http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rqXyPHsllms
Brakuje mi tego Puyola Ktory potrafił zmotywować wszystkich szkoda ze nie ma tak z 5 lat mniej
I to mi sie podoba widać ze Messiemu zależy na graniu od pierwszych minut do końca, to jedynie da mu większej motywacji zeby grać jak na niego przystało czyli na 200% zobaczycie w następnym meczu!
Víctora Valdésa szkoda ze nie chce zostać , mówi sie trudno , trzeba sprowadzić nowego bramkarza i przede wszystkim młodszego , bo co to jest kupić jakiegoś 30 lata albo i nawet 31 latka to sie mija z celem lepiej kupic bramkarza na lata !
I to mi sie podoba widać ze Messiemu zależy na graniu od pierwszych minut do końca, to jedynie da mu większej motywacji zeby grać jak na niego przystało czyli na 200% zobaczycie w następnym meczu!
Oj Thiago musi sie jeszcze wiele nauczyć od Xaviego , jak Xavi wszedł na boisko to odrazu było widać wszystkie celne podania :) Thiago brakowało własnie takich celnych podań ale i tak rozegrał dobry mecz po za tą wpadką ,
Alexis ? Brak słów naprawdę co ten chłopak wyprawia to szok dostaje tyle szans od Tito , Nie chcę go krytykować ale po prostu sie nie da i pewnie zaraz FANI alexisa beda pisać zobaczymy jeszcze jak nas zaskoczy czekam na to od początku sezonu narazię zaskakuje mnie grą w defesywie tylko tyle ale barcelona gra ofesywnie i brakuje tego drugiego napastnika Messi tylko strzela gole . Liczę teraz na Ville mam nadzieje ze Tito postawi na niego w najbliższym meczu .
Komentarze
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rqXyPHsllms
Brakuje mi tego Puyola Ktory potrafił zmotywować wszystkich szkoda ze nie ma tak z 5 lat mniej
0
I to mi sie podoba widać ze Messiemu zależy na graniu od pierwszych minut do końca, to jedynie da mu większej motywacji zeby grać jak na niego przystało czyli na 200% zobaczycie w następnym meczu!
0
0
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/galeria-d-imatges/arribada-de-neymar-a-barcelona?index=5
0
Víctora Valdésa szkoda ze nie chce zostać , mówi sie trudno , trzeba sprowadzić nowego bramkarza i przede wszystkim młodszego , bo co to jest kupić jakiegoś 30 lata albo i nawet 31 latka to sie mija z celem lepiej kupic bramkarza na lata !
0
Liki 10
Tak ale na pewno bedą siedzieć na ławce , muszą być w pełni formy na Real :D
0
Luki 10*
0
Właśnie z Milanem brakowało takiego napastnika jaki jest DAVID VILLA !
0
I to mi sie podoba widać ze Messiemu zależy na graniu od pierwszych minut do końca, to jedynie da mu większej motywacji zeby grać jak na niego przystało czyli na 200% zobaczycie w następnym meczu!
0
Oj Thiago musi sie jeszcze wiele nauczyć od Xaviego , jak Xavi wszedł na boisko to odrazu było widać wszystkie celne podania :) Thiago brakowało własnie takich celnych podań ale i tak rozegrał dobry mecz po za tą wpadką ,
Alexis ? Brak słów naprawdę co ten chłopak wyprawia to szok dostaje tyle szans od Tito , Nie chcę go krytykować ale po prostu sie nie da i pewnie zaraz FANI alexisa beda pisać zobaczymy jeszcze jak nas zaskoczy czekam na to od początku sezonu narazię zaskakuje mnie grą w defesywie tylko tyle ale barcelona gra ofesywnie i brakuje tego drugiego napastnika Messi tylko strzela gole . Liczę teraz na Ville mam nadzieje ze Tito postawi na niego w najbliższym meczu .