O sobie
- Zainteresowania Gry,Muzyka,Filmy,Piłka Nożna
- Ulubiony zawodnik Puyol,Neymar,Messi,Ronaldinho,Iniesta.
- Ulubione zespoły FC Barcelona,Arsenal,ManUnited
- Barcelonie kibicuję od 2012
Statystyki
- Dni w serwisie 4875
- Liczba komentarzy 178
- Polecenia 50
Komentarze
3
Messi kozak,Messi Carry :>
2
http://www.maxlive.us/live2.html
1
5 chyba,bo Barca gra na wyjeździe,ale znając życie mylę się :D
0
http://cc2tv-castle.blogspot.com/2015/04/cdn-joelhp2.html#www.rojadirecta.me
Słaba jakośc ale da się oglądać :D
0
Ja Ci wierzę...
10
-Im nawet Bóg by nie pomógł.
-No raczej,Leo nie będzie pomagał drużynie przeciwnej...
6
Na rm.pl jakiś koleś napisał że my i Chelsea jesteśmy głównymi kandydatami do wygrania LM. Nie powiem zdziwiłem się :D
5
Wszyscy płakali że Martino nie ma "jaj".Teraz wszyscy płaczą że LE ma je za "duże".
A zresztą ja też ;( (nie nie chodzi o to że mam je za duże xD)
5
Mam nadzieje że Luis Enrique jak i w Barcelonie będzie wygrywać z Realem :D
5
Źródło: Al Arabi
Xavi Hernández, piłkarz Barcelony oraz mistrz świata i Europy z reprezentacją Hiszpanii, nie podpisał żadnej umowy z katarskim klubem Al Arabi