0

@Destroyer_of_Worlds chodzi mi chłopie o filar obrony czyli : Pique, Lenglet, Ter Stegen, Alba

0

@Destroyer_of_Worlds dlatego napisałem prawie

0

cieżko myśleć pozytywnie jak obrona prawie ta sama co przy 8-2

0

@kuz oni czekają tylko na rozgłos :) nie ważne jak ważne żeby gadali

1

@kuz ale co cie to obchodzi że ktoś szydzi? z taki podejściem życie jest smutne :) ja tam nie zwracam uwagi na opinie ludzi których nie znam.

0

@FC1899Barca nawet przegraliśmy z nimi u nich jak Lucho był trenerem :)

0

@PolskiBarcelonista10 liga nie wymagająca więc nie muszą jakoś specjalnie rotować składem.

1

najbardziej chyba zaboli remis Barcy i wygrana Benfiki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Haaland dopiero wszedł i już dwie bramki :o ten chłop jest niesamowity.

1

@VamosRakieta jutro miejsca nie będzie :(

0

@PlsNotAtletico 2:0 już

0

@szymon6847 z całym szacunkiem do nazwisk :) ale odgrzewają kotlety w ostatnich latach.

0

Oficjalnie: Michał Materla wraca do Ksw

0

@Encore i starszy od Halanda haha

2

@POLAK12345 Muller to prawdziwy kat Barcy

0

ale Kylian to jest kooooot

2

są też pampersy dla dorosłych ^^

0

@tristan87 chodziło mi o mecz Barcy :) dawno nie słyszałem jego komentarza do meczu naszej drużyny.

1

jutro powrót Dariusza Szpakowskiego na meczyk Bayern-Barca :) mi osobiście brakowało Pana Darka

0

pamietacie może jakieś spotkanie w którym Barca nie była faworytem a pozytywnie zaskoczyła i wygrała? nie licząc rewanżu z Psg.

8

@escarabajo a skąd ja mam wiedzieć? dałem tylko taka ciekawostke.

3

Trincao póki co zagrał 620 minut i założył aż 8 dziur :D

1

@Kwiatek67 wiadomo taktyka to taktyka :) ale boje się że znów psycha siądzie po pierwszej połowie.

1

@Drozdu7 wiesz tutaj większość ludzi lubi zrobić afere z byle czego :D chyba mają tak nudne życie że robią wszystko żeby tutaj się chociaż coś działo.

1

@Drozdu7 wiesz Barca lubi sobie pograć tak na 50% :) delikatnie i z uczuciem podawać piłeczke xD

1

@cules100pro no kroczy :) ale niestety Bayern jest kilka poziomów wyżej i nie skończy się to wygraną Barcy.

0

@Tomcio no przykre niestety

0

@Kondziubarca no tak bo Barca wygra lige Europy :d przecież nawet tam są lepsze zespoły :) wolałbym się skupić na lidze żeby awansowac w przyszłym sezonie do ligi mistrzów

2

@AmigoBlancos ja osobiście wolałbym zająć ostatnie miejsce w grupie niż grać w tej lidze Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?