Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karol145 dlaczego mam głosować na Tuska skoro nie popieram jego partii i mam zupełnie odemienne poglądy?
3
@Karol145 zdecydowanie lepiej niż na Tuska!
1
@LAMC_10 to znasz Tomaszów?
"Tomaszów Maz to piękne miasto nad Pilicą, wśród zboża i wzgórz ja je kocham i już, bo wiem że gdy wyjadę w świat to mi będzie wciąż brak Tomaszowa nad Pilicą". - taka piosenka :)
No i wiersz Tuwima "Przy okrągłym stole .." jest o moim Tomaszowie :)
5
@Batys niestety. Jak patrzę na tych przebierańców to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. I tacy ludzie głosują na takie głupie baby typu Jachira. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby na tą babę głos oddać ... A potem ci ludzie decydują o Polsce ..
7
Komentarz usunięty
1
@LAMC_10 jeśli tak można nazwać Tomaszów Mazowiecki to tak mieszkam w najładniejszym polskim mieście :)
0
@FcPortoFan1999 grunt to nie przegrać 0-3 ;) Ale jak będzie to niebawem się dowiemy :)
0
@Vegeta88 mecz o 6 punktów. Kto wygra ten będzie bliżej utrzymania. Mam nadzieję, że to będzie Widzew ❤️
Tak :) W Anglii sympatyzuje z Czerwonymi Diabłami :)
1
@FcPortoFan1999 Jaga prawie fala radę. Przynajmniej emocje były do końca :)
1
@Bernard777 też w podobnie procentowo typuje szansę. Mam nadzieję, że chociaż Lech da radę. Dwa mecze będą grać w PL więc to jakiś plus.
1
Jak tam typujecie Lecha i Raków w Lidze Konferencji? Dadzą radę? Lech ma szansę, ale Raków będzie miał ciężko z tą Fiora ...
1
@LAMC_10 podobnie jak faceci :)
1
@LAMC_10 ale baba okropna hehe ;) Nie no @July_6_BcN wydaje się być łagodniejsza :)
0
@July_6_BcN to trzeba szybciutko zjeść :)
1
@Vegeta88 Arka - Widzew - 12:15, MU - Aston Villa (jak mi się będzie chciało) no i o 16:00 Barca :)
0
@Eto'o9 R10 hmm ale jesteś na Ramadanie czy tak po prostu tylko dietę, znaczy nie jesz od świtu do zachodu?
0
@LAMC_10 czasem podróbka bywa lepsza ;)
@July_6_BcN bierz polskiego :)
0
@July_6_BcN 16 to spoko godzina. Ja np. muszę niedzielę piłkarska zacząć o 12:15 ... To jest dramat :)
2
@July_6_BcN Pedriego nie przypomina? ;)
1
@esem91 nie znam tego ;)
0
@July_6_BcN a to jeszcze po złości pogoda dobije :)
W sumie dobrze, że meczu nie ma bo czasem już mam przesyt. Do soboty spokój :)
1
@LAMC_10 powiedz to moim klientom ;)
1
@July_6_BcN taki dzień chyba ;) Ja trzecią skończyłam. Ogólnie koło 14 mam takie braki energii jak kawy nie wypije. Teraz pewnie na deszcz. Też nie mam parasolki, ale mi jeszcze dwie i pół godziny pracy zostały więc kilka razy może padać ;)
0
@Chimera nie mogę bo w pracy jestem :)
1
@Konradowskyy taa to już w ogóle bym spać poszła ;)
0
Ale mam spadek energii, kawę wypiłam i dość bym poszła. Chyba zaraz deszcz lunie ...
0
@lucca87 teoretycznie nie powinni przejść, ale w praktyce wszyscy wiemy jak Real potrafi się mobilizować na LM. Myślę, że jak będą mieli szansę na 16 UCL to nawet Ligę poświęca żeby po raz kolejny triumfować w LM. Dodatkowo mają szczęście i jak nikt inny potrafią przepychać mecze nic nie grając i będąc w dołku.
0
@Eklerek nie przeszło by niestety ;) Wie, że lubię i komu kibicuję :)
0
@Bobo25 zobaczymy :) Już mu powiedziałam, że Bayern też pewnie przejdą i może na PSG się zatrzymają ;)
0
@Czyhrynski może i nic, ale ileż można tego słuchać :D