Jakub99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podacie jakieś osoby i strony które warto obserwować na Twitterze?
0
Nie. Można grać całą grę. Tylko ze ci zawodnicy są do trafienia w paczkach przez 1 tydzień.
0
Wass byłby lepszy gdyby był na pomocniku. Ale zawsze wchodzi zamiana w czasie meczu.
8
Sergi Roberto w 17 drużynie tygodnia Fifa Ultimate Team!!!
https://zapodaj.net/e9f283211b11f.jpg.html
1
Wszyscy są moim zdaniem znakomici.
0
To samo co z Verattim. Chce wyciągnąć lepszy kontrakt od Abramowicza.
0
Zidane powinien być przykładem dla tych co wierzą
"Czy Real potrzebuje napastnika? Nie potrzebuję nikogo, tyle. By być jasnym, nie chcę nikogo, ani niczego i tyle. Jesteśmy tu, zaczęliśmy z tą kadrą i ja w nią wierzę"
18
Couthinho to chyba na stałe ma ten usmiech:D
0
Dzięki. Obecny 1 etap był banalny. Jak Ci poszlo w 2012?
2
Jadę na 2 etap olimpiady z matematyki. Oby dobrze poszło bo nie będę musiał pisać matury :D
2
Jeszcze tylko Real odpadnie z Psg i po Zidanie.
1
Właśnie włączyłem i gol!!!!
0
Vermalen pewnie odejdzie po sezonie.
1
W końcu laski i komentatorzy za nim szaleją. :D
0
Jak poinformowało „Corriere dello Sport”, Inter Mediolan jest najbliżej zakontraktowania Stefana de Vrija.
Słabo, mam nadzieję że jednak Bartek złoży mu ofertę bo szkoda by taki solidny defensor nam przeszedł koło nosa.
0
Casemiro z zółtą kartka. Co za nowość :D
1
Zdrowia dla Synka!!!!
4
On jest Brazylijczykiem czyli mówi po portugalsku, wiec powinien mówić po hiszpańsku
6
Nawet 4 miesiące. Tym bardziej dziwie się ludziom krytykującym Ousmane.
5
No w sumie. Bo jeszcze się tam przeziębią z tego zimna :D
38
Jeszcze tylko porażka Realu i weekend idealny :D
4
Paulinho :D Szkółka ŁKS
0
O nie!!!! Jordi!!!!
10
Slupek nawet ze spalonego :D
2
Roberto do pomocy
0
Czy z tym wejściem Arnaiz ma już klauzule 40 mln?
3
Bartek niech lepiej zwiększy klauzule Andrzejowi :D
17
Gomesinho!!!!!!
0
1 gol na 4 pewniaki no po prostu genialnie
0
No 2 setki zawalił. Przyszło co do czego i co ? I nico!