O sobie

  • Zainteresowania Thiago, Iniesta, Piqué, Cesc, Xavi, Alves, Puyol, Messi , Villa
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 5112
  • Liczba komentarzy 49
  • Polecenia 0

Komentarze

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rqXyPHsllms
Brakuje mi tego Puyola Ktory potrafił zmotywować wszystkich szkoda ze nie ma tak z 5 lat mniej

0

I to mi sie podoba widać ze Messiemu zależy na graniu od pierwszych minut do końca, to jedynie da mu większej motywacji zeby grać jak na niego przystało czyli na 200% zobaczycie w następnym meczu!

0

/photo/1

0

Víctora Valdésa szkoda ze nie chce zostać , mówi sie trudno , trzeba sprowadzić nowego bramkarza i przede wszystkim młodszego , bo co to jest kupić jakiegoś 30 lata albo i nawet 31 latka to sie mija z celem lepiej kupic bramkarza na lata !

Zobacz wszystkie

0

Liki 10

Tak ale na pewno bedą siedzieć na ławce , muszą być w pełni formy na Real :D

0

Luki 10*

0

Właśnie z Milanem brakowało takiego napastnika jaki jest DAVID VILLA !

0

I to mi sie podoba widać ze Messiemu zależy na graniu od pierwszych minut do końca, to jedynie da mu większej motywacji zeby grać jak na niego przystało czyli na 200% zobaczycie w następnym meczu!

0

Oj Thiago musi sie jeszcze wiele nauczyć od Xaviego , jak Xavi wszedł na boisko to odrazu było widać wszystkie celne podania :) Thiago brakowało własnie takich celnych podań ale i tak rozegrał dobry mecz po za tą wpadką ,

Alexis ? Brak słów naprawdę co ten chłopak wyprawia to szok dostaje tyle szans od Tito , Nie chcę go krytykować ale po prostu sie nie da i pewnie zaraz FANI alexisa beda pisać zobaczymy jeszcze jak nas zaskoczy czekam na to od początku sezonu narazię zaskakuje mnie grą w defesywie tylko tyle ale barcelona gra ofesywnie i brakuje tego drugiego napastnika Messi tylko strzela gole . Liczę teraz na Ville mam nadzieje ze Tito postawi na niego w najbliższym meczu .

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?