Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds chodzi mi chłopie o filar obrony czyli : Pique, Lenglet, Ter Stegen, Alba
0
@Destroyer_of_Worlds dlatego napisałem prawie
0
cieżko myśleć pozytywnie jak obrona prawie ta sama co przy 8-2
0
@kuz oni czekają tylko na rozgłos :) nie ważne jak ważne żeby gadali
1
@kuz ale co cie to obchodzi że ktoś szydzi? z taki podejściem życie jest smutne :) ja tam nie zwracam uwagi na opinie ludzi których nie znam.
0
@FC1899Barca nawet przegraliśmy z nimi u nich jak Lucho był trenerem :)
0
@PolskiBarcelonista10 liga nie wymagająca więc nie muszą jakoś specjalnie rotować składem.
1
najbardziej chyba zaboli remis Barcy i wygrana Benfiki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Haaland dopiero wszedł i już dwie bramki :o ten chłop jest niesamowity.
1
@VamosRakieta jutro miejsca nie będzie :(
0
@PlsNotAtletico 2:0 już
0
@szymon6847 z całym szacunkiem do nazwisk :) ale odgrzewają kotlety w ostatnich latach.
0
Oficjalnie: Michał Materla wraca do Ksw
0
@Encore i starszy od Halanda haha
2
@POLAK12345 Muller to prawdziwy kat Barcy
0
ale Kylian to jest kooooot
2
są też pampersy dla dorosłych ^^
0
@tristan87 chodziło mi o mecz Barcy :) dawno nie słyszałem jego komentarza do meczu naszej drużyny.
1
jutro powrót Dariusza Szpakowskiego na meczyk Bayern-Barca :) mi osobiście brakowało Pana Darka
0
pamietacie może jakieś spotkanie w którym Barca nie była faworytem a pozytywnie zaskoczyła i wygrała? nie licząc rewanżu z Psg.
8
@escarabajo a skąd ja mam wiedzieć? dałem tylko taka ciekawostke.
3
Trincao póki co zagrał 620 minut i założył aż 8 dziur :D
1
@Kwiatek67 wiadomo taktyka to taktyka :) ale boje się że znów psycha siądzie po pierwszej połowie.
1
@Drozdu7 wiesz tutaj większość ludzi lubi zrobić afere z byle czego :D chyba mają tak nudne życie że robią wszystko żeby tutaj się chociaż coś działo.
1
@Drozdu7 wiesz Barca lubi sobie pograć tak na 50% :) delikatnie i z uczuciem podawać piłeczke xD
1
@cules100pro no kroczy :) ale niestety Bayern jest kilka poziomów wyżej i nie skończy się to wygraną Barcy.
0
@Tomcio no przykre niestety
0
@Kondziubarca no tak bo Barca wygra lige Europy :d przecież nawet tam są lepsze zespoły :) wolałbym się skupić na lidze żeby awansowac w przyszłym sezonie do ligi mistrzów
2
@AmigoBlancos ja osobiście wolałbym zająć ostatnie miejsce w grupie niż grać w tej lidze Europy.