0

No jo

0

Zna ktos stronke, gdzie obejrzec jutro rano powtórkę... chodzi mi o to zeby byl pl komentarz, super by bylo. Bo mam juz kilka ale z angielskimi komentatorami.

1

No tak, to lepiej go tylko na treningi wypuszczac, tam bedzie idealnie. Nie bedzie twardej gry i nie wylapie kontuzji xD

1

My nie jestesmy nawet po pierwszym meczu z wymagajacym rywalem o cwiecfinal a Ty juz sie o final martwisz xD

0

Sopcast.

0

Jak Polska grała z Portugalią w Chorzowie to tez chyba mieli akcje 3 na 1 i też spiepszyli xD

9

Barcelonę!

0

No to wy tam nie macie zbyt duzego wymagania ;)

1

Dobra Panowie i Panie ;) remis dzis remis tydzien temu... lipa bo nie powiem ze nie ale mysle ze to byc efekt natloku meczy od poczatku tego roku, kontuzje tez nie ulatwialy sprawy. Miejmy nadzieję ze pogrzebiemy ta zadyszke juz niebawem i znow zaczniemy cisnac ;) ale powiem ze pewne rzeczy w naszej grze mnie niepokoja, ale to moze pzn bo mi zaraz foniacz padnie xD

0

Once de gala tralalala

0

No jo, w czas zapowiedz meczu xD

0

Coutinho>Andre Gomes ;)

0

Według mnie logicznie byloby jesli rzeczywiscie kara by byla tych 3 meczy nawet, to zaczynalaby sie od meczu z Getafe, bo co ma kontuzja niby do tego? Ale to moja opinia tylko, ktora poddalem logicznej analizie cytujac atora (taki jutuber, lubie czasem ogladnac spiskowe teorie) ;)

0

Był artykuł....

0

Nie jestemy nawet w półfinałach LM, poza tym w takiej fazie tez rzadko sa faworyci.

0

Jest ktos tutaj kto ogladal seria The Ranch? Fajna komedia ogladalem pierwsze dwa sezony i chcialbym kontynuowac ogladanie ale nie potrafie odnalezc gdzie on moze byc :/

1

co do polityki, to nie będę się odzywał, bo tutaj nie ważne czy rządzi to czy tamto. W to się nie mieszam. Nie będę też narzekał, bo nie ma powodów póki co. A jak będzie źle trzeba będzie pomyśleć nad rozwiązaniem. Ale ja wolę liczyć na siebie i miec gdzieś kto rządzi w tym kraju.

0

Bartomeu jest najlepszym wyborem jaki byl mozliwy, zle sie wiedzie? Nie sadze. Dopoki Barca bedzie sie liczyla doputy nie mozna powiedziec nic zlego na Bartomeu, a kazdy ma swoje brudy. Widac prezydent wyciaga wnioski i nie popelnia bledow przeszlosci.

0

Mądrego to i dobrze posłuchać. Var jest konieczny xD

0

A podobno liga francuska to takie ogorki i tylko PSG... a tu proszę bardzo ;)

0

i nie tylko piłkarze XD

0

Mi sie podoba chyba najbardziej Alexia Putellas ;)

0

Thiago Silva, Miranda, Aduriz, Krychowiak, Lewandowski, Paulinho. Oni rzeczywiście byli wszyscy mocni w wieku 24 lat

0

Jak dobrze pamietam to gral od pierwszych minut. Te boisko w jakim stanie bylo wtedy... masakra ;) tam chyba Motta samobója strzelil, potem Eto i nwm kto jeszcze... Larsson... nie chyba. Zapomnialem ;p

0

Nie no bez przesady ;) to nie jest za ciekawe.

0

W sumie pełna zgoda, ale ludzie tak sie tym podniecili zeby pomniki w kazdej miejscowosci postawili. Moim zdaniem szlachetni ludzie. Sadze ze takich bohaterow jest mnostwo na świecie. Albo i większych.

4

Nanga Parbat, polecą, nie polecą, Tomek, Mackiewicz, alpinisci, bohaterowie etc... matko jedyna dlaczego media tak to naglosnily.

0

Ale zdążyłem zobaczyć ;)

0

to prawda (fiftin)

0

nie rozumiałem za bardzo jak grać w to, wolałem CSa to były czasy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?