HubertoRoberto
Dołączył/a: kwiecień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Tagliafico fajna opcja, pod warunkiem że nie będzie zbyt drogi. Moim zdaniem warto by się zainteresować WYCHOWANKIEM - Grimaldo.
1
Co do pomocnika to przede wszystkim osobiście zostawił bym w klubie naszego wojownika czyli Vidala. Gość jest nam bardzo potrzebny, A pożegnał się z Rakiticem i dał szansę Alenii. Na napastnika podoba mi się pomysł z Lautaro, natomiast dla Neymara nie widzę miejsca gdy jest Griezmann. Odejść musi Dembele i coutinho. Na lewą obronę sprzedać Juniora Firpo bo gość jest po prostu za słaby A ściągnąć Grimaldo - wychowanka.
0
@th@les niestety ofensywni pomocnicy mają problem z odnalezieniem się na boisku na Barcelonie.
1
Trochę bezsensowna strategia budowania zespołu pod 33 - latka ( z szacunkiem do Leo )
1
Takie gdybanie... gdyby babcia miała wąsy
Przestańmy gdybać A zacznijmy w końcu działać bo już marzec i sezon wchodzi w decydującą fazę A my ciągle jakby na wakacjach
6
Na De Jonga i Griezmanna dziś aż żal było patrzeć. Zero pomysłu z przodu i na siłę szukanie messiego. Poza Matsem wszyscy później jakiegokolwiek poziomu.. może Arthur i Semedo Ale tylko w pierwszej połowie. Braitwaite fajne pierwsze dwie minuty potem nic. Ciężkie czasy nadchodzą...
0
@Peciak brał udział w treningu ;)
6
Rakitic to jedno wielkie ZERO. Gość wchodzi na 15 min i biega jakby mu się chciało na dwójkę. To już nie jest zawodnik na Barcelone.
0
Warto by się przyjrzeć napastnikowi Osasuny Chimy Avilla . Gość chyba bardziej przypomina grą Suareza niż wyżej wymienieni. Tylko kwestia ceny
0
No tego już za wiele
2
Nie rozumiem zachwytu jego wczorajszym meczem.. Dla mnie wyglądał jak ciało obce
4
Zbyt niska ocena dla Lengleta. Czyste konto i bramka to przynajmniej ocena 7 - tak z reszta zagłosowali użytkownicy. Ocena dla Rakitica przesadzona, ale od jakiegoś czasu zauważyłem że ludzie z redakcji są wielkimi fanami Rakitica.
3
Według mnie najlepszą opcją "na teraz" byłby Chimy Avilla. Gość swoim stylem idealnie przypomina Suareza i może nawet udało by się go wypożyczyć
36
Oby wykorzystał potencjał naszej młodzieży lepiej niż wyklęty "V". Najwyższy już czas żeby młodzi przejmowali pałeczkę od starych
4
@Matej brzmi jak plan
0
@nit część ciała którą zawodnik może prawidłowo strzelić bramkę. W tym przypadku była to głowa
12
Kolejny oceny, w których mam wrażenie redakcja oglądała inne spotkanie
21
Gramy w dziesięciu, co robi Messi? Spaceruje po boisku. Rozumiem że u niego jest to częste ale wypadało by okazać choć trochę zaangażowania..
3
Niestety bez sensowny transfer. Chłopak ma papiery Ale w Barcelonie ofensywni pomocnicy sobie nie radzą. Przykład- coutinho
0
Coś duzo tych obrońców..
10
Świetnie się go wczoraj oglądało ! Występ bardzo udany zważywszy że od dawien dawna nie grał i nie był w rytmie meczowym
7
Z Mallorca też powinien dostać swoją szansę w końcu..
19
Mam wrażenie że osoby z redakcji czasami oglądają inne mecze. Serio 6 dla rakitica ??
2 razy błąd w kryciu który mógł nas kosztować 2 bramki (słupek i interwencja MATSa) strata przed własnym polem karnym, brak jakiej kolwiek walki o piłkę A grał na szóstce, no i ta koncertowo zmarnowana seta w pierwszej połowie. Szanowna redakcjo proszę u umieszczanie obiektywnych ocen dla zawodników, a nie subiektywnych ze względu na sympatie do danego zawodnika