0

Tello aż chcę się krzyczeć wypier***** ze składu ja chcę Ville!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

dał by ktoś link do skrótu meczu? Pliss.

0

Wreszcie się doczekałem powrotu VILLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wszystko ok.

0

ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wsz ystko ok..

0

ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wszystko ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?