O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4169
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 15

Komentarze

1

Jakby kupili rojsa zamiast suareza to by strzelił. Luczo out, Messi out, Busi out, za nich szwajnsztajger, pogba a i cuadrado.

Mówi się trudno, zostaje 39 pkt do zdobycia.

1

po odejściu Khediry Biali pójdą po czarnoskórego Pogbe tak dla kontrastu i dadzą za niego każde pieniądze, więc o Paulu możemy zapomnieć, chyba że on sam by chciał u nas grać

0

Illaramendi też był wielkim talentem. Real to nie miejsce gdzie sie dorasta, z góry mogę się założyć, że nic z tych chłopaków nie będzie

0

I prawidłowo, świetnie to wpłynie na wizerunek.

0

oni mogą mieć nawet po 50, a Messi nawet 90 zresztą już kiedyś było blisko

Zobacz wszystkie

3

Zły ruch Jeremi, z domu się nie wynosi.

3

na RM chwalą Barcelone, po 4:0 widocznie najgorsze szumowiny przestały kibicować i zostali sami normalni :D

2

no beka max, Pedro to najlepszy zawodnik jakiego możemy sobie wyobrazić na pozycje w klubie którą zajmuje. Siedzi na ławce a kiedy musi wchodzi w pełni zmotywowany od bramki do bramki ale co tam trzeba sie pośmiać

2

Mathieu grał dobrze

1

Alba 100m w 6s :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?