18

Tagliafico fajna opcja, pod warunkiem że nie będzie zbyt drogi. Moim zdaniem warto by się zainteresować WYCHOWANKIEM - Grimaldo.

1

Co do pomocnika to przede wszystkim osobiście zostawił bym w klubie naszego wojownika czyli Vidala. Gość jest nam bardzo potrzebny, A pożegnał się z Rakiticem i dał szansę Alenii. Na napastnika podoba mi się pomysł z Lautaro, natomiast dla Neymara nie widzę miejsca gdy jest Griezmann. Odejść musi Dembele i coutinho. Na lewą obronę sprzedać Juniora Firpo bo gość jest po prostu za słaby A ściągnąć Grimaldo - wychowanka.

0

@th@les niestety ofensywni pomocnicy mają problem z odnalezieniem się na boisku na Barcelonie.

1

Trochę bezsensowna strategia budowania zespołu pod 33 - latka ( z szacunkiem do Leo )

1

Takie gdybanie... gdyby babcia miała wąsy
Przestańmy gdybać A zacznijmy w końcu działać bo już marzec i sezon wchodzi w decydującą fazę A my ciągle jakby na wakacjach

6

Na De Jonga i Griezmanna dziś aż żal było patrzeć. Zero pomysłu z przodu i na siłę szukanie messiego. Poza Matsem wszyscy później jakiegokolwiek poziomu.. może Arthur i Semedo Ale tylko w pierwszej połowie. Braitwaite fajne pierwsze dwie minuty potem nic. Ciężkie czasy nadchodzą...

0

@Peciak brał udział w treningu ;)

6

Rakitic to jedno wielkie ZERO. Gość wchodzi na 15 min i biega jakby mu się chciało na dwójkę. To już nie jest zawodnik na Barcelone.

0

Warto by się przyjrzeć napastnikowi Osasuny Chimy Avilla . Gość chyba bardziej przypomina grą Suareza niż wyżej wymienieni. Tylko kwestia ceny

0

No tego już za wiele

2

Nie rozumiem zachwytu jego wczorajszym meczem.. Dla mnie wyglądał jak ciało obce

4

Zbyt niska ocena dla Lengleta. Czyste konto i bramka to przynajmniej ocena 7 - tak z reszta zagłosowali użytkownicy. Ocena dla Rakitica przesadzona, ale od jakiegoś czasu zauważyłem że ludzie z redakcji są wielkimi fanami Rakitica.

3

Według mnie najlepszą opcją "na teraz" byłby Chimy Avilla. Gość swoim stylem idealnie przypomina Suareza i może nawet udało by się go wypożyczyć

36

Oby wykorzystał potencjał naszej młodzieży lepiej niż wyklęty "V". Najwyższy już czas żeby młodzi przejmowali pałeczkę od starych

4

@Matej brzmi jak plan

0

@nit część ciała którą zawodnik może prawidłowo strzelić bramkę. W tym przypadku była to głowa

12

Kolejny oceny, w których mam wrażenie redakcja oglądała inne spotkanie

21

Gramy w dziesięciu, co robi Messi? Spaceruje po boisku. Rozumiem że u niego jest to częste ale wypadało by okazać choć trochę zaangażowania..

3

Niestety bez sensowny transfer. Chłopak ma papiery Ale w Barcelonie ofensywni pomocnicy sobie nie radzą. Przykład- coutinho

0

Coś duzo tych obrońców..

10

Świetnie się go wczoraj oglądało ! Występ bardzo udany zważywszy że od dawien dawna nie grał i nie był w rytmie meczowym

7

Z Mallorca też powinien dostać swoją szansę w końcu..

19

Mam wrażenie że osoby z redakcji czasami oglądają inne mecze. Serio 6 dla rakitica ??
2 razy błąd w kryciu który mógł nas kosztować 2 bramki (słupek i interwencja MATSa) strata przed własnym polem karnym, brak jakiej kolwiek walki o piłkę A grał na szóstce, no i ta koncertowo zmarnowana seta w pierwszej połowie. Szanowna redakcjo proszę u umieszczanie obiektywnych ocen dla zawodników, a nie subiektywnych ze względu na sympatie do danego zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?