Iniestazo 8
Dołączył/a: kwiecień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arek Glowacki na obrone i Nicklas Lord Bendtner na klasyczna 9.
0
Ney moglby nawet kosztowac te 100 mln wazne ze ma go barca on pokaze na co go stac i nie bedziemy nigdy zalowac tego transferu.
0
Mangala super talent wmiare doswiadzczony 23 lata warunki fizyczne spokoj w grze gral przeciez w lidze mistrzow z porto a teraz liga europy czyli ograny na boiskach europejskich wiec sie nie zastanawiac i go brac a drugim wzmocnieniem bedzie wlaczenie bagnacka do pierwszej druzyny. Do teo dojdzie ter stegen i rafinha prawdopodobnie no i jeszcze deulofeu czy moze jak barca kupi halilovica to sie wlaczy do pierwszego zespolu zobaczymy a gadanie ze barca ma slaba lawke to mnie denerwuje bo chyba po bayernie to mamy najmocniejsza lawke. VeB!
0
Jezeli chce sie cos wygrac to trzeba zainwestowac :)
0
99 pkt da mistrzostwo :) oczywiscie dla Fcb
0
Puyol troche wyzej...
0
Jedyne w czym city nam zagrozi to stale fragmenty ...
0
Remis albo porazka? Moim zdaniem po bayernie dysponukemy dobra kadra i taki xavi czy iniesta moga sobie odpoczac czy sergio jest song cesc i inni mamy dobra kadre wiec nie gadaj ze porazka. Spokojnie wygraja i z city i RSSS.
0
Racja cesc ma forme ale xavi to niezbedny zawodnik u martino i to on zagra ...
0
Barcelona wygrala dzisiaj 6:0 bo rayo gralo otwarta pilke moge sie zalozyc ze jak by sie bronilo w 10 to by sie skonczylo maksymalnie 2,3 do zera wiec respect dla rayo ze nie graja antyfutbolu . Neymar super powrot...
0
Song niech zagra i tello mam nadzieje ze pokaza sie z dobrej strony:)
0
Brawo martino! 3 pkt dzisiaj i lider VeB
0
On musi grac w Barcelonie, wielki talent...
0
Dla mnie Bartra lepszy mecz od Pique wiec Batra 3 i Pique 2
0
Barca-Borussia i final Barca-Bayern :)
0
kaamil1910 watpie thiago to geniusz pilkarski :) Nabierze jeszcze doswiadczenia i bedzie gwiazda swiatowego formatu :)
0
A moze 3 w obronie ? Alexis forma jest Tello tez Messi wiadomo no i Villa lub fabs zagralbym tak: Valdes, Alves, Pique,Alba,Busquets,Xavi,Iniesta,Fabregas,Alexis,Messi,Tello
0
Deulofeu to dobry zawodnik wpuszczac go na 10-15 min i sie ogra wg mnie to kolejna nadzieja Barcy po prostu jescze za mlody dajmy mu czas :)
0
Co do deulofeu to wydaje mi sie ze za bardzo chce sie pokazac dlatego mu nie wychodzi takie moje zdanie :)