A mnie w pamieci pozostał jeden moment z tego meczu. Jak ktos oglądał goltv z angielskim komentarzem to pewnie wie o co mi chodzi. To chyba było przy 5 czy 6 bramce i słowa komentatora: "Say It with me Barca fans-GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Aż krzyczałem razem z nim :D
A mnie w pamieci pozostał jeden moment z tego meczu. Jak ktos oglądał goltv z angielskim komentarzem to pewnie wie o co mi chodzi. To chyba było przy 5 czy 6 bramce i słowa komentatora: "Say It with me Barca fans-GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Aż krzyczałem razem z nim :D
Komentarze
0
Może to zabrzmi trochę zbyt optymistycznie ale do końca sezonu na 1 miejscu nic się nie zmieni :D
0
A mnie w pamieci pozostał jeden moment z tego meczu. Jak ktos oglądał goltv z angielskim komentarzem to pewnie wie o co mi chodzi. To chyba było przy 5 czy 6 bramce i słowa komentatora: "Say It with me Barca fans-GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Aż krzyczałem razem z nim :D
0
No to liga powraca :D oczywiscie bede ogladac meczyk a co najwazniejsze na goltv uwielbiam tamtejsza pare komentatorow ;D
Typuje: 1 : 3 :D
0
No to liga powraca :D oczywiscie bede ogladac meczyk a co najwazniejsze na goltv uwielbiam tamtejsza pare komentatorow ;D
Typuje: 1 : 3 :D
0
Może to zabrzmi trochę zbyt optymistycznie ale do końca sezonu na 1 miejscu nic się nie zmieni :D
0
A mnie w pamieci pozostał jeden moment z tego meczu. Jak ktos oglądał goltv z angielskim komentarzem to pewnie wie o co mi chodzi. To chyba było przy 5 czy 6 bramce i słowa komentatora: "Say It with me Barca fans-GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Aż krzyczałem razem z nim :D