0

Powinien odejść, trzeba kogoś nowego. Nie możemy stać w miejscu i grać ciągle tego samego, czas coś zmienić.

0

Moim zdaniem powinien zostać kupiony PO i ŚO i napastnik, i bramkarz jeśli Valdes odejdziie.

0

Skończ waść, wstydu oszczędź.

0

Jesli Roura czy Vilanova na konferencji nie powie, ze zagralismy chujowo i juz jest po sprawie, to widac, ze jest nikim jesli chodzi o trenerke i powinien stad uciekac czym predzej.

0

Barcelonista78, nieprawda, nie gramy tego co Pep wymyślił, nasz pierdolony Vilanova Tito zrezygnował z pressingu na którym opierała się cała nasza filozofia, nasze niziołki stojąc w miejscu i tylko sie przesuwając zostana zniszczone przez dobrze zorganizowana druzyne.
4-0, po chuju :P

0

wez daro kretynie nie ośmieszaj się, w piłkę trzeba walczyć, jak nasi nie mają siły to ich problem, nie było zadnego faulu i nawet nie wkurwiaj człowieka, jestesmy beznadziejna druzyna obecnie, mamy chujowego trenera i trzeba to przyznac.

0

Kozak Robben, trzeba im przyznać, jesteśmy od nich co najmniej o klasę gorsi.

0

Już jest po sprawie.

0

Cholera jak to boli, kiedy patrzę i widzę totalną samowolkę taktyczną...KUR!!!!!!!!!!!! Tu nie ma świeżości, zupełnie.

0

Beznadziejna obrona, na 11 na boisku 8 hobbitów, Vilanova nie ma pomysłu na atak licząc, że Messi po raz kolejny nas zaprowadzi do raju... To się nie może udać, nie z tym Bayernem,

0

Nie ma o czym gadać, słaba obrona i brak ataku. Musimy upaść żeby przyszła rewolucja, szkoda...

0

Jeśli Bartra się nie spali, to nie ma bata żeby nie dał rady. Do boju! Po finał!

0

Cholera, szkoda mi Fabregasa. Ani Guardiola, ani Vilanova nie potrafi znalezc mu miejsca na boisku a to naprawde świetny piłkarz.

0

Moim zdaniem Alves powinien na stałe grać w ataku na prawym skrzydle, bo najczęściej groźne akcje ida nasza prawa strona i powinien tam grać Adriano lub Montoya.

0

5-4 to można wygrać z Deportivo a nie z Bayernem, to zupełnie inna półka.

0

Gdyby nie nasza beznadziejna obrona byłbym pewny, iż awansujemy a następnie wygramy LM. W obecnej sytuacji obawiam się, że przejście Bayernu będzie szalenie trudne, szanse obstawiam 55 do 45 dla Bayernu tylko ze wzgledu na nasza tragiczna defensywe. Tito ma o czym myśleć.

0

Jeśli uda nam się przejść dalej to chciałbym trafić na Real, lepiej zagrać z nimi dwumecz niż jedno spotkanie.

0

Aj, ależ zaskoczyliśmy, brakuje Fabsa:)

0

Kurde z tym Fabregasem to problem jest, tylko pół sezonu chłopak potrafi przegrać na równym niezłym poziomie, bo potem to tragedia.

0

Oj panie Roura, chyba sam nie wierzysz w swoje słowa..

0

Skoro mamy tak żałosną obronę i tracimy gole to co by się stało jakby zagrał Bartra? Na pewno nie byłoby gorzej niż jest.

0

Mam nadzieje na inną grę, bo jeżeli dalej będziemy grać tak samo to trzeba jasno powiedzieć, że z LM odpadniemy.

0

Gaspar, jak będzie 3:1 to nie będzie dogrywki tylko awansuje Milan, bo bramki zdobyte na wyjazdach liczą się podwójnie.

0

kocham Cię Tello.

0

Tello umie zakręcić obrońcą i pociągnąć skrzydłem. Trzeba mu dawać szanse, bo ma ogromne mozliwosci.

0

Widzicie, gra z 9 musi być.

0

kuba1624, minie? Ale po tym jak odpadniemy z Pucharu Króla i LM czy przed? Bo wiesz, to w sumie jest ważne:)

0

Amano, no i co my mamy z tej dominacji? Trzeba strzelać gole a nie "dominować", phi.

0

mosquito, hahaha, jak grają źle to ich krytykujemy. Jesteś ślepy? Nie widzisz jak nas ta taktyka zabija? Barcelona = Messi, nie ma Messiego nie ma nas. Mamy bramkarza, który w połowie sezonu mowi, ze odejdzie a i tak gra w 1 skladzie i potrzebuje 1 strzalu zeby puscic gola. Przecież to jest tragedia jakas i nie chrzan, ze tak sie kibice nie zachowuja. Nie mozna byc zaslepionym.

0

Widzicie, ten styl nas zabija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?