3 maja 2009, 01:03
0
pod*
3 maja 2009, 01:02
Co jak co, ale sędzia "zagrał" dobre zawody, czasami nawet gral "poda Barce". 2 razy przerwal nam akcje, ale WYBACZAMY ! XD
3 maja 2009, 00:54
Pijemy ! Vamos !
25 kwietnia 2009, 19:15
GOL TV ;** ^^
22 kwietnia 2009, 15:14
Najlepszy napastnik na świecie bez dwóch zdań.
3 listopada 2008, 18:29
Teoretycznie nie i praktycznie także. Ważne żeby najbardziej eksploatowani zawodnicy sobie odpoczęli. Czy znowu 5 (+-) do 0 ? Nie mam żadnych argumentów, które przemawiają za "nie".
18 kwietnia 2009, 14:51
Po wygranym meczu z Getafe, mogliby szybko pyknąć Realek :D
7 marca 2009, 13:22
Ciekawe, który mecz pokaże dziś GolTV, ale ze względu na Derby pewnie będzie to Real-Atletico...
13 grudnia 2008, 12:06
GolTV ; )))) Szczerze to wole oglądac na GolTV z tymi fantastycznymi komentatorami, niż na Canal+ gdzie faflonią i nie maja pojęcia o futbolu.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
pod*
0
Co jak co, ale sędzia "zagrał" dobre zawody, czasami nawet gral "poda Barce". 2 razy przerwal nam akcje, ale WYBACZAMY ! XD
0
Pijemy ! Vamos !
0
GOL TV ;** ^^
0
Najlepszy napastnik na świecie bez dwóch zdań.
0
Teoretycznie nie i praktycznie także.
Ważne żeby najbardziej eksploatowani zawodnicy sobie odpoczęli.
Czy znowu 5 (+-) do 0 ? Nie mam żadnych argumentów, które przemawiają za "nie".
0
Po wygranym meczu z Getafe, mogliby szybko pyknąć Realek :D
0
Ciekawe, który mecz pokaże dziś GolTV, ale ze względu na Derby pewnie będzie to Real-Atletico...
0
GolTV ; ))))
Szczerze to wole oglądac na GolTV z tymi fantastycznymi komentatorami, niż na Canal+ gdzie faflonią i nie maja pojęcia o futbolu.
0
GOL TV ;** ^^