ja już nie wiem o co tu chodzi....czy to na pewno jest serwis dla kibicow FCB, za niedlugo z tego portal bedzie sie nazywał "ploteczki.pl" i bedą sie pojawiać newsy typu "pamela anderson..."
super...tylko to jest chyba portal dla kibiców Barcy...więc co wspolnego ma z tym klubem jakiś katlończyk grający w NBA...to jest szukanie sensacji na siłe, za niedługo na tym portalu zaczną pojawiać się newsy typu "80 letni katalończyk wygrał turniej bierki w witnamie".Pozdro dla wszystkich fanów FCB.;D
ja już nie wiem o co tu chodzi....czy to na pewno jest serwis dla kibicow FCB, za niedlugo z tego portal bedzie sie nazywał "ploteczki.pl" i bedą sie pojawiać newsy typu "pamela anderson..."
super...tylko to jest chyba portal dla kibiców Barcy...więc co wspolnego ma z tym klubem jakiś katlończyk grający w NBA...to jest szukanie sensacji na siłe, za niedługo na tym portalu zaczną pojawiać się newsy typu "80 letni katalończyk wygrał turniej bierki w witnamie".Pozdro dla wszystkich fanów FCB.;D
Komentarze
0
Brawo Challenger, świetny artykuł...lekko subiektywny, ale w końcu pisał ją kibic barcy;d
0
ja już nie wiem o co tu chodzi....czy to na pewno jest serwis dla kibicow FCB, za niedlugo z tego portal bedzie sie nazywał "ploteczki.pl" i bedą sie pojawiać newsy typu "pamela anderson..."
0
jak dla mnie Villa jest bezcenny...
0
ładnie....a za rok finał MŚ RPA 2010: Polska-Hiszpania ;d-byłoby pięknie;d
0
super...tylko to jest chyba portal dla kibiców Barcy...więc co wspolnego ma z tym klubem jakiś katlończyk grający w NBA...to jest szukanie sensacji na siłe, za niedługo na tym portalu zaczną pojawiać się newsy typu "80 letni katalończyk wygrał turniej bierki w witnamie".Pozdro dla wszystkich fanów FCB.;D
0
ładnie....a za rok finał MŚ RPA 2010: Polska-Hiszpania ;d-byłoby pięknie;d
0
jak dla mnie Villa jest bezcenny...
0
ja już nie wiem o co tu chodzi....czy to na pewno jest serwis dla kibicow FCB, za niedlugo z tego portal bedzie sie nazywał "ploteczki.pl" i bedą sie pojawiać newsy typu "pamela anderson..."
0
Brawo Challenger, świetny artykuł...lekko subiektywny, ale w końcu pisał ją kibic barcy;d
0
super...tylko to jest chyba portal dla kibiców Barcy...więc co wspolnego ma z tym klubem jakiś katlończyk grający w NBA...to jest szukanie sensacji na siłe, za niedługo na tym portalu zaczną pojawiać się newsy typu "80 letni katalończyk wygrał turniej bierki w witnamie".Pozdro dla wszystkich fanów FCB.;D