5

Yamal nie dość że irytujący to najgorszy na boisku fatalne spotkanie

3

Yamal nie jest dzisiaj irytujący tylko w prawie każdym meczu od dłuższego czasu w tym sezonie

0

@Kilotopy macki negreiry sięgają też do france football

0

Burdel pento eczea bardzo chce żebyśmy nie wygrali

0

Wina ręcznika Szczęsnego że yamal nie może trafić

5

Jak ten yamal jest irytujący to nie mam poprostu pytań

1

Ładnie nas robią w tej skorumpowanej lidze

1

Ale mnie ten reinildo wkurwia

0

@sopa10pl gavi tylko wprowadzi chaos zresztą przez niego nie wygraliśmy w pierwszym meczu pucharu króla z kotletami

4

@danijacek Lewy zasługuje na krytykę bo gra piach w tym meczu i gdyby strzelił to byśmy nie musieli nawet wspominać o Martinezie i to kotlety musieliby gonić wynik

0

@fotohobby z takim frajerstwem i stratami to oni nam pykną z manite

0

Przecież my bez pedriego nie istniejemy totalnie to jest totalna żenada wstyd i kompromitacja

4

Jaki ten fermin jest beznadziejny

6

Jaki ten ferran to jest placek ale oczywiście lewy najgorsze drewno

1

A przed chwilą płacz i obrażanie każdego fajni kibice

6

Macie swojego rekinka

1

Jak biali to zobaczą to zaraz wybuchnie gówno burza na ich gówno stronie

0

@AS60 ten dzban to miał do wszystkiego co pożyteczne dla klubu niechęć

0

@judaszowe_srebrniki patrząc na to że nie miał żadnego zmiennika ani następcy to patrząc na jego wiek i styl gry nie było tak źle.To nie wina busiego że nieudolny zarząd przez tyle lat nie załatwił mu następcy i zmiennika aż doszło do takiej sytuacji że po mistrzowskim sezonie ogrodnik błagał Sergio o pozostanie bo bez niego środek często nie istniał co widzieliśmy w poprzednim sezonie gdzie były dziury jak cholera

0

@NerwowyFistaszek sorka że tak późno odpisuje ale rzadko tutaj zaglądam

0

@NerwowyFistaszek co za klaun xdd

0

Szczęście w nieszczęściu że tak to się skończyło

0

@NerwowyFistaszek ja głównie tego fabregasa widzę jak dyskredytuje Roberta

11

Koszmar koleżki fabregasa już niedługo najprawdopodobniej się dokona i nie będzie miał na kogo zwalać całej winy

0

@SelloutCrowd W tym my

0

Niemiec co mecz oczekuje 120% koncentracji a oni z każdym ogórkiem robią odwrotnie

5

Dlaczego my z takimi plackami zawsze gramy takie gówno przecież to jest poprostu niewytłumaczalne

1

@Olszak1986 A co miał zrobić? Strzał był idealny penia to by nawet nie był blisko

5

Fantastycznie akcja napędzona przez Roberta

1

Ale gramy absolutny kał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?