0

Umtiti, profesura!

0

Warto zauważyć, że Paco to nie środkowy pomocnik.

4

Za czasów Zubiego pewnie okienko zakończyłoby się po zakupie Denisa.

0

3 gole i 3 asysty? Mam nadzieje że w przyszłym sezonie podciągnie troche statystyki.

91

czekamy na reakcje papieża...

0

ma ktoś link do jakiegoś streama premium sms typu futbolhd?

0

Można powiedzieć że ciekawa ta la liga :D

0

obiektywnie rzecz biorąc, słaby mecz Lucha...

16

Barcelona straciła dziś swojego Ojca.
Descansi en paz, mister !

0

Mucha suerte, Rafa ! :)

50

Komentarz usunięty

2

Guti, Guti, Gutii maricoooooon!

0

Myślę że Arsenal musi się martwić bardziej o zatrzymanie Busiego, biorąc pod uwage że w MSN tak czy siak będzie zabójcze :)

3

Busi profesura...

0

Komentarz usunięty

20

a potem wyłączyć Football Managera :)

1

Tyle że u nas raczej nie dostanie takiej tygodniówki jak u Szejków.

5

Pozwól że Lucho o tym zadecyduje :)

0

Dokladnie takiej reakcji się spodziewałem :D

0

Komentarz usunięty

0

Współczuje pomocnikom putek ;)

2

Gonzalez to jest jakaś kpina ze strony kolegium sedziowskiego.

1

nie obrażaj psów :)

1

Pan Gonzalez chyba pomylił gry zespołowe, to nie jest rugby...

0

narkołyki so zue...
A tak serio to wątpię że mu coś odbije mając takiego mentora jak Leo Messi.

2

Komentarz usunięty

0

W jakimś równoległym wszechświecie pewnie tak jest :)

2

Wg mnie powrót Messiego jest problemem. Z tak grającym Neyem trzeba podzielić ich obowiązki tak żeby każdy liderował jednej formacji.

0

Neymarazo!!!
Jeden z bardziej kompletnych meczów w naszym wykonaniu w tym sezonie. Świetna druga linia!

4

Ostatnie 7 meczów Neya - POTWÓR !
http://www.whoscored.com/Players/50835

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?