Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 E tam odkad jest na disney to mam to gdzies czy puszcza :P
0
@Barca1922
1Ronaldinho
2. Messi
3. Miaski!
0
@Kamiloos xdddddddddd gklupis
2
@stone80 jest gdy zarabia za duzo i klubu na niego nie stac.
5
@wpwelement Typowe brak argumentow bo dobrze wyjasnil ze nie powinien miec bana i nie masz nic do powiedzenia wiec hhehe masz bana i tak.
Zalosne.
0
@LaLigaPD vinvius to w top 30 nie powinien byc najbardziej przreklamowany grajek.
0
@walkerKK malo kogo
0
@MadafakinGuy Pamietasz jak sie nazywal? Ja dalej w to nie wierze ze to nie jest banowane.
1
Co tu sie odwala, jakim cudem to bez bana.
2
@SenoX Felix zostanie deco i xavi odejda szybciej :)
13
@FCKubanczyk89 Jak zwykle pierdzili jak potluczony. Populistyczne teksty dla zasiegow, rzetelnosci nie ma u niego zadnej.
0
@Hasszz No i bez przesady czesto w kwietniu juz jest ladna do wrzesnia. We wrzesniu tez bedzie ladna pogoda i cieplo to ze jeden taki dzien jak dzis nie oznacza ze to koniec lata.
0
@FutbolFan E tam ja lubie taka pogode :) Jasne wole slonce i ciepelko ale taka tez mi odpowiada :)
2
@Murazor xddddddddddd
0
Yamal czemu nie weszlo :(
2
Jak Feran nie bedzie w nastepnym meczu w 1 skladzie to Xavi jest turbo dzbanem.
0
@bartekvisca Bez przesady, nie ma co oceniac po paru meczach.
0
@pingus_216 Akurat Romeu nie gra zle.
5
Xavi po meczu: Nie rozumiem krytki Roberto moim zdaniem nie jest nalezycie doceniony i spelnil wszystkei zalozenia taktyczne.
0
Juz tam lewandowski chcial zepsuc!
0
@Patrykl145 Oby!
0
@ElTomas Ehh marzenia.
0
Tak xavi lepiej kolejnego pomocnika sciagac niz obronce bocznego."
Bylem zwolennikiem Xaviego majac nadzieje ze bedzie taki moze troche gorszy guardiola ale od roku nie widze nic pozytywnego w jego pracy.
0
@negreanu Czlowieku spojrz na historie. Zobacz jak wszystko bylo tlumaczone wiara. Obecnie sa inne lepsze sposoby kontroli jednak patrzac na historie nie da sie temu zaprzeczyc.
0
@mr Barca To jest wlasnie zaufanie, ufasz drugiej osobie dlatego podajesz jej hasla. Tu nie ma nic z zaborczosci.
0
@ObiektywnyKibic121 A niby dlaczego zazdrosci? Skad w ogole taki pomysl? Uwazam jedynie ze jezeli chcesz z kims spedzic zycie to nie macie nic do ukrycia. Tu nie chodzi o zazdrosc. Poprzedniej partnerki mialem wszystkie hasla i nigdy z nich nie korzystalem by sprawdzac cos czy szpiegowac. Tu chodzi o zaufanie. Jezeli nie masz go na tyle by podac wszystkie hasla to nie sadze ze warto z taka osoba spedzac reszte zycia.
0
Mecz mozna obejrzec na Eleven nie na badziewnymn canal+
1
@FutbolFan Jak bilblia i cala wiara to fantastyka wymyslona zeby wytlumaczyc powstanie swiata i tez do kontrolowania ludzi. Smutne ze w 21 wieku ludzie nadal wierza w takie bzdury.
0
Tak mnie naszła myśl pod wplywem goracych o zdradzie.
Czy wy macie pelen dostep do telefonu i wszystkich hasel swoich partnerek?
Ja nie wyobrazam sobie powaznego zwiazku bez znajmosci tego wszystkiego.
0
@PW27 Ta jedyna fajna rzecz do zrobienia to rozwod ;) Lepiej zeby dzieco wychowalo sie z 2 kochajacych je rodzicow odzielnnie niz w rodzninie w ktorej nie bedzie milosci i zaufania i zapewne czeste kłotnie