0

Arek Glowacki na obrone i Nicklas Lord Bendtner na klasyczna 9.

0

Ney moglby nawet kosztowac te 100 mln wazne ze ma go barca on pokaze na co go stac i nie bedziemy nigdy zalowac tego transferu.

0

Mangala super talent wmiare doswiadzczony 23 lata warunki fizyczne spokoj w grze gral przeciez w lidze mistrzow z porto a teraz liga europy czyli ograny na boiskach europejskich wiec sie nie zastanawiac i go brac a drugim wzmocnieniem bedzie wlaczenie bagnacka do pierwszej druzyny. Do teo dojdzie ter stegen i rafinha prawdopodobnie no i jeszcze deulofeu czy moze jak barca kupi halilovica to sie wlaczy do pierwszego zespolu zobaczymy a gadanie ze barca ma slaba lawke to mnie denerwuje bo chyba po bayernie to mamy najmocniejsza lawke. VeB!

0

Jezeli chce sie cos wygrac to trzeba zainwestowac :)

0

99 pkt da mistrzostwo :) oczywiscie dla Fcb

0

Puyol troche wyzej...

0

Jedyne w czym city nam zagrozi to stale fragmenty ...

0

Remis albo porazka? Moim zdaniem po bayernie dysponukemy dobra kadra i taki xavi czy iniesta moga sobie odpoczac czy sergio jest song cesc i inni mamy dobra kadre wiec nie gadaj ze porazka. Spokojnie wygraja i z city i RSSS.

0

Racja cesc ma forme ale xavi to niezbedny zawodnik u martino i to on zagra ...

0

Barcelona wygrala dzisiaj 6:0 bo rayo gralo otwarta pilke moge sie zalozyc ze jak by sie bronilo w 10 to by sie skonczylo maksymalnie 2,3 do zera wiec respect dla rayo ze nie graja antyfutbolu . Neymar super powrot...

0

Song niech zagra i tello mam nadzieje ze pokaza sie z dobrej strony:)

0

Brawo martino! 3 pkt dzisiaj i lider VeB

0

On musi grac w Barcelonie, wielki talent...

0

Dla mnie Bartra lepszy mecz od Pique wiec Batra 3 i Pique 2

0

Barca-Borussia i final Barca-Bayern :)

0

kaamil1910 watpie thiago to geniusz pilkarski :) Nabierze jeszcze doswiadczenia i bedzie gwiazda swiatowego formatu :)

0

A moze 3 w obronie ? Alexis forma jest Tello tez Messi wiadomo no i Villa lub fabs zagralbym tak: Valdes, Alves, Pique,Alba,Busquets,Xavi,Iniesta,Fabregas,Alexis,Messi,Tello

0

Deulofeu to dobry zawodnik wpuszczac go na 10-15 min i sie ogra wg mnie to kolejna nadzieja Barcy po prostu jescze za mlody dajmy mu czas :)

0

Co do deulofeu to wydaje mi sie ze za bardzo chce sie pokazac dlatego mu nie wychodzi takie moje zdanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?