0

@Comentateiro takich co masz na myśli?

0

Greenwood niby rok bez piłki, ale przed tym wszystkim pokazywał się spoko , a może Barca niech sięgnie po niego . Co Wy na to ?

0

A i chciałbym dodać jest pozwolenie na strzelanie zza 16stki. Wczoraj Pedri miał na strzał to podaję bez sensu . Zakurzyć z Jakuba i wpadnie . Tak na treningu pokazują jak ładują w bramkę, a w meczu kupa .

2

Xavi musi postawić na taktykę Bayernu ,czyli dwóch szybkich skrzydłowych, a Lewandowski nie wraca po piłkę tylko stoi w tym polu karnym. Raphinha nie pasuje jako skrzydłowy za wolny ,bez dryblingu ,bez prawej nogi ,a za tym idzie bez wrzutek .

0

@BoRoWieC bo jest blisko ,a wciąż daleko .

0

@Kgorecki2500 Ktoś musi odejść i na kimś trzeba zarobić. Fati dałbym mu szanse ,bo widać, że chce mu się w końcu grać . Ferran zaczyna strzelać i może odblokować się (oby) . Yamal musi łapać minuty ,bo widać ,że ma głód gry ,ale nie jest gotów na pelne 90min . Raphinha nie odejdzie .

0

@Deviler Abde nasz

0

Jednak Garbaty się nie sprawdził w Barcelonie i myślę, że sprzedaż będzie najlepszym rozwiązaniem dla niego i klubu .

0

Następny mecz Ferran-Felix-Fati

0

@Ukasz Tobie Ukasz bardziej

0

Gdyby Guardiola wrocil do Barcelony to byłoby coś pięknego. Nie zbierałby szrotu tak jak teraz to się dzieje . Alonso ,Roberto ,Ferran czy Garcia w drodze do USA zostaliby wyrzuceni z samolotu .

0

@krol211 cena nie jest duża i ryzykować można, ale wiadomo ,że nie pójdą po niego :(

0

@MateS ciężko będzie, bo Szawi chce grać na utrzymanie piłki lub na 1:0 max

0

Jobe Bellingham może niech Barcelona ściągnięcia go do Barcelony B i przygląda się, czy będzie coś z niego . Dużo nie będzie kosztować, ale później można będzie za niego trochę zapłacić jeśli pójdzie w ślady brata.

1

Ogólnie na początku mecz z Cadiz miał być na eleven1 . Te Eleven sprzedało się i puszczają jakiś ogórków ptfu na ta stacje .

2

@Kamil689 Xavi nie ma jaj ,aby go wystawić. Jeszcze przegrają i powie ,że to wina młodych. :)

0

@Bajson z Pedrim jest ten problem i wiedzę, że z Gavim też to Xavi . Przyszedł do Barcelony i oni zaczęli kuleć.

0

Dobrze ,że nie przyszedł. Tylko szkoda ,że przed transferem nie udzielają wywiadów na temat klubów gdzie chcą trafić.

3

Jasne ,że tak atak w Barcelonie jest tak bezpłciowy, że szok

0

@pinasmeister Poczetino

7

Ferran za Felixa to ok ,ale nie Ansu.

2

Xavi jako trener ma więcej czerwonych kartek niż jako piłkarz. xD

0

Xavi jak zawsze TOP wypowiedź po meczu .

0

Ładnie sędzia przekręcił całość. To jest kpina od początku sezonu zaczynają drukować mecze .

2

Roberto ładnie wodę podaję to jest kapitan wodzianka

0

Sędzia też śmietnik ma var przecież !!!@

2

Gavi dawaj i połam chłopa

0

Haha w co ten bambo gra ?

0

Niech te Getafe spier*** z ligi buraki

0

@TR3YWAY ta i po jednym meczu w sobotę i niedzielę, a tak puszczają jakieś sraki ,czy powtórki xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?