Dziś popołudniu po raz pierwszy usłyszałem bicie serduszka mojego dziecka a wieczorem Barça zostaje najlepszą drużyną świata,ten dzień zapamiętem do końca życia KOCHAM CIĘ DUMO KATALONI ! Acha 10 stycznia świat przywita kolejnego Cules !
Dziś popołudniu po raz pierwszy usłyszałem bicie serduszka mojego dziecka a wieczorem Barca zostaje najlepszą drużyną świata,ten dzień zapamiętem do końca życia KOCHAM CIĘ DUMO KATALONI !!! Acha 10 stycznia świat przywita kolejnego Cules !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziś popołudniu po raz pierwszy usłyszałem bicie serduszka mojego dziecka a wieczorem Barca zostaje najlepszą drużyną świata,ten dzień zapamiętem do końca życia KOCHAM CIĘ DUMO KATALONI !!! Acha 10 stycznia świat przywita kolejnego Cules !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziś popołudniu po raz pierwszy usłyszałem bicie serduszka mojego dziecka a wieczorem Barça zostaje najlepszą drużyną świata,ten dzień zapamiętem do końca życia KOCHAM CIĘ DUMO KATALONI ! Acha 10 stycznia świat przywita kolejnego Cules !
Komentarze
0
Dzięki Bartosh !!!!!!!!!!!!!!!
0
Dziś popołudniu po raz pierwszy usłyszałem bicie serduszka mojego dziecka a wieczorem Barça zostaje najlepszą drużyną świata,ten dzień zapamiętem do końca życia KOCHAM CIĘ DUMO KATALONI ! Acha 10 stycznia świat przywita kolejnego Cules !
0
Dziś popołudniu po raz pierwszy usłyszałem bicie serduszka mojego dziecka a wieczorem Barca zostaje najlepszą drużyną świata,ten dzień zapamiętem do końca życia KOCHAM CIĘ DUMO KATALONI !!! Acha 10 stycznia świat przywita kolejnego Cules !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
odnośnie kartek - http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=26409
0
Ale Drogba to stara ku**** rzucał się jak Małysz w tym polu karnym symulant pier*****
chcę widzieć pojedynek Messi-C.Ronaldo ( vel żelowa krystyna)
0
odnośnie kartek - http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=26409
0
Dziś popołudniu po raz pierwszy usłyszałem bicie serduszka mojego dziecka a wieczorem Barca zostaje najlepszą drużyną świata,ten dzień zapamiętem do końca życia KOCHAM CIĘ DUMO KATALONI !!! Acha 10 stycznia świat przywita kolejnego Cules !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dziś popołudniu po raz pierwszy usłyszałem bicie serduszka mojego dziecka a wieczorem Barça zostaje najlepszą drużyną świata,ten dzień zapamiętem do końca życia KOCHAM CIĘ DUMO KATALONI ! Acha 10 stycznia świat przywita kolejnego Cules !
0
jak włączyć relacje live taka jak na starej stronce była , jest wogole taka opcja teraz?
0
Dzięki Bartosh !!!!!!!!!!!!!!!