HugoZraszacz
Dołączył/a: marzec 2024
Pelplin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Yamal nie dość że irytujący to najgorszy na boisku fatalne spotkanie
3
Yamal nie jest dzisiaj irytujący tylko w prawie każdym meczu od dłuższego czasu w tym sezonie
0
@Kilotopy macki negreiry sięgają też do france football
0
Burdel pento eczea bardzo chce żebyśmy nie wygrali
0
Wina ręcznika Szczęsnego że yamal nie może trafić
5
Jak ten yamal jest irytujący to nie mam poprostu pytań
1
Ładnie nas robią w tej skorumpowanej lidze
1
Ale mnie ten reinildo wkurwia
0
@sopa10pl gavi tylko wprowadzi chaos zresztą przez niego nie wygraliśmy w pierwszym meczu pucharu króla z kotletami
4
@danijacek Lewy zasługuje na krytykę bo gra piach w tym meczu i gdyby strzelił to byśmy nie musieli nawet wspominać o Martinezie i to kotlety musieliby gonić wynik
0
@fotohobby z takim frajerstwem i stratami to oni nam pykną z manite
0
Przecież my bez pedriego nie istniejemy totalnie to jest totalna żenada wstyd i kompromitacja
4
Jaki ten fermin jest beznadziejny
6
Jaki ten ferran to jest placek ale oczywiście lewy najgorsze drewno
1
A przed chwilą płacz i obrażanie każdego fajni kibice
6
Macie swojego rekinka
1
Jak biali to zobaczą to zaraz wybuchnie gówno burza na ich gówno stronie
0
@AS60 ten dzban to miał do wszystkiego co pożyteczne dla klubu niechęć
0
@judaszowe_srebrniki patrząc na to że nie miał żadnego zmiennika ani następcy to patrząc na jego wiek i styl gry nie było tak źle.To nie wina busiego że nieudolny zarząd przez tyle lat nie załatwił mu następcy i zmiennika aż doszło do takiej sytuacji że po mistrzowskim sezonie ogrodnik błagał Sergio o pozostanie bo bez niego środek często nie istniał co widzieliśmy w poprzednim sezonie gdzie były dziury jak cholera
0
@NerwowyFistaszek sorka że tak późno odpisuje ale rzadko tutaj zaglądam
0
@NerwowyFistaszek co za klaun xdd
0
Szczęście w nieszczęściu że tak to się skończyło
0
@NerwowyFistaszek ja głównie tego fabregasa widzę jak dyskredytuje Roberta
11
Koszmar koleżki fabregasa już niedługo najprawdopodobniej się dokona i nie będzie miał na kogo zwalać całej winy
0
@SelloutCrowd W tym my
0
Niemiec co mecz oczekuje 120% koncentracji a oni z każdym ogórkiem robią odwrotnie
5
Dlaczego my z takimi plackami zawsze gramy takie gówno przecież to jest poprostu niewytłumaczalne
1
@Olszak1986 A co miał zrobić? Strzał był idealny penia to by nawet nie był blisko
5
Fantastycznie akcja napędzona przez Roberta
1
Ale gramy absolutny kał