1 listopada 2008, 20:22
0
Robertinho chyba maja ciebie 'w dupie' czas banowac nooobow ;-)
28 października 2008, 18:58
Nie ma meczów ważnych i ważniejszych..? Real Madryt finał Ligi mistrzów to ta sama ranga co mecz z Benidormem?
28 października 2008, 18:56
Wszystko zrobić aby było 10 zwycięstwo..
28 października 2008, 18:55
Rafalx160 - Na jakiej podstawie tak piszesz? Na obejrzeniu najlepszych skrótów na youtubie..? ogladales pare meczy z jego udzialem.? luk10 - Drugi Messi..? Dzieki bede wiedzial na przyszlosc Czyli Gai Assulin "Messi" hehe Zastanawiałem sie dlaczego go nie ma.. teraz wiem
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Robertinho chyba maja ciebie 'w dupie'
czas banowac nooobow ;-)
0
Nie ma meczów ważnych i ważniejszych..?
Real Madryt finał Ligi mistrzów to ta sama ranga co mecz z Benidormem?
0
Wszystko zrobić aby było 10 zwycięstwo..
0
Rafalx160 - Na jakiej podstawie tak piszesz? Na obejrzeniu najlepszych skrótów na youtubie..? ogladales pare meczy z jego udzialem.?
luk10 - Drugi Messi..? Dzieki bede wiedzial na przyszlosc Czyli Gai Assulin "Messi" hehe
Zastanawiałem sie dlaczego go nie ma.. teraz wiem
0
Rafalx160 - Na jakiej podstawie tak piszesz? Na obejrzeniu najlepszych skrótów na youtubie..? ogladales pare meczy z jego udzialem.?
luk10 - Drugi Messi..? Dzieki bede wiedzial na przyszlosc Czyli Gai Assulin "Messi" hehe
Zastanawiałem sie dlaczego go nie ma.. teraz wiem
0
Rafalx160 - Na jakiej podstawie tak piszesz? Na obejrzeniu najlepszych skrótów na youtubie..? ogladales pare meczy z jego udzialem.?
luk10 - Drugi Messi..? Dzieki bede wiedzial na przyszlosc Czyli Gai Assulin "Messi" hehe
Zastanawiałem sie dlaczego go nie ma.. teraz wiem
0
Rafalx160 - Na jakiej podstawie tak piszesz? Na obejrzeniu najlepszych skrótów na youtubie..? ogladales pare meczy z jego udzialem.?
luk10 - Drugi Messi..? Dzieki bede wiedzial na przyszlosc Czyli Gai Assulin "Messi" hehe
Zastanawiałem sie dlaczego go nie ma.. teraz wiem
0
Wszystko zrobić aby było 10 zwycięstwo..
0
Nie ma meczów ważnych i ważniejszych..?
Real Madryt finał Ligi mistrzów to ta sama ranga co mecz z Benidormem?
0
Robertinho chyba maja ciebie 'w dupie'
czas banowac nooobow ;-)