1

Google najlepszy :)

0

Narazie nikt

0

Kiedy wejdzie Roonie?

0

Podrzucicie jakieś fajne tapety z Iniestą?

3

Ostatni raz widzę go na Camp Nou. :(((

0

To jest 18+. Nie możesz na to iść

0

Myślicie, że która drużyna awansuje do ekstraklasy?Miedź Legnica juz napewno awansuje, a kto drugi awansuje? Moim zdaniem Zagłębie Sosnowiec

0

Rozpłakałem się dziś na odejściu Buffona. Juz się boje co będzie gdy mój idol co gra w Barcelonie od kiedy pamiętam będzie odchodził :(

0

Zgaduje, że kolejny wspaniały, jakże śmieszny news z notatnika

3

Niech ktoś zatrzyma tą karuzele śmiechu

0

Tak jak kolega wyżej. Opisz to co on powiedział

4

Zdecydowanie wolałbym byśmy w ogóle nie przegrali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten Sadiku z Levante to ten co grał w Legii?

0

Za tydzień ostatni mecz Iniesty :(((

1

Niemiec powinien wygrac jak dla mnie

24

Wygrała Żydowska Dorota Wellman. Kontrakt z Activią do końca życia

1

Hahhaha jaki żal

7

Ale ten Izrael i ta cała gdacząca Netta są beznadziejni

0

No bo Wegry były syfiate. Polaków zawsze wydymają

0

W UK wczoraj nie można było głosować. Czyli mamy juz odpowiedź, czemu Polska nie awansowała

1

Weź nie rób wiochy i kup słownik

1

Szczelam?

0

Ciekawe kiedy mają te mecze grać? Przecież kalendarz juz jest bardzo napięty

0

Świetnie xD No napiwno hahahahha

2

Węgry były syfiate i jakoś przesły

2

Oszustwo. Kurde wyślijmy jakiegoś bezpłciowego, biseksualnego typa co jest cały wytatuowany to może wygramy

1

Nie wyszło źle, a wręcz przeciwnie

1

Tez kibic "Białej gwiazdy"? :D

4

Turan to znów może się kebsami zajadać całymi dniami xD Po prostu życie jak w Madrycie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?