HalaDzieciWyjazd
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
Mansfield
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1
4
hahahhahhahahhhahhahah JESTTTT ENRIQUE ZWOLNIONY TEZZZZZ
0
ENRIQUE OUT BARTOMEU OUT
2
moyes pokonal enrique hahahaah
0
ej Zubizaretta ty do więzienia trafisz tak marzę o tym
0
Masz racje, Messi jest lepszym trenerem. XD
jakis pajac enrique sie uwaza za trenera xd
0
W LM przegramy z City 7-0 xD
Enrique da na obrone douglasa i będą atakować Mascherano na ataku z Busquetsem.. xD
1
Czekamy na nowy sezon VISCA EL BARCA!
Zmiana trenera i zarządu nam pomoże zdobyć puchary, dzięki młodym z Barcy B.NIE MAMY SZANS JUŻ Z TYM ZARZĄDEM NA NIC, A JAKBYSMY NIE MIELI NEYMARA I MESSIEGO... BYSMY BYLI NA OST MIEJSCU JAK BORUSSIA.
0
tylko fajnie ze przegramy przez glupote
0
Masip-Douglas-Mascherano-Mathieu-Adriano-Sergi Roberto-Busquers-Xavi-Munir-Pedro-Messi
0
0
0
500k 15 zbajiw e vhujh
0
20 min dla realu i karny dla ronaldo jak przestrzeli to powtorka bo bramkarz pajacowal i zrobil blad dlatego cr7 nie trafil jak sedzia tego nie zrobi to GANG Pereza go zabije za wielka kasa
0
Pomoc nie gra, Messi nie gra, Barcelona nie gra.
0
hahahahahAAHHAHAHAHA utopil SIE XCDDDDDDDDDDDD
0
jaki troll, jesteś kibicem Barcy... udajesz ze jestes realu i gratulujesz przeciwnikowi hahahhah beka mas
1
HAHAHAHHAHA RONALDO Z KARNEGO TRAFI W 100 MINUCIE
0
HAHHAAHAHAHAH Ronaldo w 14 minucie z karnego
HALA dzieci wyjazd
0
DZIECI madrytu wypad z strony
0
0
Przegramy 1-0 lub zremisujemy 1-1 po golu Messiego. AHa.
0
Tak, bo Song to drewno na zawsze.
0
Artykuł 1/10 Można się postarać lepiej, ale z tego powodu że długi 2/10
0
Śmierć Tito i Powrót Leo do formy.
0
Szczęśliwego Nowego Roku... Ten rok zapamiętamy jako sukcesy pięknego sportu Polski i porażki Barcelony... Najważniejsze! Śmierć TITO.
JUPi!
0
Ale gimbus głupi, pewnie zajdzie tak daleko jak Vermaelen.
0
Zamknij się i wyjdź, bo kuźwa to jest śmieszne co wy robicie. Zubi jakiś, Bartomeu... no kurde, co to jest? Oni powinni zarządzać mniejszym projektem, niż takim wielkim jak KLUB.
2
JEST! Stawiamy na wychowanków i będą sukcesy! To może nam tak! My rozwijamy talenty!