O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Puyi, Pique
  • Ulubione zespoły Barça
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 287
  • Polecenia 38

Komentarze

0

Zrobił, nie zarobił.

20

Mogliby dawać niższe ceny biletów albo jakieś promocje żeby był pełny stadion

0

Miałem okazję podglądnąć go na żywo w finale U-21 i szczerze mówiąc jeśli nie najgorszy, to na pewno jeden z gorszych na boisku. Nie został zdjęty chyba tylko dlatego, że był kapitanem.

0

Racja, dzis MATS wlasnie pokazal jak nie bronic, prawda? :)

0

My po prostu dziś zagraliśmy tak jak Alaves ostatnio albo nawet gorzej, snuli się po boisku jak kopacze w B-Klasie w niedziele o 11 na kacu. Całej drużynie bura i okrągłe 0/10, Neymar jedyny który próbował coś pociągnąć 2/10. PSG przebiegło 8 km więcej w tym meczu co nawet ślepy by zauważył. Dawno nie widziałem tak beznadziejnej gry i totalnego braku zaangażowania.

Zobacz wszystkie

20

Mogliby dawać niższe ceny biletów albo jakieś promocje żeby był pełny stadion

13

Ja bym powiedział tak.. Jeśli już na początku meczu widzisz Messiego walczącego w defensywie, to wiesz, że to będzie dobry mecz. :)

3

Czy to taka fatalna wiadomość? Polemizowałbym :) Przynajmniej nie przegra wygranego meczu jak z Villareal

1

To dopiero będzie zabawne jak Pellegrini pokona Atletico i zdobedzie LM, a na jego miejsce przyjdzie Pep, ktory z Atletico przegral :)

1

Mnie najbardziej bawi to, że najbardziej się wszyscy czepiają o jego tweeta, w którym nawet słowa nie napisał a jedynie emotikonkę. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?