O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5059
  • Liczba komentarzy 130
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A ja się jakoś nie oburzam. Idziesz do pracy, chcą Cię tam, to chcesz wyciągnąć jak najwyższą pensje. I tak mamy szczęście bo Perez już zacierał ręce by nam go sprzed nosa zawinąć.

0

Pedro, Villa, Valdes.

Tych których teoretycznie można sprzedać, ale bym zostawił.
Alexis - jeszcze jeden sezon.
Alves - łapie formę.
Adriano - solidna postać.
Puyol - symbol klubu.
Pique - może się ogarnie?
Abidal - Tak jak i Puyol.

0

A jakieś spekulacje na temat nowego trenera? Bo nie ukrywajmy, z całym szacunkiem dla Tito i jego stylu, ale trzeba jakiegoś zróżnicowania. Sama tiki-taka już długo nie potrzyma. Potrzeba jakiegoś urozmaicenia typu gra również z kontry. Tak jak to robi Bayern. Potrafią grać jak Real i Barca. Zarówno z kontry, szybką piłką jak i rozgrywając powoli akcję.

0

A ja nie chce finału. Nie z taką grą. Chcę byśmy wygrali 3:0 na Camp Nou i nic wiecej. Wolę przegrać półfinał z Bayernem niż finał z Realem, bo nie ukrywajmy, po ostatnich newsach na temat transferu BVB wyjdzie z obniżonymi moralami.

VeB!

0

PS. O Guardioli jak sprzedawał Eto i Ronniego też wiele osób mowiło "trener bez głowy, jak można ich sprzedawać".

Zobacz wszystkie

0

Juventus jako klub XX wieku na pewno jest kuszącą ofertą, ale wolałbym oddać Sancheza niż Villę, mimo sympatii do obu.

0

Po prostu Barca Vamos!!, nie popełniajmy błędu Bayernu, oba mecze potraktujmy poważnie. Prawie nie przegrali dwumeczu przez wystawienie "rezerw"

0

Tak nawiasem zdrajców. Ciekawe co zrobi Falcao. Niby Real ma naciskać co do niego, a sam kiedyś chciał grać tym klubie, ale pewien mądry trener go odrzucił [tak, Mou uznał, że jest za słaby xd]. Ciekawe czy będzie kolejny Juda? Oby nie.

0

Przed chwilą wybiła mi okno słynna piła Ramosa :( Nie spodziewałem się, że tak szybko spadnie.

0

PS. Ibra zagra dopiero na Camp Nou, które defacto go zje :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?