3

Pisałem to już nie raz ,że zarząd to banda idiotów. Sprzedać najlepszego asystenta rundy jesiennej za (tylko 33 mln)?? To jest porażka kto siedzi tam i zarządza transferami. Real za rezerwowego Morate chcę 30mln i myślę,że go za tyle sprzedadzą bo maja ludzi z olejem w głowie. Tak samo jak sprzedawali Ozila do Arsenalu ,Cesc jest na jego poziomie albo i nawet lepszy a tu za takie grosze ?? Proszę podajcie się dymisji a będzie to najlepszy transfer tego lata. PARODIA !

0

Serce drużyny odeszło ale zostało w klubie. Mózg też musi pozostać na swoim miejscu !

0

Czekam na ten Mundial z niecierpliwością . Pragnę aby MŚ zdobyła Argentyna ze względu na Leo ale oczekuję też ,że zobaczę objawienie się jakiegoś młodego talentu który po MŚ przejdzie do jakiegoś większego klubu ,właśnie to jest urok MŚ pokazanie się zawodników o których jeszcze nikt nie słyszał .Czekam z niecierpliwością .:D

9

Shakira dla E! News: "Nie mogę uwierzyć, że to już 4 lata, odkąd poznałam Gerarda. Pamiętam to jak dziś. Kręciliśmy wideo dla 'Waka Waka' i jak skończyliśmy Gerard podszedł do mnie i powiedział: "Wygram te mistrzostwa, ponieważ chcę cię zobaczyć na finale i zabrać cię na romantyczną kolację!" I dokładnie tak zrobił!"

10

"Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem po urodzeniu się Thiago było danie mu piłki.Szaleje za nimi! Wydaje się być prawonożny, to jedyny minus"- Leo Messi

0

Jestem na TAK dla tego transferu. Doświadczony stoper i do tego pewny na SO. Kupno Marquinhosa i Mirandy byłoby dobrym rozwiązaniem z racji tego ,że na rynku nie ma dużo graczy którzy pasowaliby do Barcelony.

1

On nigdzie nie odejdzie. Co było z Luizem? Już było pewne ,że do nas przyjdzie a poszedł do PSG. Tak samo jest z Fabsem wszyscy pisza ,że jest juz w Chelsea a tak naprawdę nigdzie nie odejdzie. Ponad 2 lata ubiegaliśmy się o jego transfer ,ale udało się go wyciągnąć z rąk Wengera, dopłacił do swojego transferu i teraz miałby odchodzić? Zawsze wypowiadał się ,że przyszłość wiąże z Barceloną a jeżeli miałby odejść to tylko do swojego boiskowego ojca Wengera. Więc wątpię aby Fabs wylądował w Chelsea głównego rywala Arsenalu.

16

"Xavi nigdy nie biega" ?? Sorry Pique ale właśnie Xavi ma najwięcej przebiegniętych km w meczach .

15

Na pierwszy rzut oka pomyślałem sobie ,że wyje... się przez barierkę przez którą skakał z Ciutat Esportiva do biura ;D . Zdrowia Lucho !

https://www.facebook.com/1899culespl/photos/pb.509972912361332.-2207520000.1402322315./796793703679250/?type=3&theater

0

Oby te szczęśliwe tygodnie trwały wiecznie ;d

2

To nie jest jeszcze powiedziane ,że zdecydował odejść od nas. Ale trochę go rozumiem przyszedł do nas z Arsenalu dopłacając do swojego transferu pokładając myśli,że stanie się członkiem 1 zespołu i będzie grał na pozycji na której jest jednym z najlepszych na świecie . A okazało się ,że jest zmiennikiem Xaviego ,jak już gra w podstawie to na 9 gdzie nie potrafi grać . Ja osobiście jestem za pozostaniem Cesca w Barcelonie ale pod jedym warunkiem "ma grać na swojej pozycji"

0

Xavi najbardziej utytułowany Hiszpan w historii . Mózg FC Barcelony,który się starzeje ale ma swoje walory . Pożegnaliśmy serce tej drużyny Puyola , nie pogodzę się ze strata mózgu tej drużyny w tym sezonie. Xavi powinien zostać do końca kariery w tym klubie jak zrobił to Puyol a później objąć stanowisko w klubie jak jego przyjaciel. Forcaa Xavi ! ! !

0

Jeżeli przyjdzie będzie to dobry transfer. MVP LE 2013/14 przyszłościowy zawodnik ,do tego waleczny i wybiegany.

5

Cesc w Barcelonie: 3 sezony, 151 meczów, 42 gole, 47 asyst, 6 trofeów.
Ostatni sezon w lidze: Cesc 13 asyst w 36 meczach, Iniesta+Xavi+Roberto 9 w 82 spotkaniach.
W mln euro: Fellaini 32 mln, Illarramendi 32 mln, Fabregas 33 mln.

0

Obyś miał racje Pique !

0

"Sądziłem że jestem największym Cule dopóki nie poznałem Xaviego! Co sa gość! On jest bardziej kataloński niż herb tego klubu!" -Marc Bartra!

0

Aguero w Barcelonie !

13

13

Jeden z niewielu piłkarzy którzy maja jaja. Gdyby był wychowankiem już nosiłby opaskę kapitana po Puyolu. Prawdziwy szefuncio na boisku jak i poza nim.

18

Marzę aby sezon 2014/15 należał do młodych.Im zapewne nie brakuje woli walki i chęci wygrywania pucharów. Wierzę w nich i myślę ,że wystrzelą z talentem.

0

Teraz tych plotek będzie mnóstwo. Ja w to nie wierze. Poczekajmy na oficjalne info wtedy możemy dyskutować.

1

1. MD: Mascherano zostaje w Barcelonie. Najczęściej będzie grać jako pomocnik.
2. Cristian Tello chce zostać w Barcelonie i udowodnić Luisowi Enrique, że zasługuje na regularną grę w 1. zespole. Do odejścia przekona go tylko bardzo dobra oferta. W tym momencie zainteresowane Tello są Atlético, Borussia Dortmund, Valencia i Real Sociedad.
3. SPORT: W przyszłym tygodniu Marquinhos poprosi PSG o zgodę na transfer do Barcelony.
4. 7 piłkarzy Barçy w kadrze Hiszpanii na mistrzostwa świata: Pique, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc i Pedro
5. Sky Sports: Cesc Fábregas podjął decyzję o odejściu z Barcelony.
6. Ojciec Rakiticia: Ivan ma oferty z Barçy, Atlético i Realu, ale nie odbiegają one finansowo od tej z Sevilli, w której mój syn jest bogiem. Ostateczną decyzję Ivan podejmie po zakończeniu mistrzostw świata. Wtedy rozpoczną się dyskusje. Barcelona to jednak Barcelona...

11

1.Wiele mediów podaje, że transfer Claudio Bravo jest już domknięty. FC Barcelona miałaby zapłacić za niego 9 milionów euro.
2. Pep Guardiola wziął dzisiaj ślub cywilny ze swoją wieloletnią partnerką, Cristiną Serrą.
3. David Villa od przyszłego sezonu będzie grał dla New York City w MLS, przez co Barca straci 3 miliony euro.
4. Luis Enrique poinformował już Sergiego Roberto, że liczy na niego w przyszłym sezonie.
5. TV3: Barça potwierdziła już Andreu Fontásowi, że nie ma zamiaru go odkupywać. Celta musi zapłacić milion euro.
6. Barça poinformowała Isaaca Cuencę, że nie ma dla niego miejsca w składzie i że ma wolną rękę przy szukaniu klubu.

0

"Próbuję przekonać Fábregasa to transferu. Mielibyśmy w ekipie kolejnego Hiszpana. To topowy gracz, wiele drużyn go chce. Sam mówi, że chce zostać w Barcelonie, czuje się tam jak w domu, więc prawdą jest to, że ciężko będzie go przekonać do zmiany barw." - David De Gea o Fabregasie.

0

Kur.. ludzie uspokójcie się . To są tylko plotki , co było 2 tyg temu??? David Luiz w Barcelonie a obecnie przeszedł do PSG. To samo może tyczyć się Benati. Poczekajcie na oficjalne potwierdzenie i wtedy piszcie .

1

Liczę na Argentynę a najbardziej na Messiego aby zdobył ten brakujący mu tytuł . Wtedy można mówić będzie o Messim ,że wygrał wszystko co było do wygrania w piłce nożnej. Vamos Albicelestes !

1

Według mnie Lucho powinien zdjąć w tej drużynie granie pod Messiego. Neymar ,Alexis ,Pedro ci gracze są stworzeni do szybkiej gry,do kontr a w Barcelonie wszystko odbywa się "szukaj Messiego" ile to razy widziałem np. Alexisa gdy mógł przypierd... na bramkę (co oczywiście potrafi) to szukał Messiego. Nawet przeciwnicy wiedzą już ,że gramy wszystko na Messiego i podwajają jego krycie. Neymar w Brazyli jest takim graczem jak u nas Messi , moim zdaniem Lucho powinien rozgraniczyć rolę w zespole na Neya,Alexisa i Messiego wtedy pokażą swoje umiejętności .

1

Jak to powiedział komentator w którymś meczu Sevilli ,że Rakitic ma najlepsze dośrodkowania w lidze Hiszpańskiej, daje piłkę prosto na głowę. Oglądając go przy stałych fragmentach powiedziałbym to samo. B.dobry gracz ,MVP LE ale moim zdaniem u nas zupełnie nie potrzebny. Jest Xavi,Cesc,Iniesta, i przychodzi Rafa.

0

Wczoraj podawano ,że Bravo przyjdzie do nas za około 9mln .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?