10 sierpnia 2014, 11:48
0
Delofeu to nie ten rozmiar kapelusza? Widziałeś jak on grał w barçie b albo evertonie to jeden z najlepszych młodych skrzydłowych na świecie.
3 lipca 2014, 10:26
Myślę że zapłacą 65 mln
1 lipca 2014, 23:18
Moim zdaniem cesc grał za bardzo w kratkę
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Delofeu to nie ten rozmiar kapelusza? Widziałeś jak on grał w barçie b albo evertonie to jeden z najlepszych młodych skrzydłowych na świecie.
0
Myślę że zapłacą 65 mln
0
Moim zdaniem cesc grał za bardzo w kratkę
0
Delofeu to nie ten rozmiar kapelusza? Widziałeś jak on grał w barçie b albo evertonie to jeden z najlepszych młodych skrzydłowych na świecie.
0
Moim zdaniem cesc grał za bardzo w kratkę
0
Myślę że zapłacą 65 mln