0

@TheMazixX sa nowe, zobacz sobie artkom na olx

2

Aż sobie Rogala odpaliłem w związku z dzisiejszymi wydarzeniami, ten to ma zdrowie, szkoda, że nie nagrywa :


5

Jak to dobrze mieć żonę, która współpracuje z wydawnictwami pisząc recenzje książek. Przedpremierowo wpadł właśnie nowy Mróz, ponad 30 pozycji w kolekcji a miesjca na wszystkie książki nie ma jak nie było ...

1

@macio_944 jeden z najbardziej znanych :


0

@macio_944 klasyczki wrzuciłeś z jungli, znasz może najbardziej mroczną odmianę drumnbassu czyli techstep ? Mogę coś podlinkowac zawsze

0

Hmmm :
,, W połowie maja 2021 r. holenderski system wykrywania informacji o narkotykach wykrył alarmującą liczbę próbek skażonych konopi indyjskich, w których pojawił się syntetyczny kannabinoid MDMB-4en-PINACA.

Produkty z dodatkiem tej niebezpiecznej, sztucznej substancji psychoaktywnej można było nabyć w holenderskich coffe shopach oraz od sprzedawców ulicznych w wielu niderlandzkich miastach – co potwierdził Trimbos Institute, czyli Holenderski Instytut Zdrowia Psychicznego i Uzależnień.

Wcześniej ostrzegano natomiast, że nawet 80 proc. marihuany dostępnej w Niemczech zawiera syntetyczne dodatki. Problem ze sztucznymi zamiennikami o psychodelicznych właściwościach zmieniających działanie dotychczas znanych narkotyków mają też Amerykanie. Według Głównego Inspektoratu Sanitarnego przez ostatnie pół roku MDMB-4en-PINACA stał się popularny także na terenie naszego kraju. "

1

A co do dzieci to mam córkę i nie ma mowy żeby gra pozbawiła jej uwagi, da się to połączyć. U mnie to wygląda tak, że nie gram miesiącami w ogóle a przychodzi moment, że pogram tydzień, dwa i po sprawie

1

@Comentateiro ostatnio gram całe dnie w NFS czyli pęknie coś około 5 h

0

Jakieś lagi mam czy co bo ostatni komentarz ponad 20 minut temu ?

1

@TheMazixX zwykła 13 to kpina z konsumenta, na 13 pro lub 13 pro max owszem

1

Paradoks polega na tym, że wygrywasz, gdy nie bierzesz udziału w rywalizacji.

0

@MateuszGotowka99 muszą sie przecież po cos schylić

8

Na górze róże
na dole mydło
niech kibice białych szykują kadzidło !

2

@cris2706 z Messim byłoby tylko lepiej, wątpisz ?

0

Na notatniku ktoś podobno buzałe podłączył i cyk . . .

5

Rakieta klasa ! Grał u nas i pamięta o kumplach.

4

Przydalby sie taki Messi do rozegrania ....

0

@Emhyr ciężko będzie o wybór, Pep tak poprzeczkę postawił wysoko. Ktoś z wysp na dorobku, żeby nie było oczekiwań za wysokich

2

@ProMILs Marciniak by mu wytłumaczył, jak kierować uwagi do sędziego. W końcu się nazbiera mu za to wszystko i będzie pewnie odgórnie przekazane, żeby go karać.

1

@Comentateiro ok 200 teraz a kiedyś bylo 2 x tyle

0

@Pawci023x 44 x 120

0

@Encore Mundo o Bayernie

0

@masq Bayern podobnież stara się najmocniej no i PL parę klubów a kwota ok 70 M

0

I co z tym Ansu ? Sprzedajemy czy czekamy ? Tylu chętnych.....

13

@Lionel_Messi10 jaki qrwa kot to jest to nie mam pytań, wciąż cieszy

2

@require twój stary nawet na trybuny się nie łapie także tego - n.o.

2

Ale to ciśnienie dzisiaj to jest masakra, jeszcze poprawiłem 2 x espresso i można lecieć w kosmos ...

0

@Striker mam przetestowane i naprawdę jak jest pełny akumulator to spada szybciej % niż jak ma 80% tylko

0

@Medium optymalizacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?