Iniestazoo
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Razorek
jest napisane, że Rafinha skończył 20 lat. jeśli uważasz, że on dalej ma grać w rezerwach, to w końcu nikt z młodych nie awansuje do 1. składu
0
widzę realną szansę na trzy hiszpańskie kluby w 1/2 finału
0
I ten rekord pobije jeszcze 3 razy :)
0
mam wrażenie, że syn Pique maczał w tym palce ;)
0
Adriano nie musi bać się konkurencji - nie grał chyba tylko jako bramkarz i napastnik
0
nam żal, że Andres nie dostanie ZP, a jemu to wisi :-)
0
*Barce
0
Świetny pomysł, tylko jest jeden problem. Gość zarabia kupe kasy. W Barcelonie zapewne oczekiwałby podobnej kwoty, a dodając do tego wysoki podatek nie wiem czy Barcię byłboby stać...
0
jak tak dalej pójdzie, to Messi wcale nie będzie miał łatwej drogi do 5 ZP. Iniesta wyrasta na klasowego "przeciwnika"
0
@Xavi Hernandez 6
nie ma co wieszać psów na Rourze, bo decyzje i tak podejmuje Tito
0
gdyby przyszedł Hummels, to Puyol nie byłby już jedynym Tarzanem xD
0
niemożliwe, żeby Casillas przeszedł do Barcy. To tak, jakby do Realu poszedł Puyol. Po prostu niemożliwe
0
a co za różnica? i tak odpadną z MU
0
tak nie do tematu
Będzie podsumowanie stycznia?