Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Talent ma tylko do pilki wiec na 100% nie
0
Przeciez nasza strona pod wzgledem komentarzy nie rozni sie niczym, mamy tylko lepszą i szybszą moderacje.
0
Jaki strzelec wszech czasów Mistrzostw Europy?
0
Popatrz kiedy ktos z Juve wygral krola strzelców. Dybala najlepszy strzelec w lidze i 22 gole. Ronaldo z Juve ma bardzo male szanse na krola strzelcow.
0
Od 2 lat nie strzelił tyle w Hiszpanii a ty uwazasz, że jeszcze bedąc jeszcze starszym strzeli bez problemu 30 goli w nowej lidze? Znasz ty sie na pilce cos?
10
Pamietasz Xaviego w jego wieku? Pewnie bylbys pierwszym zwolennikiem jego odejscia.
0
Czemu śmieszy skoro Holandia jest lepsza od nas? Mieli trudniejsza grupe eliminacyjną, tez bysmy nie awansowali.
0
Pewniakiem? Popatrz kiedy ostatni raz gracz Juve zostal krolem strzelców. I to w nowej lidze i nowym zespole. W Hiszpanii strzelil 25 i tam więcej nie strzeli.
0
Wyszedł mu strzal? I pewnie 2 kluczowe podania i wiecej wygranych pojedynkow od Messiego tez? Po co oceniac meczem o puchar jak mozna ganić za festyn xDD
0
Lemar XDDDD 1 dobry mecz zagral od roku, nawet w slabiutkiej lidze francuskiej nie dawal sobie rady.
1
Spacerek? Co ty w 10 lat do tyl jestes? Wiekszy spacerek mialo City, duzo wiekszy.
29
To po co w ogole ogladasz pilke nozną xD
0
>wyzwiska ublizanie
>prawda
Wybierz jedno
0
Sprawy papierkowe chociażby, nie da sie załatwić powaznego transferu w dobe i tyle. Perez to nie idiota jesli do tego czasu nikogo nie kupil to nie dostanie małpiego rozumu jak kibice Realu.
0
Uwqzasz, że da sie zamknac jakis powazniejszy transfer w 1 dzien?
0
Odsylam drugi raz do tego samego. Zastanow sie nad sobą czy normalne jest odpisywanje 4 razy kiedy oponent cię o to prosi. Nie kazdy ma czas siedziec na tym portalu caly dzien. Nigdzie nie insunuowałem, że Dembele jest lepszy poczytaj ze zrozumieniem. I nie odpisuj bo nie mam ochott pisac tego samego po raz kolejny. Nie obchodzi mnie ile masz lat bo wiek oponenta ma malo do rzeczy jednak mentalnie jesteś w gimnazjum. Nie odpisuj x2
0
Przeczytaj dwa ostatnie zdania mojego wcześniejszego komentarza.
0
Zgadza się :)
10
Mecz to 90 minut.
3
Anglia i Wlochy zamknięte okienka. Nikogo nie kupia a na pewno nie z topu. Perez to nie idiota zeby po jednym meczu robić raban. Przez większość czasu byli lepsi.
0
Waruj i do budy, pisałem zebys nie opisywal. Przeciez Dembele zagrał mniej meczy wiec jak mial strzelic wiecej? Na minuty mial duzo lepszy wynik. Neymar przyszedl do nas za 80 mln na dzisiejsze ceny by to bylo ze 150 xD. Nie opisuj, prosze czytaj ze zrozumieniem. Idz palowac wiplera pod neymarka
0
Real tak gral caly poprzedni sezon.
0
A Gasparta to ciebie w planach nie bylo. Nie wiem co tam przeczytales na wikipedii ale ok. Ludzie nie chwalili za bramke tylko za gre, pisalem juz o tym i nie bede pisal wiecej, drugi zawodnik po Messim liczbowo. Ney w jego wieku nie był szczególnie lepszy jedyne co ich rozni to ze Dembele mial kontuzje. Przeciez Dembele w 1 sezonie co 90 minut gol i asysta wiec Neymar nawet sie do tego nie zblizyl w 1 sezonie. Nie pisz juz bo glowa boli od takich bzdur xD
0
Widać ze masz max 13 lat bo juz nie pamietasz Neymara w Barcelonie, rekordy strat z Borrusia czy Juve wzięły się z niczego tez XD poczatki mial rownie w kratke. Idz napij się meliski, niedługo szkola to będziesz mial co robić.
0
Porównaj sobie dzbanie Dembele obecnego i Neymara w jego wieku ;) chyba, że tych czasów nie siegasz i nie zdziwilbym sie.
0
Jesli chodzi o drybling, technike, szybkosc to jak najbardziej lepszy od Suareza. A jakiego my szukamy napastnika?
0
Przeceniony jak wielu, zyskuje na defensywie Atletico.
1
Barca grala tak w wiekszosci meczów to bylo narzekanie.
0
Oceniasz po jednym zagraniu? Pogratulować inteligencji.
1
Suarez ostatni sezon bramki popatrz i przestan pisac bzdury, teraz będzie pewnie tak samo.