O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5482
  • Liczba komentarzy 64
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

Jakbym wiózł takie osoby jako taksówkarz, to nie wiedział bym po której stronie jezdni się poruszać :D

0

yama789

W sumie to jeszcze nie widziałem żeby w wielkich meczach dał ciała

0

Pele to stary, zadufany w sobie idiota.

0

kamilq

No nie powiedział bym, że Messi byłby jeszcze lepszy gdyby był wzrostu Ronaldo ponieważ ze swoim wzrostem jest dużo zwinniejszy, zwrotny a to są jego główne Jego atuty, ten balans ciałem podczas omijania rywali więc wzrost ma odpowiedni

Zobacz wszystkie

0

Pele to stary, zadufany w sobie idiota.

0

bixmix

Spokojnie, Thiago też był rozkapryszony a jakoś grając w Barcy zrobił się z Niego spokojny chłopak :P

0

fcb191

Aha, czyli 2 słabsze mecze Xaviego a ty uważasz że już zbliża się jego koniec ...

0

Kapitalny bramkarz, lepszy niż Casilas

0

Mały Wielki Kacik :D

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?