HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro takich co masz na myśli?
0
Greenwood niby rok bez piłki, ale przed tym wszystkim pokazywał się spoko , a może Barca niech sięgnie po niego . Co Wy na to ?
0
A i chciałbym dodać jest pozwolenie na strzelanie zza 16stki. Wczoraj Pedri miał na strzał to podaję bez sensu . Zakurzyć z Jakuba i wpadnie . Tak na treningu pokazują jak ładują w bramkę, a w meczu kupa .
2
Xavi musi postawić na taktykę Bayernu ,czyli dwóch szybkich skrzydłowych, a Lewandowski nie wraca po piłkę tylko stoi w tym polu karnym. Raphinha nie pasuje jako skrzydłowy za wolny ,bez dryblingu ,bez prawej nogi ,a za tym idzie bez wrzutek .
0
@BoRoWieC bo jest blisko ,a wciąż daleko .
0
@Kgorecki2500 Ktoś musi odejść i na kimś trzeba zarobić. Fati dałbym mu szanse ,bo widać, że chce mu się w końcu grać . Ferran zaczyna strzelać i może odblokować się (oby) . Yamal musi łapać minuty ,bo widać ,że ma głód gry ,ale nie jest gotów na pelne 90min . Raphinha nie odejdzie .
0
@Deviler Abde nasz
0
Jednak Garbaty się nie sprawdził w Barcelonie i myślę, że sprzedaż będzie najlepszym rozwiązaniem dla niego i klubu .
0
Następny mecz Ferran-Felix-Fati
0
@Ukasz Tobie Ukasz bardziej
0
Gdyby Guardiola wrocil do Barcelony to byłoby coś pięknego. Nie zbierałby szrotu tak jak teraz to się dzieje . Alonso ,Roberto ,Ferran czy Garcia w drodze do USA zostaliby wyrzuceni z samolotu .
0
@krol211 cena nie jest duża i ryzykować można, ale wiadomo ,że nie pójdą po niego :(
0
@MateS ciężko będzie, bo Szawi chce grać na utrzymanie piłki lub na 1:0 max
0
Jobe Bellingham może niech Barcelona ściągnięcia go do Barcelony B i przygląda się, czy będzie coś z niego . Dużo nie będzie kosztować, ale później można będzie za niego trochę zapłacić jeśli pójdzie w ślady brata.
1
Ogólnie na początku mecz z Cadiz miał być na eleven1 . Te Eleven sprzedało się i puszczają jakiś ogórków ptfu na ta stacje .
2
@Kamil689 Xavi nie ma jaj ,aby go wystawić. Jeszcze przegrają i powie ,że to wina młodych. :)
0
@Bajson z Pedrim jest ten problem i wiedzę, że z Gavim też to Xavi . Przyszedł do Barcelony i oni zaczęli kuleć.
0
Dobrze ,że nie przyszedł. Tylko szkoda ,że przed transferem nie udzielają wywiadów na temat klubów gdzie chcą trafić.
3
Jasne ,że tak atak w Barcelonie jest tak bezpłciowy, że szok
0
@pinasmeister Poczetino
7
Ferran za Felixa to ok ,ale nie Ansu.
2
Xavi jako trener ma więcej czerwonych kartek niż jako piłkarz. xD
0
Xavi jak zawsze TOP wypowiedź po meczu .
0
Ładnie sędzia przekręcił całość. To jest kpina od początku sezonu zaczynają drukować mecze .
2
Roberto ładnie wodę podaję to jest kapitan wodzianka
0
Sędzia też śmietnik ma var przecież !!!@
2
Gavi dawaj i połam chłopa
0
Haha w co ten bambo gra ?
0
Niech te Getafe spier*** z ligi buraki
0
@TR3YWAY ta i po jednym meczu w sobotę i niedzielę, a tak puszczają jakieś sraki ,czy powtórki xd