0

Dzięki. Dodaję kom żeby znaleźć

1

Aż sobie przypomniałem jak Messi strzelił bramkę ręką :D

0

2

Belletti!
To był gość!

9

"VILLAAA, ach to jest David Villa!"

0

Dołączam się. Tego buga miałem w 14 i teraz mam też w 15.

0

Xavi, potem w hierarchii są kolejno Iniesta, Messi i Busquets

0

Edytowałeś komentarz i już nie pamiętasz?

0

W takim razie wszystkiego najlepszego :)

4

Pepe kiedyś nazwał Keite małpą. Zrobiłbym dokładnie to samo co Keita

0

No i to rozumiem ;)

0

czcionka na getrach jest taka sama jak w tamtym sezonie więc raczej nie

0

odpowiedź miałem dać gdzie indziej, sorry

0

W restauracji xD

0

Messi!!

0

KARNY!!

0

No i mecz zaczyna się od początku

0

Sprzedajmy jeszcze Messiego i Neymara. Proszę cię...

0

Abidal może grać również jako środkowy obrońca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?