Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To że nie zdążył z wślizgiem 2x to jedno, a to że bramkarz wybija piłkę do środka, zamiast za linię, i że daje sobie wpuścić piłkę w krótki róg to drugie. Jeśli Cie tak to boli, wina stoi po równo.
1
śmieszne, na początku sezonu "Barca Enrique zdobywa bardzo mało bramek", teraz "Barca Enrique to maszynka do goli"
1
Chyba oglądaliśmy inny mecz, o ile do Rakiety i Messiego się zgodzę, to do niedokładnego i niezbyt walczącego Busiego plus Xaviego bez pomysłu na grę do przodu się nie zgodzę. Alves? Nie zagrał źle, zagrał przeciętnie. Nie pokazał nic dobrego ani złego.
Cieszy postawa Alby, walczy dobrze w ataku i obronie. Stracone bramki to błędy Bravo, 1: mógł lepiej wybić, 2: krótki róg.. Suarez lepiej ale nadal nie na jego poziom, a Neymarowi uderzyła woda sodowa chyba
0
ale wiesz że ta opcja była już od dawna?
2
gra sie nazywa "jak bardzo biedni jesteśmy"
0
" (plus pokazanie Asenjo kartonika, najlepiej czerwonego)" od razu zawieszenia na 12 meczy za agresje. Bez przesady, faul był tam oczywisty, ale czerwony kartonik się nie należał, Neymar szukał tego faulu, a bramkarz wychodził do piłki a nie do nóg Neymara, żółta oraz karny - oczywiście
1
"Dzisiaj ten odcinek skończy się happy endem ;)"
Odcinek 3.
0
Dobra, nawet jeśli powinien być rzut karny bo "realnie powiększył powierzchnię ciała", to i tak dochodzi to że było to nieumyślne, i nie miał czasu na ręakcję więc nawet jeśli, to tak czy siak czerwonej nie miało prawa być.
5
Nie wiem czy to wasze własne zdanie, czy ślepo idziecie za tym co napisali redaktorzy, ale według mnie karnego za rękę Alby nie powinno być. Ręka była, i tego nie zmieni nic, ale zmieni to fakt, że wszędzie widać że ręka nie była umyślna. Odległość od miejsca posłania bardzo mocnego strzału do Alby była zbyt mała, zbyt mało czasu miał na reakcję aby zabrać tą rękę, być może zabrało to gola dla Atletico, być może Ter Stegen by to obronił, być może byłaby poprzeczka, nie wiadomo, ale wiadomo jednak że sędzia na 100% widział tą rękę, ale zinterpretował ją w taki a nie inny sposób z powodu znanego mi, i tak naprawdę nam wszystkim, że ta ręka do jasnej cholery nie była celowa oraz całkowicie przypadkowa
0
gdyby mu naubliżał, dostałby podobną karę do Valdesa który dostał karę (nie pamiętam ile meczów) za tekst "nie masz wstydu"
0
Cieszy mnie to że masz jeden przykład, ale jeden przykład wobec całego meczu nie robi na mnie wrażenia
0
według mnie to, że Suarez dostał 3,5 ze względu na to że rywal był silny, nie ma nic do rzeczy. Spieprzył wszystko co mógł, nasymulował się, nakrzyczał, nie trafiał w piłkę, źle przyjmował, źle podawał, źle strzelał, nie wygrywał pojedynków główkowych, to za co on ma to 3,5? Za nazwisko? A nie, za to że graliśmy z Atletico
0
Chodzi mi o to że Pedro by wymęczył, wybiegał, przygotował ich Suarez'owi na drugą połowę, bo zmęczenie jest ich największym problemem.
3
Na bramce powinien stać ten, który lepiej sobie radzi z wybijaniem piłki przy dośrodkowaniach, a te minięcia się z piłką Bravo mówią kto powinien stać. Na środku obrony ktoś, kto potrafi główkować, żeby móc walczyć z Chorwatem, hiszpanem i urugwajczykiem na główki, czyli Pique i Bartra. na bokach obrony standardowo Alves i Alba. DP - przynajmniej według mnie - powinien być obsadzony przez wyższego, czyli Busquetsa. Jeśli będzie walczył o każdą piłkę, wygramy ten mecz. Rafinha nie jest przygotowany na takie ważne mecze, więc wole doświadczonego Iniestę, a po drugiej stronie Rakitica, może dziś znów pokaże czemu jest w Barcelonie :) O ataku mówić nie muszę, wszyscy wiemy kto będzie grał, chociaż na pierwszą połowę wpuściłbym Pedro, a potem dopiero suarez
0
Oby się do meczu z City wykurował bo po nas :/
1
Według mnie jak płaci się za zawodnika 81mln, mimo tego że nie grał 4 miesiące to powinno się od niego oczekiwać tego, że nie będzie się aklimatyzował w nowej drużynie kolejne 4 miesiące, a max miesiąc. Gdyby to był jakiś ogórek za np 6 mln to rozumiem
0
Ja Isco bardzo lubię, gdyż widać jak gra, jak walczy o każdą piłkę, i jak po prostu zachowuje się jak facet.
0
Brak koncentracji realu na początku Obu połów. Bramki stracili w 1 i 46 minucie
0
Dokładnie, Elche musi strzelić tylko 9 goli i boję się że mogą być do tego zdolni
0
A nie lepiej spytać konsultantów którzy pracują tam?
1
Czyli bardzo więcej niż jeden raz
0
0
Chodzi o to, że biali gratulują nam wygranej z Atletico, a chcemy żeby Real wygrał z nimi w derbach, bo nikt nie chce po ich brutalnej grze z nimi grać
0
Prawym skrzydłem, bo był tam genialny dziś Messi, Alves też dziś niczego sobie. Zastanawiałbym się dziś tylko i wyłącznie nad trochę ponad średnią postawę Rakiticia, na pewno zagrał lepiej niż poprzednio ale też nie najlepiej. do reszty zespołu przyczepić się nie mogę. No może do Bravo o brak opanowania w niektórych sytuacjach i minięciu się z piłką pod koniec meczu, ale tak np. podczas strzału Godina, który według mnie był jedyną groźną sytuacją dla Atletico, wtedy Bravo zachował się świetnie.
1
Te kopniaki nie były od Godina tylko od Juanfrana
0
Podoba mi się słowo "przestawić" a propos Rakiticia, ale mam prośbę do redakcji, nie oceniajmy pracy arbitrów po meczu, proszę.
0
Powiem tak, jestem jednym z tych "kibiców" którzy krytykowali Enriquę, ale krytykowałem go tylko po meczu z RSSS, co robił każdy, pewnie razem z Tobą. Wcześniej do niego nic nie miałem, bo zawsze po pasmach przegranych wracał na właściwe tory, ale po tamtym meczu moje nerwy nie wytrzymały tego.
Mimo tego wszystkiego co napisałeś Ty, mimo tego meczu dzisiejszego, mimo tego że widać że jeśli Luis jest pod presją zwolnienia, potrafi coś osiągnąć, ale mi to nie wystarczy. On powinien tak myśleć zawsze, a nie wtedy gdy może stracić posadę. On nie potrafi zmotywować drużyny, nie ma tej charyzmy co mieć powinien, przykładem takich trenerów jest Guardiola który mówił że do nas nie wróci i właśnie Diego Simeone. W ogóle zastanawiałem się przez chwilę (wszystko przez te doniesienia o konflikcie między Enrique a drużyną) czemu podczas meczu Albie tłumaczył co źle robi czy coś asystent naszego trenera a nie sam trener, ale to już zostawię dla opinii innych.
Podsumowując, krytykuję nadal Enrique, NADAL stoję murem za drużyną i nadal jestem kibicem Barcelony, a nie poszczególnych piłkarzy.
Pozdrawiam
0
Ciekawe kto ustalał taktykę na mecz... :D
0
Jezu, napisał że przegramy a wy od razu jaki ból dupy
0
i bardzo dobrze kibicu Elche