1

No przerazajace ze sa tak slabymi pilkarzami ze nikt ich nie chce kupic.

0

Ktorych to slabszych sprzedaje? i co tu jest do "umienia" sa chetni to sprzedaja to nie tak ze maja jakiegos skilla do sprzedazy.

0

Bzdury to co zarzad ma brac ich do samochodu i obwozic po klubach? Nie ma chetnych na nich bo sa slabi to i nie ma ofert taka jest prawda.

Inteligencji przy sprzedazy xd

0

Nie, ja bym go widzial w innym klubie bo w barcelonie sobie nie pogra.

0

Ale on juz mial mecze w pomocy i nie zagral nic fajnego. To taki mit ze robetyo to zajebisty pomocnik.

0

Mial pare dobrych meczy na poczatku sezonu gdy zaliczyl asysty potem dlluuugo nic. Nie nadaje sie na srodek nie bez powodu jest wystwiany na bok obrony. Nie ma sensu wspierac na zasadzie bo wychowanek bo obecnie na wychowankach barcelona by nie wygrala pucharu nawet.
Czasy gdy druzyna opierala sie na wychowankach minely trduno nie mozna miec takie pokolenia jakie bylo i roberto nie dorsta do piet xaviemu czy iniiescie wiec nie wiem dlaczego ludzie na sile chca zbey gral w srodku.

1

Bredzisz mial pare dobrych meczy tak to przecietnie. Powaznie nei wiem skad ten zachwyt nad nim. Jest za slaby na srodek i na prawa strone dobry zmiennik ale widadomo wychowanek to trzeba sie "jarac"

2

Jak znajda sie na nich chetni. Nie ma ofert to nie ma sprzedazy proste nie?

0

Daj linka jak mozesz :)

0

No tez sadze ze nic nie zarobil rozsmieszylo mnie to ;)

0

Ile na tym filmie zarobil 100dolarow czy 20mln dolarow?

0

Wina zarzadu? boze jakos z innymi zawodnikami nie bylo problemu. Gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. Barcelona nie mogla sobie pozwolic na zaplacanie mu takiej pensij jak atlectico. W atlectico on jest gwiazda w barcelonie bylby jedna z gwiazd dlatego ich stac barcelony nie. I nie nie jest to wina zarzadu.

0

A ja mysle ze on chce wrocic do barcelony tylko wie ze ma male szanse na to, wiec tak i tak jest wygranym. Druga sprawa za ile? szej za mniej niz 400 mln go nie puszcza wiec tak naprawde ten trasnfer jest malo realny do zadnej druzyny.

0

Tak w ogole to nie bartek powiedzial ze neymar zostaje na 200%

7

Kolejna wypowiedz z cyklu nie wiem ale sie wypowiem no i tradycyjnie batrtek out.

0

One sa od usmiechu nie od podawania lapek zawodnikom. Zawodnik sam sie zagalopowal i tyle ale widdomo ze wina ich nie? ;)

0

co tam harry meghan marlke mi szkoda :(

1

hahah dobra dsykusja nie ma sensu milego dnia

1

Bzdury. Co takiego bartek zrobil? hejt na niego jest przesadzony kazdy kto uzywa mozgu wie ze nie jest taki zly.

0

Jacy wszyscy? wiele osob w tym i ja nie chcialo sie go pozbywac.

1

Pisz u wandy bedzie wszystko wiadomo :)

4

Nie, niech gra lepszy.

1

Ja bym powiedzial ze to odepchniecie bylo a nie uderzenie szczegolnie ze w twarz nie trafil ;) wiec zolta kartka max a nie czerwona.

3

Nie tylko ten mecz. Roberto na obronie na dluzsza mete to nie jest dobry wybor semedo moze nie daje tyle w ataku ale w obronie jest duzo pewniejszy. Na prawej strone semedo i dembele powinni grac razem.

0

:( :( :( ehh geniusz

0

spokojnie to plotki

0

600 nie ale tak 200-300 to juz tak ;p

2

Szkoda troche ze wygrany mecz a dembele nadal na lawce

0

Panowie jakis stream z polskiem kometarzem? z gory dziekuje :)

2

Przestancie juz z ta roma. Co bylo nie wroci i gdybanie ze wystarczylo tak zagrac nic nie da. Cieszmy sie z tego co jest teraz i bedzie w przyszlosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?