0

Strasznie słabooo gramy...

0

I ch.. ;/

0

Do boju IBRA!!!!!

0

Kolego według mnie on napisał to z sarkazmem :)

0

Najpierw niech sprowadzą dobrego bramkarza za VV, później pogadajmy o innych.

0

Szkoda tego karnego w 93 minucie, gdyby nie to Valdes kolejny wyśrubował rekord i to nie dzięki obronie tylko dzięki jego doskonałej formie

0

Pięknie!!

0

Według mnie to oni powinni się wziąść za szukanie środkowego obrońcy i bramkarza a dopiero później za napastnika..

0

Nie to że chce krakać ale wydaje mi się że powinniśmy jeszcze poczekać troche abyśmy mogli mówić że Messi wrócił do formy strzeleckiej. Ja uznam że Messi wrócił do formy gdy strzeli chociaż w trzech najbliższych meczach choć po jednej bramce

0

Kolego to nie Fifa ani Pes. Po za tym to jest Barcelona tu piłkarzy traktuje się jak rodzine. Ogólnie jak by to w ogóle wyglądało? Messi który tyle pomógł Barcelonie w zdobywaniu pucharów zostaje sprzedany dlatego że ma chwilowy spadek formy. To by było wielkie świństwo!

0

Zgadzam się z Tobą w 100% :))

0

Z Lewym będzie to samo co było z Ibrą

0

Szczerze to wisi mi kogo oni wezmą czy Ter Stegena czy Courtois. Najważniejsze żeby któregoś z nich na pewno kupili a nie tak jak w letnim okienku transferowym jak mówili że zakupią ŚO

0

I koniec. Messi dziś na prawde źle nie grał (szczególnie 2 połowa) po prostu miał nieziemskiego pecha ;D

0

Kurde noo..

0

Ajć prawie Messiemu wyszło

0

Tello...

0

Pamiętaj że w Chelsea jest teraz Mourinho który bardzo lubi zastępywać legendy klubu na młodszych zawodników

0

Jeny Cesc jako fałszywa 9 ;( Byłem ciekaw jak sobie poradziłby tam Neymar

0

Ciekawe co Ty byś zrobił gdybyś dostał z łokcia cios w twarz...

0

Fajnie by było wymienić się z Chelsea za Valdesa Courtoisa

0

Wolałbym Tello za Pedro

0

Szanuję Casillasa ale on już jest po 30. Barcelonie jest potrzebny młody i utalentowany bramkarz, dlatego bardzo bym się ucieszył gdyby dołączył do nas Ter Stegen

0

Alvesowi w tym porównaniu chodzi o Messiego a nie o Barçe

0

Haha dobry komentarz Arasz ;D

0

Mi też nie działa ;/

0

Załamałem sie czytając Twój komentarz.... Socios są to kibice należący do członków klubu.

0

Okej, dzięki za info

0

Dlaczego nasi zawodnicy mieli tak brzydko napisane numery na koszulkach? Czy to już zostanie na ten sezon czy to tylko na ten mecz miałobyć?

0

I to jest właśnie przykład prawdziwegp kibica. Kibicuje swojemu klubowi ale ma szacunek nawet do największego rywala. Naprawde podziwiam Cie bo takich kibiców już jest bardzo bardzo mało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?