Heisenberg
Dołączył/a: październik 2013
Olkusz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umtiti, profesura!
0
Warto zauważyć, że Paco to nie środkowy pomocnik.
4
Za czasów Zubiego pewnie okienko zakończyłoby się po zakupie Denisa.
0
3 gole i 3 asysty? Mam nadzieje że w przyszłym sezonie podciągnie troche statystyki.
91
czekamy na reakcje papieża...
0
ma ktoś link do jakiegoś streama premium sms typu futbolhd?
0
Można powiedzieć że ciekawa ta la liga :D
0
obiektywnie rzecz biorąc, słaby mecz Lucha...
16
Barcelona straciła dziś swojego Ojca.
Descansi en paz, mister !
0
Mucha suerte, Rafa ! :)
50
Komentarz usunięty
2
Guti, Guti, Gutii maricoooooon!
0
Myślę że Arsenal musi się martwić bardziej o zatrzymanie Busiego, biorąc pod uwage że w MSN tak czy siak będzie zabójcze :)
3
Busi profesura...
0
Komentarz usunięty
20
a potem wyłączyć Football Managera :)
1
Tyle że u nas raczej nie dostanie takiej tygodniówki jak u Szejków.
5
Pozwól że Lucho o tym zadecyduje :)
0
Dokladnie takiej reakcji się spodziewałem :D
0
Komentarz usunięty
0
Współczuje pomocnikom putek ;)
2
Gonzalez to jest jakaś kpina ze strony kolegium sedziowskiego.
1
nie obrażaj psów :)
1
Pan Gonzalez chyba pomylił gry zespołowe, to nie jest rugby...
0
narkołyki so zue...
A tak serio to wątpię że mu coś odbije mając takiego mentora jak Leo Messi.
2
Komentarz usunięty
0
W jakimś równoległym wszechświecie pewnie tak jest :)
2
Wg mnie powrót Messiego jest problemem. Z tak grającym Neyem trzeba podzielić ich obowiązki tak żeby każdy liderował jednej formacji.
0
Neymarazo!!!
Jeden z bardziej kompletnych meczów w naszym wykonaniu w tym sezonie. Świetna druga linia!
4
Ostatnie 7 meczów Neya - POTWÓR !
http://www.whoscored.com/Players/50835