widac do ciebie to niedotarlo... no coz mieszkasz w zakompleksionym kraju gdzie nienawidza zydow, gejow, ruskich, niemcow, czechow, anglikow wszystkich po kolej - to w sumie nie ma sie co dziwic.
No i po co takie flejmy. Artykul do bani, stek bzdur, czy zmienila sie obsada na fcbarca.com ? bo od kiedy pamietam to wszystkie artykuly byly w miare obiektywne a teraz autor chce sie pokazac ze umie liczyc i szkanowac RM ktory tak jak my mial niesamowity sezon ? jaki sens ? makaj zastanow sie co piszesz na powaznej stronie dla fanow, to nie onet czy jakies inne populistczne gazetki typu fakt czy zycie na goraca ...
dla idiotow, snobow i homofobow polecam Alfreda Kinsley-a moze jakis procent z was sie czegos nauczy, wy pelne nienawisici stworzenia. Wiedza czasem boli, ale ja wole to cierpienie przezyc nizeli udawac ze cos wiem i wychodzic na hipokryte-imbecyla.
Czlowiek piszacy glupoty jest osoba mala iteligetna a siebie samego za nieinteligenta nie uwazam.
atixavi
Czyli uwazasz ze dalsze oszukiwanie ma trwac tak ?
Jakie zatrzymanie akcji o czym ty mowisz. Zwyczajnie jezeli jest kwestia sporna Trener ma prawo do jednego rozpatrzenie powtorki przy utracie badz strzeleniu gola. Jezeli sedzia ma watpliwosci zadaje pytanie do pana oglodajacego zblizenia i stwierdza co zobaczyl. Sedzia podejmuje decyzje ze byla reka i bramki nie uznaje. Ten sposob jest zatwierdzony w wielu sportach. Argument ze zatrzymanie akcji jest bez sensu bo dzieje sie to juz pod jej koniec. A jezeli chodzi o czas sprawdzenia tego w Rugby trwa to okolo 2-ch minut w zaleznosci od polezenia pilki czasami trudniej czasami latwiej stwierdzic czy jest przylozenie czy nie (zapewne o tym nei wiedziales ? ale to ja pisze glupoty i jestem malo inteligentny). W pilce noznej trwalo by to duzo krocej ze wzgledu na to ze jest mniej zawodnikow no i oczywiscie pilki nie trzymasz przy sobie. Zaraz bedzue ze rugby to nie football wiec nie mozna porownywac ale uwazam ze mozna.
Acha i jezeli chcesz prowadzic konwersacje na poziomie to pisz z szacunkiem
Dajcie sobie siana z tym Villa ... kolejny kurdupel w ataku, zobaczymy co pokaze ibra w nastepnym sezonie, nawet jesli bedzie do dupy to nie chce Villy -Jedynych przykurczy jakich lubie to Messi, Silva i Pedro reszta do lamusa
Komentarze
0
Jin Sensei - no tak jestes wrecz identyczny ! jak dwie kroply wody, tylko ze kasy tyle nie masz :P
0
zdefiniuj najdrozszy ? wydaje mi sie ze chodzi o przychody jakie pilkarz generuje. Jezeli o to chodzi to statystyka trafna.
0
rozumiem cynizm ale mimo wszystko postaraj sie bardziej - objasnij mi swoj swiatopoglad bo bladze ?
0
kto mowi o swiatopogladzie ? mowisz ze portal pudelek.costam jest bardziej wiarygodny od prekursora sexuologii? kto tutaj komu pownien wpolczuc?
0
widac do ciebie to niedotarlo... no coz mieszkasz w zakompleksionym kraju gdzie nienawidza zydow, gejow, ruskich, niemcow, czechow, anglikow wszystkich po kolej - to w sumie nie ma sie co dziwic.
0
No i po co takie flejmy. Artykul do bani, stek bzdur, czy zmienila sie obsada na fcbarca.com ? bo od kiedy pamietam to wszystkie artykuly byly w miare obiektywne a teraz autor chce sie pokazac ze umie liczyc i szkanowac RM ktory tak jak my mial niesamowity sezon ? jaki sens ? makaj zastanow sie co piszesz na powaznej stronie dla fanow, to nie onet czy jakies inne populistczne gazetki typu fakt czy zycie na goraca ...
0
dla idiotow, snobow i homofobow polecam Alfreda Kinsley-a moze jakis procent z was sie czegos nauczy, wy pelne nienawisici stworzenia. Wiedza czasem boli, ale ja wole to cierpienie przezyc nizeli udawac ze cos wiem i wychodzic na hipokryte-imbecyla.
0
Czlowiek piszacy glupoty jest osoba mala iteligetna a siebie samego za nieinteligenta nie uwazam.
atixavi
Czyli uwazasz ze dalsze oszukiwanie ma trwac tak ?
Jakie zatrzymanie akcji o czym ty mowisz. Zwyczajnie jezeli jest kwestia sporna Trener ma prawo do jednego rozpatrzenie powtorki przy utracie badz strzeleniu gola. Jezeli sedzia ma watpliwosci zadaje pytanie do pana oglodajacego zblizenia i stwierdza co zobaczyl. Sedzia podejmuje decyzje ze byla reka i bramki nie uznaje. Ten sposob jest zatwierdzony w wielu sportach. Argument ze zatrzymanie akcji jest bez sensu bo dzieje sie to juz pod jej koniec. A jezeli chodzi o czas sprawdzenia tego w Rugby trwa to okolo 2-ch minut w zaleznosci od polezenia pilki czasami trudniej czasami latwiej stwierdzic czy jest przylozenie czy nie (zapewne o tym nei wiedziales ? ale to ja pisze glupoty i jestem malo inteligentny). W pilce noznej trwalo by to duzo krocej ze wzgledu na to ze jest mniej zawodnikow no i oczywiscie pilki nie trzymasz przy sobie. Zaraz bedzue ze rugby to nie football wiec nie mozna porownywac ale uwazam ze mozna.
Acha i jezeli chcesz prowadzic konwersacje na poziomie to pisz z szacunkiem
0
Najlepszy Yaya wedlug mnie ;] gratulacje i do nastepnego razu . Football off !!!
0
Dajcie sobie siana z tym Villa ... kolejny kurdupel w ataku, zobaczymy co pokaze ibra w nastepnym sezonie, nawet jesli bedzie do dupy to nie chce Villy -Jedynych przykurczy jakich lubie to Messi, Silva i Pedro reszta do lamusa