IsAmUxBarca
Dołączył/a: listopad 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typowe imię, typowe nazwisko i typowy szwabski pysk......
0
Hahahhahahah "do piwnicy po ziemniaki a tam Muller" hahahahaha dobre :D
0
Aha.....
0
;D
0
Bo rano wylatują do Monachium :)
0
Douglas zetnij brode bo bedziesz wyglądał jak...... https://www.google.pl/search?q=dyktator&biw=1517&bih=752&tbm=isch&imgil=FlwP0JrSM1axCM%253A%253B6oTjqgABGA0QIM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwyborcza.pl%25252F51%25252C75475%25252C11736495.html%25253Fi%2525253D1&source=iu&pf=m&fir=FlwP0JrSM1axCM%253A%252C6oTjqgABGA0QIM%252C_&usg=___lUmzLKlnMKvP5_w7A9UA95C-Hs%3D&dpr=0.9&ved=0CIYBEMo3&ei=gbtPVdXoJMeTsgHW3YCIDA#imgrc=7W9sEzkOxsp_uM%253A%3B4IrfyCv-vMmpdM%3Bhttp%253A%252F%252F1.fwcdn.pl%252Fan%252F867323%252F23977.8.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.filmweb.pl%252Fnews%252FFOTO%25253A%252BJego%252Bbrodato%2525C5%25259B%2525C4%252587%252C%252Bdyktator%252BSacha%252BBaron%252BCohen-74449%3B650%3B500
0
I tak kazdy z nich nic nie zrobi ;D
Mi to obojętne
Visca El Barca!
0
Komentarz usunięty
0
Nieuchwytny Douglas wkoncu cie widzę !
Nie no żart, nie gniewajcie się....... :)
3
i z tej okazji......
:D
0
sam jestes ciota.....
0
Ide zajarac bo nie wytrzymam.......
0
Ale brutalny faul.......
2
Pepe ty frajerze łysy z madrytu.......
3
Ale rm.pl sie tnie strasznie ;D
0
Ciekawe co sie dzieje na stronie białych :)
Mi sie nie chce włączyć nawet :D
0
Mi też ;)
2
Białym sie strona az zawiesiła :D
1
THX Michał :)
0
Przepraszam ale chciałem zwrócić uwagę na ten komentarz
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Na 99% wygramy ten mecz :)
0
Nie, juz ma bana przecież :)
0
http://miblog343.blogspot.com.es/p/uno.html#www.rojadirecta.me
5
Prosze o bana dla uzytkownika barcelonab za spamowanie
Dziękuje pozdrawiam :)
3
O Boże, ale ten sezon szybko zleciał :)
Ostatnio gralismy z Elche pierwszą kolejke a dzisiaj juz gramy moze nawet ostatnią :)
0
Tez proszę
1
Zaczyna się. .....
2015.05.06, godz. 23:00, KaliBVB
Barça zmiażdżyła Bayern ? Chyba nie.To Real zmiażdżył Bayern w zeszłym sezonie 4-0 ! Dzisiaj Niemcy byli cieniem tamtej drużyny.Bez formy, połowa składu nie zagrała przez kontuzje, pół żywy Lewandowski.Barça nie jest wielka tylko Bayern był dzisiaj żałosny.
Tak słabym obrońcom Ronaldo wbiłby z 5 bramek :) Te dwie bramki Messiego po żałosnych błędach.Nie ma się czym podniecać.
Juve>>>>>Bayern
0
Jedziemy z nimi !!!!!!!!