3 lipca 2013, 09:53
0
Poda mi ktoś wynik spotkania i strzelców bramek?
20 czerwca 2013, 17:17
Mam nadzieję, że niedługo to wszystko się skończy.
19 czerwca 2013, 17:23
Ja uważam, że lepiej byłoby, aby Thiago został w Barcelonie. a także również cieszę się,że Casillas dobrze sobie radzi po tak długim czasie bez gry.
18 czerwca 2013, 21:54
Znowu 4 gole strzelone Włochom w finale.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Poda mi ktoś wynik spotkania i strzelców bramek?
0
Mam nadzieję, że niedługo to wszystko się skończy.
0
Ja uważam, że lepiej byłoby, aby Thiago został w Barcelonie. a także również cieszę się,że Casillas dobrze sobie radzi po tak długim czasie bez gry.
0
Znowu 4 gole strzelone Włochom w finale.
0
Znowu 4 gole strzelone Włochom w finale.
0
Ja uważam, że lepiej byłoby, aby Thiago został w Barcelonie. a także również cieszę się,że Casillas dobrze sobie radzi po tak długim czasie bez gry.
0
Poda mi ktoś wynik spotkania i strzelców bramek?
0
Mam nadzieję, że niedługo to wszystko się skończy.