0

BAN

0

Messi przecież gra w Hiszpanii, przecież Barcelona to hiszpańskie miasto. Więc o jakiej Argentynie mowa...

0

jak to Argentyne??

0

hehe a tu piszecie o Polaczkach ;d? 4 miejsce będzie...

0

I tak zobaczycie, że Fabregas będzie rzutem na taśmę w Barcelonie.

0

ZDF zapewne będzie, a jak nie to będę na

www.tmblog.pl/final-audi-cup-hd-pl,345221.html

0

www.tmblog.pl/final-audi-cup-hd-pl,345221.html

0

www.tmblog.pl/skrot-meczu-barcelona-internacional-hd,3234.html

Skrót meczu z wywiadem w hd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?