19 grudnia 2008, 18:10
0
BAN! mod
19 grudnia 2008, 12:27
Jest dobrze
14 grudnia 2008, 14:18
Mimo padającego deszczu kibicow nie zabrakło.
14 grudnia 2008, 11:30
Jeszcze nigdy tak sie nie denerwowalem na meczu szok.Ale jak juz strzelilismy to bylem spokojny,no i jeszcze Messi dorzucil im brameczke cos pieknego.Szkoda ze Eto'o nie strzelił karnego,ale to nic najwazniejsze jest ze pokonalismy smierdzieli.VEB.
14 grudnia 2008, 11:27
Najwazniejsze jest to ze wygralismy.BARCA:))))))))
2 grudnia 2008, 11:20
Od MESSIEGO ino wara!!!On ma tutaj grać:)
27 listopada 2008, 18:13
Brawo HENRY:)
27 listopada 2008, 20:30
Tak jest BARCA byla i bedzie potęga:)Visca el Barca!
27 listopada 2008, 20:31
Fajnie:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
mod
0
Jest dobrze
0
Mimo padającego deszczu kibicow nie zabrakło.
0
Jeszcze nigdy tak sie nie denerwowalem na meczu szok.Ale jak juz strzelilismy to bylem spokojny,no i jeszcze Messi dorzucil im brameczke cos pieknego.Szkoda ze Eto'o nie strzelił karnego,ale to nic najwazniejsze jest ze pokonalismy smierdzieli.VEB.
0
Najwazniejsze jest to ze wygralismy.BARCA:))))))))
0
Od MESSIEGO ino wara!!!On ma tutaj grać:)
0
Jest dobrze
0
Brawo HENRY:)
0
Tak jest BARCA byla i bedzie potęga:)Visca el Barca!
0
Fajnie:)