nie ważne jakim składem gramy ale wierze ze uda nam się wygrać El Clasico trzymajmy kciuki za naszych i pomóżmy im bądźmy 12 zawodnikiem i wygrajmy ten mecz! VAMOS BARCA!!!
brakuje ci szacunku do mniejszych klubów , to ze Barca będzie grać na 99% rezerwami nie znaczy ze musisz obrażać Herculesa , ty nie załapałbyś się w Herculesie nawet do najmniejszej wiekowo drużyny!.
Ucz się szacunku bo tego brakuje w obecnym Futbolu to info też dla innych!!!.
Smutna wiadomość dla fanów Futbolu , Karierę zakończył Steven Gerrard, czuje wielki ból z tego powodu , żegnaj Gerrard jesteś Legendą Liverpoolu i Piłki Nożnej .
gorzej to może wyglądać , każdy kto nie myśli powie ze grali gorzej bo myśli ze skoro powoli biegali i wszystko było dziwne np zachowania itd to źle . nie właśnie w tym okresie było najtrudniej coś udowodnić więc nwm czemu uważasz ze grali źle , w obecnym etapie młodzi piłkarze mają wszystko i wystarczy trochę talentu i małej pracy i osiągają dobre wyniki . wtedy by chociaż coś małego osiągnąć trzeba było charować całymi dniami , nie to co teraz gotowe boiska , hale itd. wielkich piłkarzy poznaje się ze mimo okropnych warunków do gry są w stanie osiągnąć wielkie rzeczy , mogę być pewien ze Messi lub Ronaldo jeśli by grali w tamtym okresie co Pele + zachowali przyzwyczajenia co do boisk treningowych i boisk obecnych , to na pewno nie osiągnęliby nawet 5% swojego obecnego dorobku . co do tych ludzi co niby wyśmili powiem tylko ze nie wiedzą ze w sporcie trzeba też dać coś od siebie , Pele to zrobił i widać co osiągnął . gdyby Pele grał teraz to mógłby zdobyć nawet 5 pucharów Mistrzostw świata i grać na wysokim poziomie gdzie tylko chce . cóż pewnie i to wyśmiejesz bo myślisz ze ten kto grał w dziurawych korkach lub bez był gorszy ...
ech po co mnie nazywasz dzieciakiem skoro sam nim możesz być , po za tym to jest prawda ale niektórzy o tym nie wiedzą . jeśli cie boli to ze nie uważam Messiego za najlepszego piłkarza w Historii Futbolu to już nie mój problem tylko twój , każdy może uważać jak chce ale w tym przypadku jeśli spojrzy się gołym okiem to widać ze Messi nie jest najlepszy w Historii tylko Pele . piszecie ze Pele nie grał w Europie to nie jest najlepszy , skoro tak to z kim grał w MŚ ? przecież tam byli najlepsi europejscy piłkarze i Pele ich pokonywał ( nie mówiąc o gorszych którzy nie wystąpili na MŚ . skoro grał tylko w Brazylii i mimo ze tylko na MŚ grał z Europejczykami i pokonywał ich to znaczy ze był świetny i jemu należy się miano najlepszego piłkarza w Historii, Messi jeszcze może nim zostać tak jak inni , kto wie może nim zostanie ale na razie jest tylko najlepszy w okresie swojej gry.
więcej tu się opisać tego nie dało? nic z tego twojego toku rozumowania nie czaje :D , i nie ucz mnie jak mam mówić mogę jak chcę :) i nie porównuj pisowni do tego jak kto mówi w rzeczywistości . w internecie każdy może pisać co chce a w rzeczywistości powie kompletnie co innego , jeśli nie rozumiesz o czym pisałem to zrobię to jeszcze raz , chcę ci uświadomić ze Messi nie jest najlepszy w Historii tylko w swojej epoce , dla niektórych jest ale trzeba trzeźwo patrzeć ze nie jest , takim piłkarzem według mnie jest Pele i nie mów mi ze nie powinien bo wtedy było łatwiej , były gorsze murawy , korki i piłki , więc było znacznie trudniej grać niż teraz . w tamtym czasie nie było boisk i boisk treningowych co teraz i jeśli ktoś nie był wytrwały i nie pracował ciężko to do niczego dojść nie mógł . teraz jest łatwiej lepsze boiska,korki itd . Najlepszego Piłkarza poznaje się ze mimo przeciwności losu osiąga sukces mimo ze nie ma super pomocy :) . myślę ze to ci wystarczy.
tyle odp no to faktycznie wiadomo kim jesteście , tylko nie zauważacie jednego Messi może jest najlepszy ale w swoim okresie gry w piłkę , każdy piłkarz by być najlepszy w Historii to musi być super w swoim okresie i pokonywać sukcesy swych poprzedników nieważne czy według was było łatwiej czy nie , Pele mógł grać w europie to ze nie zagrał nie znaczy ze by sobie nie poradził , każdy piłkarz może grać w każdej lidze o ile będzie ciężko na to pracował i będzie w 110% wykorzystywał swój potencjał w każdym meczu . wiem ze i tak powiecie ze to sterta bzdur itd ale trzeba otworzyć oczy i nie sugerować się tylko tym co jest obecnie ale też to co było wcześniej i co będzie .
Nie chcę cie smucić ale Messi nie jest najlepszy w Historii tym najlepszym jest Pele , gdyby Pele był piłkarzem dzisiaj a Messi w czasie Pele to każdy by mówił ze dzisiejszy Pele jest lepszy od Messiego :) , po zakończeniu przez niego kariery po czasie będzie ktoś nowy na jego miarę i też będą pisać ze jest najlepszy w Historii itd. Messi może być najlepszy w Okresie swojej gry nie Historii . szkoda ze potwierdzą to tylko nieliczni kibice Barcy , Kibiców realu nie biorę pod uwagę tylko nas .
nwm czemu mam odczucia jakby takim gadaniem chciał by kupilibyśmy go znowu , to może być prawda bo od dłuższego czau moje przeczucie czyli też odczucia , się nie mylą w 99% kto wie pewnie nigdy się tego nie dowiemy...
to nie herezje tylko prawda , każdy mógł by mieć takie statystyki jak Messi jeśli by grał w niej tyle co on , nie wiem czy wiesz nie istnieją rzeczy niemożliwe do osiągnięcia , więc każdy nawet ktoś z B klasy mógłby umieć grać jak Messi ba nawet lepiej o ile by grał z lepszymi piłkarzami i jeśli by się starał , Messi się stara ale nie oszukujmy się połowę i tak zawdzięcza Kolegom z drużyny . w piłce jest wszystko możliwe tak nie jestem idiotą ale to prawda mogę postawić nawet milion zł na to ze San Marino wygra Mistrzostwa świata czy Mistrzostwa Europy , Futbol to gra cudów tu się zdarzają fenomenalne rzeczy , niektórzy myślą ze Messi lub Ronaldo czy itp są w stanie sami coś wygrać tylko ze jest to błąd bo jeśli im się uda to nikt nie zauważa ze duża w tym też zasługa ich kolegów z drużyny/Reprezentacji , taki Douglas też mógłby być topowym obrońcą ale widocznie nie stara się bo jeśli piłkarz trenuje i w meczu stara się na 100% to może osiągnąć wiele , nie muszę już nic mówić bo i tak wiem ze większość uzna to za stos głupot cóż każdy swoje zdanie tylko ze inni nie ważne co usłyszą czy prawdę czy kłamstwo i tak postawi na swoim .
tylko ze sam talent w niczym nie pomoże trzeba też popracować b inaczej nic się nie osiągnie , co do Messiego nwm czy to tylko talent bo gra we wspaniałej drużynie i z wielkimi piłkarzami , ile potrafi na prawdę to moglibyśmy się przekonać jak by trafił do słabszego klubu bo jeśli by go zamienił na min 50% FC Barcelony to można było by go uznać za Boga Futbolu , Ronaldo też nie wiadomo czy jest na tyle dobry ile jest bo przecież też ma wokół siebie wspaniałych piłkarzy którzy umieją wiele .
nikt by nie chciał ale jest to niemożliwe , więc lepiej by działo się to w najmniej ważnych momentach sezonu gdyż wtedy praktycznie nic się nie dzieje a w kluczowych już nie ma o co się bać .
lepiej gdy są one teraz niż gdy w kluczowych momentach sezonu wypadaliby kluczowi zawodnicy , jak na razie te kontuzje nic zbytnio nie zmieniają więc jest okej , chyba nie chcesz by np całe MSN doznało kontuzji w Kluczowym momencie sezonu...
1
nie ważne jakim składem gramy ale wierze ze uda nam się wygrać El Clasico trzymajmy kciuki za naszych i pomóżmy im bądźmy 12 zawodnikiem i wygrajmy ten mecz! VAMOS BARCA!!!
0
oj zje ale po strzeleniu Hat-Tricka realowi dzisiaj :)
0
Vidal wierze w ciebie
3
brakuje ci szacunku do mniejszych klubów , to ze Barca będzie grać na 99% rezerwami nie znaczy ze musisz obrażać Herculesa , ty nie załapałbyś się w Herculesie nawet do najmniejszej wiekowo drużyny!.
Ucz się szacunku bo tego brakuje w obecnym Futbolu to info też dla innych!!!.
0
z tym Vidalm to ciężko będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Smutna wiadomość dla fanów Futbolu , Karierę zakończył Steven Gerrard, czuje wielki ból z tego powodu , żegnaj Gerrard jesteś Legendą Liverpoolu i Piłki Nożnej .
3
Nie zdziwię się jak wylosujemy Bayern Monachium tfu!.
0
te jego słowa o Agresji trochę mnie obawiają mam nadzieje ze nie myśli zrobić tego czego przeczuwam po tej wypowiedzi.
0
11 Roku według mnie :
Buffon
Pique-Boateng-Bonucci-Ramos
Payet-De Bruyne-Iniesta-
Lewandowski-Suarez-Messi
0
gorzej to może wyglądać , każdy kto nie myśli powie ze grali gorzej bo myśli ze skoro powoli biegali i wszystko było dziwne np zachowania itd to źle . nie właśnie w tym okresie było najtrudniej coś udowodnić więc nwm czemu uważasz ze grali źle , w obecnym etapie młodzi piłkarze mają wszystko i wystarczy trochę talentu i małej pracy i osiągają dobre wyniki . wtedy by chociaż coś małego osiągnąć trzeba było charować całymi dniami , nie to co teraz gotowe boiska , hale itd. wielkich piłkarzy poznaje się ze mimo okropnych warunków do gry są w stanie osiągnąć wielkie rzeczy , mogę być pewien ze Messi lub Ronaldo jeśli by grali w tamtym okresie co Pele + zachowali przyzwyczajenia co do boisk treningowych i boisk obecnych , to na pewno nie osiągnęliby nawet 5% swojego obecnego dorobku . co do tych ludzi co niby wyśmili powiem tylko ze nie wiedzą ze w sporcie trzeba też dać coś od siebie , Pele to zrobił i widać co osiągnął . gdyby Pele grał teraz to mógłby zdobyć nawet 5 pucharów Mistrzostw świata i grać na wysokim poziomie gdzie tylko chce . cóż pewnie i to wyśmiejesz bo myślisz ze ten kto grał w dziurawych korkach lub bez był gorszy ...
0
ech po co mnie nazywasz dzieciakiem skoro sam nim możesz być , po za tym to jest prawda ale niektórzy o tym nie wiedzą . jeśli cie boli to ze nie uważam Messiego za najlepszego piłkarza w Historii Futbolu to już nie mój problem tylko twój , każdy może uważać jak chce ale w tym przypadku jeśli spojrzy się gołym okiem to widać ze Messi nie jest najlepszy w Historii tylko Pele . piszecie ze Pele nie grał w Europie to nie jest najlepszy , skoro tak to z kim grał w MŚ ? przecież tam byli najlepsi europejscy piłkarze i Pele ich pokonywał ( nie mówiąc o gorszych którzy nie wystąpili na MŚ . skoro grał tylko w Brazylii i mimo ze tylko na MŚ grał z Europejczykami i pokonywał ich to znaczy ze był świetny i jemu należy się miano najlepszego piłkarza w Historii, Messi jeszcze może nim zostać tak jak inni , kto wie może nim zostanie ale na razie jest tylko najlepszy w okresie swojej gry.
0
więcej tu się opisać tego nie dało? nic z tego twojego toku rozumowania nie czaje :D , i nie ucz mnie jak mam mówić mogę jak chcę :) i nie porównuj pisowni do tego jak kto mówi w rzeczywistości . w internecie każdy może pisać co chce a w rzeczywistości powie kompletnie co innego , jeśli nie rozumiesz o czym pisałem to zrobię to jeszcze raz , chcę ci uświadomić ze Messi nie jest najlepszy w Historii tylko w swojej epoce , dla niektórych jest ale trzeba trzeźwo patrzeć ze nie jest , takim piłkarzem według mnie jest Pele i nie mów mi ze nie powinien bo wtedy było łatwiej , były gorsze murawy , korki i piłki , więc było znacznie trudniej grać niż teraz . w tamtym czasie nie było boisk i boisk treningowych co teraz i jeśli ktoś nie był wytrwały i nie pracował ciężko to do niczego dojść nie mógł . teraz jest łatwiej lepsze boiska,korki itd . Najlepszego Piłkarza poznaje się ze mimo przeciwności losu osiąga sukces mimo ze nie ma super pomocy :) . myślę ze to ci wystarczy.
0
no powiedz nie kombinuj z tymi rzeczami bo to akurat mnie nie interesuje tylko to drugie.
0
wiesz o Istnieniu Thiago Messi? jeśli nie to już wiesz :) pozdro :D
0
skoro niby zaprzeczyłem ale czemu :) wyjaśnij mi to .
0
Messi - Wejście Smoka .
0
Niech ktoś powie Im ze pora się obudzić .
0
może usiadł razem z kibicami :).
0
co tu wyjaśniać ? wystarczy ruszyć szarymi komórkami i się każdy domyśli.
0
no kimś dla kogo Barca jest więcej niż tylko klubem i czasem to jest zbyt wielkie nic więcej .
0
tyle odp no to faktycznie wiadomo kim jesteście , tylko nie zauważacie jednego Messi może jest najlepszy ale w swoim okresie gry w piłkę , każdy piłkarz by być najlepszy w Historii to musi być super w swoim okresie i pokonywać sukcesy swych poprzedników nieważne czy według was było łatwiej czy nie , Pele mógł grać w europie to ze nie zagrał nie znaczy ze by sobie nie poradził , każdy piłkarz może grać w każdej lidze o ile będzie ciężko na to pracował i będzie w 110% wykorzystywał swój potencjał w każdym meczu . wiem ze i tak powiecie ze to sterta bzdur itd ale trzeba otworzyć oczy i nie sugerować się tylko tym co jest obecnie ale też to co było wcześniej i co będzie .
0
Nie chcę cie smucić ale Messi nie jest najlepszy w Historii tym najlepszym jest Pele , gdyby Pele był piłkarzem dzisiaj a Messi w czasie Pele to każdy by mówił ze dzisiejszy Pele jest lepszy od Messiego :) , po zakończeniu przez niego kariery po czasie będzie ktoś nowy na jego miarę i też będą pisać ze jest najlepszy w Historii itd. Messi może być najlepszy w Okresie swojej gry nie Historii . szkoda ze potwierdzą to tylko nieliczni kibice Barcy , Kibiców realu nie biorę pod uwagę tylko nas .
0
nwm czemu mam odczucia jakby takim gadaniem chciał by kupilibyśmy go znowu , to może być prawda bo od dłuższego czau moje przeczucie czyli też odczucia , się nie mylą w 99% kto wie pewnie nigdy się tego nie dowiemy...
0
to nie herezje tylko prawda , każdy mógł by mieć takie statystyki jak Messi jeśli by grał w niej tyle co on , nie wiem czy wiesz nie istnieją rzeczy niemożliwe do osiągnięcia , więc każdy nawet ktoś z B klasy mógłby umieć grać jak Messi ba nawet lepiej o ile by grał z lepszymi piłkarzami i jeśli by się starał , Messi się stara ale nie oszukujmy się połowę i tak zawdzięcza Kolegom z drużyny . w piłce jest wszystko możliwe tak nie jestem idiotą ale to prawda mogę postawić nawet milion zł na to ze San Marino wygra Mistrzostwa świata czy Mistrzostwa Europy , Futbol to gra cudów tu się zdarzają fenomenalne rzeczy , niektórzy myślą ze Messi lub Ronaldo czy itp są w stanie sami coś wygrać tylko ze jest to błąd bo jeśli im się uda to nikt nie zauważa ze duża w tym też zasługa ich kolegów z drużyny/Reprezentacji , taki Douglas też mógłby być topowym obrońcą ale widocznie nie stara się bo jeśli piłkarz trenuje i w meczu stara się na 100% to może osiągnąć wiele , nie muszę już nic mówić bo i tak wiem ze większość uzna to za stos głupot cóż każdy swoje zdanie tylko ze inni nie ważne co usłyszą czy prawdę czy kłamstwo i tak postawi na swoim .
0
tylko ze sam talent w niczym nie pomoże trzeba też popracować b inaczej nic się nie osiągnie , co do Messiego nwm czy to tylko talent bo gra we wspaniałej drużynie i z wielkimi piłkarzami , ile potrafi na prawdę to moglibyśmy się przekonać jak by trafił do słabszego klubu bo jeśli by go zamienił na min 50% FC Barcelony to można było by go uznać za Boga Futbolu , Ronaldo też nie wiadomo czy jest na tyle dobry ile jest bo przecież też ma wokół siebie wspaniałych piłkarzy którzy umieją wiele .
0
liczy się jak kto te posiadanie wykorzystuje :)
0
nikt by nie chciał ale jest to niemożliwe , więc lepiej by działo się to w najmniej ważnych momentach sezonu gdyż wtedy praktycznie nic się nie dzieje a w kluczowych już nie ma o co się bać .
0
lepiej gdy są one teraz niż gdy w kluczowych momentach sezonu wypadaliby kluczowi zawodnicy , jak na razie te kontuzje nic zbytnio nie zmieniają więc jest okej , chyba nie chcesz by np całe MSN doznało kontuzji w Kluczowym momencie sezonu...
0
ciesz się ze teraz a nie pod koniec sezonu