31 grudnia 2010, 17:37
0
Kibicujemy Del Bosque niech ten ci** Mourinho ma za swoje!
31 grudnia 2010, 13:44
sclorrer Brawo za inteligencję! Marca to madrycka gazeta tonto!
30 grudnia 2010, 21:46
Hahahahahahahahahahahhahahahahaha xddd Barca zawsze lepsza!!!!!!!!!!!!;)
30 grudnia 2010, 19:08
Może ktoś zrobił, albo znalazł filmik o umiejętnościach, któregoś z naszych piłkarzy po pierwszej części sezonu?
30 grudnia 2010, 18:14
Ale Barca w "9"
4 grudnia 2010, 22:30
Messi?
29 listopada 2010, 16:40
Wstąpiła w niego pycha, ale mam nadzieję, że wyjdzie to mu na dobre!
20 grudnia 2010, 20:20
Przeciętny piłkarz. Plota.
4 grudnia 2010, 16:00
Mam nadzieję, że dotrą i ten chaos nie wpłynie negatywnie na grę Barcy;(
16 listopada 2010, 16:22
WItamy:)!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Kibicujemy Del Bosque niech ten ci** Mourinho ma za swoje!
0
sclorrer
Brawo za inteligencję!
Marca to madrycka gazeta tonto!
0
Hahahahahahahahahahahhahahahahaha xddd
Barca zawsze lepsza!!!!!!!!!!!!;)
0
Może ktoś zrobił, albo znalazł filmik o umiejętnościach, któregoś z naszych piłkarzy po pierwszej części sezonu?
0
Ale Barca w "9"
0
Messi?
0
Wstąpiła w niego pycha, ale mam nadzieję, że wyjdzie to mu na dobre!
0
Przeciętny piłkarz.
Plota.
0
Mam nadzieję, że dotrą i ten chaos nie wpłynie negatywnie na grę Barcy;(
0
WItamy:)!