Hrzan
Dołączył/a: grudzień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W takim razie Coutinho wylatuje z Dembele tym samym samolotem, tak?
2
Ja znam tylko jeden sposób żeby polubić się z matmą, rozwiązywać multum zadań. Najlepiej własnymi siłami, dopiero jak już nawet ciocia sąsiada nie wie jak rozwiązać to sięgać do netu.
5
Dużą uwagę zwraca się spadkowi siły ofensywnej podczas kontuzji Messiego, jednak niewątpliwie drużyna wzmacnia się ogromnie grając bez piłki, dochodzi dodatkowo 1 zawodnik presujący. Być może to było kluczem w dzisiejszym meczu, (jednym z wielu).
3
Proponuje nie sprzedawać Dembele.
5
Ta co Ty, gość jak łapie faze to ma jedną z większych liczb podań otwierających, ani Rakieta, ani Busi, ani Artur, nikt z pomocy nie rzuca takich piłek (przy tak niewielu kontaktach) co np. w ostatnim meczu do Semedo. Moim zdaniem lepszy przegląd "do przodu" mają jedynie Leo i Coutinho.
1
podeśle ktoś dobry stream do manchester juve?
10
To klaskanie w studiu Polsatu jest tak samo dziwne jak klaskanie samemu sobie po dobrej odpowiedzi w Jaka to melodia.
0
Gdyby w 1 połowie grał tak jak w drugiej a w drugiej tak jak w 1 to opinie byłyby duzo łagodniejsze. Niemniej jednak słaba 2 połowa.
2
Dembele nie grał ostatnio ale na siłce przypakował.
0
Ktoś z Was wymieniał szybke w S7 Edge? Jakie sa mniej wiecej koszta?
0
Dziwne, ze im bliżej do wyborów tym władza jest generalnie do dupy, a chwile po wyborach, radość, że wygrali Ci co kadencje/dwie również byli do dupy (moze nawet bardziej).
0
Scott Wilson wiedział już wczoraj i umarł
0
Podobno uczy się najlepiej na własnych błędach, jednak jeśli można na cudzych to warto to robić. Real idealnie obrazuje co może się stać po odejściu przywódcy (jedynego). Barcelona na tę chwilę również posiada tylko jednego, chociaż do końca kariery Lio trochę jeszcze zostało, to warto już zacząć myśleć co będzie dalej.
1
Trzeba się przyzwyczaić, że często zamiast rzeczowej odpowiedzi ktoś walczy o zielone.
1
Kluczowa była postawa klubu z Londynu, gdyby postawili autobus gra wygladałaby podobnie jak w meczu np. z Leganes.
18
Generalnie to Brazylia sie podkłada, mówie wam.
8
Metr= 100kg, używane często np. w rolnictwie
0
Ma ktoś transmisje do Polaków z komentarzem polsatowskim?
0
Po tym co sie działo ostatnio (remis, porażka) ciężko sobie wyobrazić co bedzie na Rambli jak pykniemy 4 moze 5 do jaja Athletic. Nie daj Boże w miłym dla oka stylu :)
5
Jak jeszcze nie założyłeś to nie zakładaj :)
0
Jacka Magiere. W Legii brakowało tylko zawodników
0
Nie dygaj młody, mają dzień i tyle :)
0
Pieknie
1
Wiedziałem, ze wsadzą
0
Sevilla siadła na nich, może coś z tego będzie
1
Wiemy, że Mourinho jest bliski odejścia to może tak machniom za Valverde :v? PS Jeszcze nadzieja w Sevilli :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Tak po ludzku już, szkoda takiego klubu jak United, nawet jak jego trenerem jest największy obecnie kastrat futbolu.
0
Ciesz się z tego co jest, to nie jest PES gdzie przejebiesz mecz w karierze to szybko restarcik i 'w perfekcyjnym stylu' wygrywasz. Nagły zwrot akcji przez błąd indywidualny i cała perfekcja w pizdziec. Życie
0
Cris przed kartką grał coś czy piach? Nie mam okazji oglądać Juve