0

Nie można odebrać czegoś czego nie masz. Wybrali zespoły po prostu :-)

0

Fizycznie jest fantastycznym piłkarzem ale ostatnio pokazuje ze psychikę ma bardzo słaba. Oby wizyty u psychologa pomogły czego mu życzę :)

1

Strzelam w:
Barca-BVB
Real-Monaco
Bayern-Leicester
Athleti-Juve
Czarnym koniem tej edycji jest moim zdaniem Monaco i może sporo namieszać ;)

0

Ale z jednym się zgodzę. W tym sezonie sędzia gwiżdże bardziej na korzyść Realu niż Barcelony. Ale tak bywa. Raz gwiżdżą dla nas a raz dla rywala i tego nie zmienisz. Piłka nożna tak ewoluowała ze ludzkie oko nie zawsze wszystko wyłapie. Tak samo w meczu PSG gra była tak szybka ze sędzia nie nadążał i wyszły takie błędy. Bez nowych technologii błędów będzie jeszcze więcej niestety.

1

Nie przypominam sobie aby Carvajal zagrał ręka w poli karnym i chyba inny mecz oglądaliśmy ;-) grzeczniej proszę bo w tym momencie sam pokazujesz pełna spinkę ;-)

0

Chodzi mi o mecz Realu ;-)

1

O jakim karnym oni piszą? Kolejny raz Katalońska prasa pokazuje swój bardzo niski poziom niestety.

0

Barcelona tez nie raz wygrywała mecze dzięki pomocy sędziego. Fakt ze w tym sezonie Real miał więcej szczęścia od Barcelony jeśli chodzi o sędziów. Ale to nie zmienia faktu ze Barcelona zagrała dzisiaj piach. A to czy Real po czerwonej by tego nie wygrał to nie wiesz i tylko ten na gorze to wie.

2

Druga sprawa ze Betis mógłby poczuć się zbyt pewnie z przewaga zawodnika a co za tym idzie, otworzyłby się. Możemy gdybać w nieskończoność. Barca dała du*y i tyle, a Real to wykorzystał.

3

Akurat tylko Real mógłby wygrać taki mecz grając w 10. Pokazali z Las Palmas ze nawet w 10 można odrobić straty. Realowi wisi czy gra w 10 czy 11 a kolejnym dowodem na to był klasyk chyba sezon temu. Wiec takie gdybanie nie ma sensu

0

Mniej jadu i więcej dystansu. Chciałem Ci pokazać ze z można pisać inteligentnie bez zbędnego rzucania się do gardeł. Gratulacje i powodzenia w ćwierćfinale. Obyśmy trafili na siebie.

0

Bardzo dobrze to zrozumiałem ale zapytałem abyś bardziej to rozwinął bo nie każdy na tej stronie zrozumiałby o co chodzi. Kolejne pytanie. Dlaczego zamiast cieszyć się ze zwycięstwa atakujesz kibiców Realu? Nie lepiej mieć ich gdzieś? Po obu stronach są osoby które szukaj zaczepki i na rm.pl i tutaj. Trochę tego nie rozumiem. Dla nich takie odpowiedzi są jak woda na młyn wiec nie lepiej odpuścić?

0

Czyli wychodzisz na hipokrytę który zarzuca pewnej grupie społecznej to samo na co cierpi Twoja własna grupa. Nie chciej walczyć na intelektualizm bo wciągnę Cie nosem chłopcze. Po prostu grzecznie pytałem a po Twoich odpowiedziach można śmiało stwierdzić ze masz nie więcej jak 18 lat i plujesz jadem na wszystko. Jeżeli się mylę z wiekiem to widać poziom waszej grupy i można śmiało stwierdzić ze w waszym przypadku im starszy tym wcale nie mądrzejszy. Myślałem ze znajdę kogoś z kim inteligentnie można wymienić się argumentami ale niestety tracę na to nadzieje

0

Zaciekawił mnie Twój komentarz i chciałbym żebyś bardziej rozwinął swoją myśl :-)

0

Tak :) od 16 lat

0

Czyli przyznajesz mi racje ze głupota jest po każdej ze stron?

0

Ciekawe czy ten mecz napędzi czy jednak wykończy kondycyjnie Katalończyków. Trzeba przyznać ze zostawili bardzo dużo sił których może zabraknąć w końcówce sezonu.

0

Wyluzuj gościu. Po stronie kibiców Realu i Barcelony jest identyczny poziom umysłowy. Takimi tekstami napędzasz błędne koło które do niczego nie prowadzi. Chyba ze o to Ci chodzi. sędziowie popełniają błędy w obie strony od zawsze. Wierze ze mój Real trafi na Twoja Barcelonę w ćwierćfinale i obejdzie się bez takich kontrowersji.

2

Marzy mi się ćwierćfinał Barca-Real :-) gratulacje i powodzenia. Hala Madrid! ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?