19 listopada 2011, 13:37
0
18 listopada 2011, 20:30
Jakbym wiózł takie osoby jako taksówkarz, to nie wiedział bym po której stronie jezdni się poruszać :D
18 listopada 2011, 18:01
yama789 W sumie to jeszcze nie widziałem żeby w wielkich meczach dał ciała
11 listopada 2011, 12:38
Pele to stary, zadufany w sobie idiota.
10 listopada 2011, 21:14
kamilq No nie powiedział bym, że Messi byłby jeszcze lepszy gdyby był wzrostu Ronaldo ponieważ ze swoim wzrostem jest dużo zwinniejszy, zwrotny a to są jego główne Jego atuty, ten balans ciałem podczas omijania rywali więc wzrost ma odpowiedni
29 czerwca 2011, 21:51
bixmix Spokojnie, Thiago też był rozkapryszony a jakoś grając w Barcy zrobił się z Niego spokojny chłopak :P
10 listopada 2011, 07:18
fcb191 Aha, czyli 2 słabsze mecze Xaviego a ty uważasz że już zbliża się jego koniec ...
8 lipca 2011, 12:05
Kapitalny bramkarz, lepszy niż Casilas
3 listopada 2011, 07:33
Mały Wielki Kacik :D
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
Jakbym wiózł takie osoby jako taksówkarz, to nie wiedział bym po której stronie jezdni się poruszać :D
0
yama789
W sumie to jeszcze nie widziałem żeby w wielkich meczach dał ciała
0
Pele to stary, zadufany w sobie idiota.
0
kamilq
No nie powiedział bym, że Messi byłby jeszcze lepszy gdyby był wzrostu Ronaldo ponieważ ze swoim wzrostem jest dużo zwinniejszy, zwrotny a to są jego główne Jego atuty, ten balans ciałem podczas omijania rywali więc wzrost ma odpowiedni
0
Pele to stary, zadufany w sobie idiota.
0
bixmix
Spokojnie, Thiago też był rozkapryszony a jakoś grając w Barcy zrobił się z Niego spokojny chłopak :P
0
fcb191
Aha, czyli 2 słabsze mecze Xaviego a ty uważasz że już zbliża się jego koniec ...
0
Kapitalny bramkarz, lepszy niż Casilas
0
Mały Wielki Kacik :D