Miałem okazję podglądnąć go na żywo w finale U-21 i szczerze mówiąc jeśli nie najgorszy, to na pewno jeden z gorszych na boisku. Nie został zdjęty chyba tylko dlatego, że był kapitanem.
My po prostu dziś zagraliśmy tak jak Alaves ostatnio albo nawet gorzej, snuli się po boisku jak kopacze w B-Klasie w niedziele o 11 na kacu. Całej drużynie bura i okrągłe 0/10, Neymar jedyny który próbował coś pociągnąć 2/10. PSG przebiegło 8 km więcej w tym meczu co nawet ślepy by zauważył. Dawno nie widziałem tak beznadziejnej gry i totalnego braku zaangażowania.
Komentarze
0
Zrobił, nie zarobił.
20
Mogliby dawać niższe ceny biletów albo jakieś promocje żeby był pełny stadion
0
Miałem okazję podglądnąć go na żywo w finale U-21 i szczerze mówiąc jeśli nie najgorszy, to na pewno jeden z gorszych na boisku. Nie został zdjęty chyba tylko dlatego, że był kapitanem.
0
Racja, dzis MATS wlasnie pokazal jak nie bronic, prawda? :)
0
My po prostu dziś zagraliśmy tak jak Alaves ostatnio albo nawet gorzej, snuli się po boisku jak kopacze w B-Klasie w niedziele o 11 na kacu. Całej drużynie bura i okrągłe 0/10, Neymar jedyny który próbował coś pociągnąć 2/10. PSG przebiegło 8 km więcej w tym meczu co nawet ślepy by zauważył. Dawno nie widziałem tak beznadziejnej gry i totalnego braku zaangażowania.
20
Mogliby dawać niższe ceny biletów albo jakieś promocje żeby był pełny stadion
13
Ja bym powiedział tak.. Jeśli już na początku meczu widzisz Messiego walczącego w defensywie, to wiesz, że to będzie dobry mecz. :)
3
Czy to taka fatalna wiadomość? Polemizowałbym :) Przynajmniej nie przegra wygranego meczu jak z Villareal
1
To dopiero będzie zabawne jak Pellegrini pokona Atletico i zdobedzie LM, a na jego miejsce przyjdzie Pep, ktory z Atletico przegral :)
1
Mnie najbardziej bawi to, że najbardziej się wszyscy czepiają o jego tweeta, w którym nawet słowa nie napisał a jedynie emotikonkę. :D