Jacek770
Dołączył/a: marzec 2011
.....
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak już w AS-ie na pierwszej stronie Barcelona...;)
2
Nasi forumowicze to jasnowidze :) Kazdy wie i jest pewien ze taka oferta,zapytanie o Valverde bylo. Co wcale nie jest pewne. Druga sprawa ze odmowil- kolejny pewnie wymysl wynikajacy z pierwszego. A i po 3 dlaczego zrezygnowal- czyli opinie ze nie chce byc kukielka itp. Mamy tu samych wszechwiedzacych. Skoro tak wescie sie za porzadne roboty/szkoly i osiagajcie sukcesy a nie przedatawiacie swoje racje na stronie,przeciez swiat stoj otorem. Co za ludzie,szkoda gadac
0
Strasznie jałowe te Twoje wywody....Nie zasługują bo co ? Bo mieli wpadki? A kto ich nie miał ? zasługuje Real który z mocnymi rywalami zdobył 1 punkt ? AM też topiło ze słabiakami...My tez wiele razy graliśmy pięknię,inni bronili sie cały mecz i wygrywali i co z tego że ktoś tam mówił że nie zasłużyli ?
0
Wtedy tak,wszystko w naszych i tylko naszych nogach !
1
To może fm ? Za tych graczy trzeba z 300 baniek...po za tym dwóch stoperów na pewno nie przyjdzie,pomocnik maksymalnie jeden i na pewno zaden z tych,a Aguero nawet nie wymaga komentarza.
2
Nie lubię takich oszczędności ; )
1
Piszesz takie komentarze jak byś był głupi albo nie rozumiał sytuacji na linii Barcelona-Real.
0
głową z 15 metrów prawie....
0
Pedro,Alexis = 0 pożytku.
0
News dla wszystkich pieniaczy,którzy tak go oczekiwali na tej stronie :)
Kolejna po szczypiornistach dobra wiadomosc..Mam nadzieje ze juz same dobre przed nami.
18
Słowa Pepa : Smutek, jaki czuję teraz, będzie mi towarzyszył do końca życia. Byliśmy młodzi. Chcieliśmy podbić świat i nam się udało.
Dla mnie kandydat na cytat miesiąca...Pięknie to ujął.
0
moment 1.32...piękne.
0
Kolorystyka,wstążki,blokowanie komentarzy- każdy się tym najbardziej przyjmuję. Redakcja wie co ma robić. Oddajmy parę chwil na miłe wspomnienia z nim związanę, każdy sam od siebie a nie przejmujmy się zwykłą,ziemską otoczką.
0
Ehh,brak słów...
Na pokrzepienie dla wszystkich :
0
Faktycznie ceny z tych "grajkow" sa chore...Kluby same przeplacaja za graczy przecietnych ( Illiara,hulk,mutinho itp) i ceny sie winduja. Wczesniej za 30 kupowalo sie prawie top graczy a teraz....
0
Do redakcji.malutka literówka : David Luzi
0
Trafileś w środek tarczy :) Piłkarze chca ludzi ktorzy sa ich przejacielami z boiska by dalej brnac w tem chory układ i klepanie dalej starego modelu gry. Nie wierze ze Messi nie mial wplywu na wybor Martino. Obysmy teraz nie zrobili tego samego
0
Prowokacja? Bardzo marna. Przez ostatnie lata najlepszy na świecie,teraz top 3. Aa i jak zdobywal w kadrze mistrzostwo świata i europy,bedac tam graczem kluczowym tez "oparcie" dawaly mu plecy ojca? Jestes przykladem ze ludzka glupota jest nieśmiertelna.
0
Czlowiek ktory ostatnia symulke robil 4 lata temu....Ale jak ktos nie ma pojecia co sie dzieje bedzie powtarzal stare slogany. Wiec znajdz mi idealnego kapitana w reprezentacji czy to w klubie ktory nie udaje,nie kopie po kostkach gdy mysli ze nikt nie widzi czy tez nie macha caly mecz rekami domagajac sie fauli
0
Zgadzam sie w 95% :) Mam inne zdanie tylko na temat Danilo. Naprawde chlopak z wielkim talentem i cechami ktore u nas sa potrzebne na prawej obronie. Fakt taktycznie jest daleko do tylu ale kwestia pracy i zebrania doswiadczenia. Widzialem go czesto w meczach Porto i robil dobre wrazenie. Alves tez nie mial mega marki jak do nas przychodzil a 30 trzeba bylo dac. Ale nie bawmy sie w FM. Czekamy na mądre tranfery.
0
ale czuć zawiść z Twego komentarza;)
Musisz sie dowartościować widzę.
3
w końcu dobra wiadomość ;)
aa i czekamy na zawistnych kibiców i na ich zdanie jak to sie stało.
0
Z obu dodanych przez Ciebie komentarzy w przeciągu 2 minut bije niesamowita wprost inteligencja. Ja tez bym Cie mógł po nich ocenić ale jest święto więc tego nie zrobię.
18
a Ty piszeesz pierdoły...idz sobie na rm.pl pod tego samego newsa i sobie poużywaj,może nawet dostaniesz pochwałę od tamtejszych "redaktorów" ;)
0
dokładnie raz na górze raz na dole ; )
Mówi Ci coś data 2.05.2009 ? Czy byłeś za młody ? wy kończyliście efektwną wtopą cykl,ma na szczescie tak nie kończymy.
1
nie ma już opcji minusowania bystrzaku ; )
0
Jak ja to lubie- nie czytac newsa a potem sie ośmieszać komentarzami:)
0
Nie rozumiem pewnej grupy użytkownikow ktorzy chca S.Roberto w pierwszym skladzie. Jak dla mnie na sile chcemy zrobic z niego zawodnika ktory bedzie naszym nowym Thiago. No ale niestety brakuje mu umiejetnosci co pokazal w tych meczach w ktorych gral. Wieksze nadzieje trzeba pokladac w Rafinhi.
0
Lecz rewolucja z Messim brzmi bardziej groźnie ;)
0
Ja zaliczam się do grupy starszej od 99 roku.
Trudna decyzja i nie chciał bym być tym który ją podejmuję. Ale Leo niestety daje nam powody by myśleć o sprzedaży zwłaszcza za te pieniądze. No ale jak gość jest w formie to nie ma lepszego....Ale nie raz jest potrzebna rewolucja. Hmm ja bym był jednak za tym by został.