Koszulka z zeszłego sezonu z poprzecznymi pasami rowniez na zdjeciach wydawała się być duża, szeroka, ale kiedy przymierzyłem zmieniłem zdanie. To tylko zdjecie lezącej koszulki wiec szału nie robi :) Ale mysle ze po oficjalnej prezentacji zmienisz zdanie. Są barwy! Jest Herb! Jest Barca! wystarczy :) Zawsze dumnie będę nosił koszulkę Blaugrany !
Koszulka z zeszłego sezonu z poprzecznymi pasami rowniez na zdjeciach wydawała się być duża, szeroka, ale kiedy przymierzyłem zmieniłem zdanie. To tylko zdjecie lezącej koszulki wiec szału nie robi :) Ale mysle ze po oficjalnej prezentacji zmienisz zdanie. Są barwy! Jest Herb! Jest Barca! wystarczy :) Zawsze dumnie będę nosił koszulkę Blaugrany !
Komentarze
0
Koszulka z zeszłego sezonu z poprzecznymi pasami rowniez na zdjeciach wydawała się być duża, szeroka, ale kiedy przymierzyłem zmieniłem zdanie. To tylko zdjecie lezącej koszulki wiec szału nie robi :) Ale mysle ze po oficjalnej prezentacji zmienisz zdanie. Są barwy! Jest Herb! Jest Barca! wystarczy :) Zawsze dumnie będę nosił koszulkę Blaugrany !
0
Koszulka z zeszłego sezonu z poprzecznymi pasami rowniez na zdjeciach wydawała się być duża, szeroka, ale kiedy przymierzyłem zmieniłem zdanie. To tylko zdjecie lezącej koszulki wiec szału nie robi :) Ale mysle ze po oficjalnej prezentacji zmienisz zdanie. Są barwy! Jest Herb! Jest Barca! wystarczy :) Zawsze dumnie będę nosił koszulkę Blaugrany !