Jakub99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Google najlepszy :)
0
Narazie nikt
0
Kiedy wejdzie Roonie?
0
Podrzucicie jakieś fajne tapety z Iniestą?
3
Ostatni raz widzę go na Camp Nou. :(((
0
To jest 18+. Nie możesz na to iść
0
Myślicie, że która drużyna awansuje do ekstraklasy?Miedź Legnica juz napewno awansuje, a kto drugi awansuje? Moim zdaniem Zagłębie Sosnowiec
0
Rozpłakałem się dziś na odejściu Buffona. Juz się boje co będzie gdy mój idol co gra w Barcelonie od kiedy pamiętam będzie odchodził :(
0
Zgaduje, że kolejny wspaniały, jakże śmieszny news z notatnika
3
Niech ktoś zatrzyma tą karuzele śmiechu
0
Tak jak kolega wyżej. Opisz to co on powiedział
4
Zdecydowanie wolałbym byśmy w ogóle nie przegrali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten Sadiku z Levante to ten co grał w Legii?
0
Za tydzień ostatni mecz Iniesty :(((
1
Niemiec powinien wygrac jak dla mnie
24
Wygrała Żydowska Dorota Wellman. Kontrakt z Activią do końca życia
1
Hahhaha jaki żal
7
Ale ten Izrael i ta cała gdacząca Netta są beznadziejni
0
No bo Wegry były syfiate. Polaków zawsze wydymają
0
W UK wczoraj nie można było głosować. Czyli mamy juz odpowiedź, czemu Polska nie awansowała
1
Weź nie rób wiochy i kup słownik
1
Szczelam?
0
Ciekawe kiedy mają te mecze grać? Przecież kalendarz juz jest bardzo napięty
0
Świetnie xD No napiwno hahahahha
2
Węgry były syfiate i jakoś przesły
2
Oszustwo. Kurde wyślijmy jakiegoś bezpłciowego, biseksualnego typa co jest cały wytatuowany to może wygramy
1
Nie wyszło źle, a wręcz przeciwnie
1
Tez kibic "Białej gwiazdy"? :D
4
Turan to znów może się kebsami zajadać całymi dniami xD Po prostu życie jak w Madrycie