Jak czytam komentarze wszystkich to aż się dziwie jesteśmy wszyscy kibicami Barcy a się wyzywamy jak byśmy byli największymi wrogami. Ludzie ogarnijmy się że jeden ma takie zdanie to go odrazu nie wyzywajcie odpiszcie mu kulturalnie albo wcale.
Teoretycznie Stuttgrat to nie będzie ciężki przeciwnik, ale nie można też go krytkowac i od razu obstawiac wynik bo w piłce nożnej wszystko może się zdazyc dlatego poczekajmy.:))
Trochę nie chcę żeby przeszedł do nas Ibra. bo jak przejdzie będzie za dużo gwiazd w zespole np. jak w Realu na kupili różnych gwiazd np. Huntellar a teraz siedzi na ławce. To samo może byc z barcą.
Komentarze
0
Kolego nie Valdez tylko Valdes. Zgodzę się z tobą nie rozumiem dlaczego jest tak nie doceniany:)
0
Zgodzę się z "Mistrzulek10" kłócicie się jak byście byli największymi wrogami, a mamy ten sam cel dopingowanie Barcy.
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy:)
0
Jak czytam komentarze wszystkich to aż się dziwie jesteśmy wszyscy kibicami Barcy a się wyzywamy jak byśmy byli największymi wrogami. Ludzie ogarnijmy się że jeden ma takie zdanie to go odrazu nie wyzywajcie odpiszcie mu kulturalnie albo wcale.
0
Teoretycznie Stuttgrat to nie będzie ciężki przeciwnik, ale nie można też go krytkowac i od razu obstawiac wynik bo w piłce nożnej wszystko może się zdazyc dlatego poczekajmy.:))
Pozdrowienia dla kibiców Blaugrany:)
0
Brawo Barca!!
0
mam takie pytanie. Kiedy będzie losowanie do następnej rundy Ligi Mistrzów? z góry dziękuje:))
0
Załamujące to będzie jak Barca go sprzeda.. niech dadzą go na wypożyczenie bo faktycznie się marnuje.
0
Trochę nie chcę żeby przeszedł do nas Ibra. bo jak przejdzie będzie za dużo gwiazd w zespole np. jak w Realu na kupili różnych gwiazd np. Huntellar a teraz siedzi na ławce. To samo może byc z barcą.
0
Brawo barcelona!!! z taka barca po puchar mistrzow
0
No i niech gra zobaczymy co pokaże