0

ma ktoś link do polskiej transmisji?

0

link do transmisji ktos cos

1

Ja równiez zainteresowany

0

Własnie a propo playera to nie ma problemow ze scinkami , pamietam jak ogladalem na stronce eleven mieli mega problemy i potrafilo im serwery wypierdzielac

0

Siemka , podzielcie sie jak macie zamiar ogladac klasyk bo chcialem sam obejrzec ale nie wiem za bardzo jak , zalozyc konto na player.pl czy moze znajde gdzies w necie chociaz w ta watpie bo zawsze scina

0

Siema , slyszalem o tym dokumencie o Barcelonie co jest na canal ale nie mam zbytnio jak go obejrzec , bedzie go mozna zobaczyc gdzies potem na internecie???????

0

Cos sie dzialo przez te 20 minut bo akurat teraz transimsje wlaczylem???

0

Witam , nie oglądalem pierwszej połowy moze mi ktos ją streścić

0

Jak myślicie jaką jedenstką jutro wyjdzie Barca ?

0

Patrząc na naszą beznadziejną gre i wynik ktorego odrobienie graniczy z cudem staram sie szukac jakiejs inspiracji jakiegos swiatelka w tunelu i jedyne co mi przychodzi na mysl to ten mecz
http://www.dailymotion.com/video/xy7890_fc-barcelona-4-0-ac-milan-%E5%8F%B2%E8%A9%A9%E8%88%AC%E7%9A%84%E9%AB%98%E5%85%89_sport

0

Dzisiaj na kuponiku 2,5 jak myslicie wejdzie ten mecz ? :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Ten moment kiedy obie ci się podobają :D

0

Siema sorry ze nie na temat ale mam pytanie mianowicie nie wiem która koszulkę kupić czy domowa czy wyjazdowke , wiem ze w tym roku stroje jakoś mało komu przypadły do gustu Ale jakbyście mieli wybierać to która ? :D

0

Jak sądzicie , jaka bedzie wyjsciowa jedenastka na dzisiejszy mecz towarzyski ?

0

Sorry pomyliłem się :/

0

podrzuci ktos linka do meczu ?

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?