24 kwietnia 2016, 12:50
1
Załuje tylko odpadniecia z LM
17 marca 2016, 10:55
0
czemu chciecie nnajslabszych jak ma byc mecz pelen emocij to chce City
4 lutego 2016, 11:55
musi Neymar nie grac w rewanżu bo chyba go tam by skopali, Munir Sandro S.Roberto w ataku z Barcy B kogos tez musi odpoczać duzo z pierwszej 11stki
30 stycznia 2016, 09:58
w końcu jakiś dobry przeciwnik na Camp Nou czekam na dobry poziom VeB !
17 stycznia 2016, 19:54
link do meczu ma ktos pl
24 maja 2015, 05:12
5
nie zdziwię się jak Xavi jeszcze będzie trenował Barcę jak Messi będzie jeszcze tu grał ;)
5 lipca 2014, 11:54
2
a Zubi śpi jak inni juz działają i kupuja ŚO
22 maja 2015, 10:14
Boże Alves gdzie Ci lepiej bedzie jak nie tu . Przemyśl to!
18 września 2015, 11:57
a ja pech po wiatrach musze antene ustawiac ;p
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Załuje tylko odpadniecia z LM
0
czemu chciecie nnajslabszych jak ma byc mecz pelen emocij to chce City
0
musi Neymar nie grac w rewanżu bo chyba go tam by skopali, Munir Sandro S.Roberto w ataku z Barcy B kogos tez musi odpoczać duzo z pierwszej 11stki
0
w końcu jakiś dobry przeciwnik na Camp Nou czekam na dobry poziom VeB !
0
link do meczu ma ktos pl
5
nie zdziwię się jak Xavi jeszcze będzie trenował Barcę jak Messi będzie jeszcze tu grał ;)
2
a Zubi śpi jak inni juz działają i kupuja ŚO
1
Załuje tylko odpadniecia z LM
1
Boże Alves gdzie Ci lepiej bedzie jak nie tu . Przemyśl to!
1
a ja pech po wiatrach musze antene ustawiac ;p