Gwozdziu94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bojszowy Nowe
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz jest. Jak czytałem na początku na telefonie to nie było nic.
8
A kto zawodnikiem meczu według redakcji?
1
samobój z przewrotki :D
57
No i Rakitić już sprzedany. Pewnie około 110 mln wyciągną za niego. Valverde już w niego nie wierzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie mogą nic potwierdzić bo nie mogą uzgadniać warunków jeśli do końca kontraktu zostało więcej niż pół roku. Najpierw muszą dostać zgodę od klubu z którym zawodnik ma podpisaną umowę. Wiadomo ze odbywa się to inaczej ale oficjalnie taka droga musi być to zrobione.
2
Podobno Rakitic sprzedał dom i zapisał dzieci na kurs francuskiego
0
gdzie można płacąc raz na miesiąc oglądać mecze barcy??
1
gdzie można płacąc raz na miesiąc oglądać wszystkie mecze barcy?
0
Może z tego powodu że jest w pracy? Że powinien być w pracy. Przebywa codziennie 2-3 godziny w robocie a kasuje lepiej niż nie jeden prezes najwiekszych spółek. Codziennie trening i ewentualnie mecz. Więc chyba piłkarz może się dostosować do wymogów pracy w swojej profesji? Dieta, brak sportów ekstremalnych. Wyobrażasz sobie pracę na 3 godziny dziennie i jeszcze sie spozniac? Jak by Cię szef potraktował? A co do przebywania przed meczem to jestem jak najbardziej za tym. Bo to tworzy drużynę.
0
No ale co w związku z tym? Napisali o obecnym sezonie (8 meczów) że średnia frekwencja jest najwyższa od 5 lat, a dwa lata temu była wyższa.
0
Co jest błędnego w komentarzu szymka? W artykule napisali o najwyższej średniej frekwencji w 5 ostatnich sezonach. A 2 sezony temu była wyższa od obecnej.
0
Z wszystkimi które były w LaLidze
0
a transmisja PL?
0
Pewnie już padło to pytane ale nie potrafię się dokopać
Jest jakaś jedna strona transmitująca wszystkie mecze ligi hiszpańskiej? Chodzi o to, że raz Barca poleci na c+ a raz na eleven zapewne. I nie będę dwóch abonamentów płacił. A więc potrzebna jedna strona na której będzie zawsze transmisja Barcy. Może być płatna.
0
Ale chodzi o to że załóżmy że teraz jest spokój na stadionach i pozwalają kibicom na coraz więcej. Będa przymykać oko na przyśpiewki, później rasizm, race, później może jakieś przedmioty rzucane na murawę a potem bójki. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli powiedzmy kibole poczują krew że pozwala się na corazto więcej to zaczną to wykorzystywać. Oczywiście mówiąc kibole nie mam na myśli tych co sobie tam coś śpiewają i kibicują tylko tych agresywnych typów którzy szukają powodu do rozróby.
1
Widocznie niechcą żeby było jak w Polsce. Nie biją sie meczach w hiszpani to zajmują się mniejszymi problemami. Agresja słowna to też agresja. A u nas to nie dziwić się że ludzie nie chcą chodzić z dziećmi na mecze bo się boją że oberwą. Oczywiście na stadionach jest sporo rodzin ale wydaje mi się że zdecydowana większość ma właśnie taką opinię: Poszedłbym ale boję się o bezpieczeństwo bo czasem wystarczy popatrzeć na przysłowiowego sebixa i już manto. A już nie daj boże żeby kibicować rywalowi.
0
Tekst o dżumie mnie rozwalił, co nie znaczy że popieram takie zachowania. Nic to nie wnosi w trakcie meczu a klub może zostać ukarany. Jeśli muszą to niech śpiewają poza stadionem gdzie kara klubowi (chyba) nie grozi.
0
no to teraz to już go nikt za darmo nie weźmie...
0
skąd możesz wiedzieć czy się nie opiernicza na treningach? Ja też bym wolał żeby on został a Arda wyleciał wcześniej ale nie możesz pisać że Aleix nie opiernicza się na treningach, bo nikt spoza klubu nie ma wstępu na treningi :P Więc o ile nie jesteś jednym z trenerów lub innych pracowników to raczej nie wiesz kto jak trenuje ;)
4
Bo trzeba napisac skladny artykul a nie przetlumaczyc z hiszpanskiego jakas gazetke albo przepisac z innej strony. Pozniej artykul musi ktos sprawdzic i wtedy "do druku"
0
Wydaje mi się jednak, że podawanie linków to jest to złamanie regulaminu ale nie jestem pewien. Zaryzykuję :P
https ://
Widać jak linia którą namalował arbiter jest za zawodnikami stojącymi w murze gdzieś na wysokości kolan, później po wstawce z iniestą i arbitrem też można ją zauważyć. W momencie strzału widać gdzie jest piłka więc można to połapać :)
0
Co do rzutu wolnego to sędzia zbyt daleko namalował linię wyznaczającą miejsce gdzie ma stać mur. Półkole przed polem karnym to 9.15m od miejsca wykonywania rzutu karnego. Piłka jest ustawiona bardzo blisko tej linii a linia namalowana przez arbitra jest jeszcze sporo za zawodnikami. Tak na oko to w momencie oddawania strzału mur stał w odpowiedniej odległości. Co nie zmienia faktu, że arbiter mógł namalować nową linię i by było po problemie. Możliwe że messi troszkę cofnął się z piłką względem tego jak miał ustawione na początku jak arbiter odmierzał odległość ale tego na kamerach nie widać.
Mam linka z tym rzutem wolnym ale nie wiem czy można wkleić, jeśli tak to dajcie znać to wrzuce
0
ma ktoś linka dobrego do meczu?
0
a no fakt :) jakoś wyleciało mi z głowy :)
0
a dlaczego nie ma Suareza? chyba coś przeoczyłem
0
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1308501522541017&id=100001435454261&pnref=story
ufff 9 miejsce :P
0
Miał nową pracę i chciał najlepszych zawodników! o co Ci chodzi? że chciał mieć najlepszych u siebie? Większość trenerów sciąga z poprzednich swoich klubów zawodników...
1
kiedy to zobaczyłem to jedno wielkie: hahahahahahahahahahahaha na głos :D
W komentarzach uświadomiliście mnie że to prima aprilis hiszpański:P BUSTED
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=4