment, że pogram tydzień, dwa i po sprawie
1
@Comentateiro ostatnio gram całe dnie w NFS czyli pęknie coś około 5 h
0
Jakieś lagi mam czy co bo ostatni komentarz ponad 20 minut temu ?
1
@TheMazixX zwykła 13 to kpina z konsumenta, na 13 pro lub 13 pro max owszem
1
Paradoks polega na tym, że wygrywasz, gdy nie bierzesz udziału w rywalizacji.
0
@MateuszGotowka99 muszą sie przecież po cos schylić
8
Na górze róże
na dole mydło
niech kibice białych szykują kadzidło !
2
@cris2706 z Messim byłoby tylko lepiej, wątpisz ?
0
Na notatniku ktoś podobno buzałe podłączył i cyk . . .
5
Rakieta klasa ! Grał u nas i pamięta o kumplach.
4
Przydalby sie taki Messi do rozegrania ....
0
@Emhyr ciężko będzie o wybór, Pep tak poprzeczkę postawił wysoko. Ktoś z wysp na dorobku, żeby nie było oczekiwań za wysokich
2
@ProMILs Marciniak by mu wytłumaczył, jak kierować uwagi do sędziego. W końcu się nazbiera mu za to wszystko i będzie pewnie odgórnie przekazane, żeby go karać.
1
@Comentateiro ok 200 teraz a kiedyś bylo 2 x tyle
0
@Pawci023x 44 x 120
0
@Encore Mundo o Bayernie
0
@masq Bayern podobnież stara się najmocniej no i PL parę klubów a kwota ok 70 M
0
I co z tym Ansu ? Sprzedajemy czy czekamy ? Tylu chętnych.....
13
@Lionel_Messi10 jaki qrwa kot to jest to nie mam pytań, wciąż cieszy
2
@require twój stary nawet na trybuny się nie łapie także tego - n.o.
2
Ale to ciśnienie dzisiaj to jest masakra, jeszcze poprawiłem 2 x espresso i można lecieć w kosmos ...
0
@Striker mam przetestowane i naprawdę jak jest pełny akumulator to spada szybciej % niż jak ma 80% tylko
0
@Medium optymalizacja