0

Typowe imię, typowe nazwisko i typowy szwabski pysk......

0

Hahahhahahah "do piwnicy po ziemniaki a tam Muller" hahahahaha dobre :D

0

Aha.....

0

;D

0

Bo rano wylatują do Monachium :)

0

I tak kazdy z nich nic nie zrobi ;D
Mi to obojętne
Visca El Barca!

0

Komentarz usunięty

0

Nieuchwytny Douglas wkoncu cie widzę !
Nie no żart, nie gniewajcie się....... :)

3

i z tej okazji......


:D

0

sam jestes ciota.....

0

Ide zajarac bo nie wytrzymam.......

0

Ale brutalny faul.......

2

Pepe ty frajerze łysy z madrytu.......

3

Ale rm.pl sie tnie strasznie ;D

0

Ciekawe co sie dzieje na stronie białych :)
Mi sie nie chce włączyć nawet :D

0

Mi też ;)

2

Białym sie strona az zawiesiła :D

1

THX Michał :)

0

Przepraszam ale chciałem zwrócić uwagę na ten komentarz

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Na 99% wygramy ten mecz :)

0

Nie, juz ma bana przecież :)

5

Prosze o bana dla uzytkownika barcelonab za spamowanie

Dziękuje pozdrawiam :)

3

O Boże, ale ten sezon szybko zleciał :)
Ostatnio gralismy z Elche pierwszą kolejke a dzisiaj juz gramy moze nawet ostatnią :)

0

Tez proszę

1

Zaczyna się. .....
2015.05.06, godz. 23:00, KaliBVB
Barça zmiażdżyła Bayern ? Chyba nie.To Real zmiażdżył Bayern w zeszłym sezonie 4-0 ! Dzisiaj Niemcy byli cieniem tamtej drużyny.Bez formy, połowa składu nie zagrała przez kontuzje, pół żywy Lewandowski.Barça nie jest wielka tylko Bayern był dzisiaj żałosny.
Tak słabym obrońcom Ronaldo wbiłby z 5 bramek :) Te dwie bramki Messiego po żałosnych błędach.Nie ma się czym podniecać.
Juve>>>>>Bayern

0

Jedziemy z nimi !!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?